Sari la conținut

Accident De La Ei


mavetz
 Share

Postări Recomandate

mah dar ala cu masina s-a carat!

poate ca era nevoie de o masina! sa-l duca pe ala la spital..pielea mea..

filmezi pe unul care cade si gata..te cari? :crack:

 

pai la ce sa mai stea? au savurat spectacolul, au vazut cum a cazut motoristul apoi ce frumos au venit prietenii sa il ajute.... au dat fuga acasa sa traga filmuletul pe calc si sa il posteze!!!! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai la ce sa mai stea? au savurat spectacolul, au vazut cum a cazut motoristul apoi ce frumos au venit prietenii sa il ajute.... au dat fuga acasa sa traga filmuletul pe calc si sa il posteze!!!! :crack:

 

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trecand peste faptul ca au depasit complet aiurea, un harlet nu are ciclistica unei vitezane. Eu zic ca puteau sa ia curba dar nu s-au inclinat. E greseala lor. Cu un speeder sau un enduroi te jucai pe curbele alea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tinand cont ca tot drumul era plin de curbe si tipul ajunsese pana acolo nu cred ca era baut si nici nu a fost point fixation. A depasit aiurea, nu a adaptat viteza si din cauza greutatii motorului s-a duuus... Oare ce o fi patit?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie imi arata a point fixation. Baiatul lua curba frumos dar pe la jumatate s-a indreptat sovaind putin si s-a dus tinta in rapa... clar ca in momentul respectiv renuntase la a lua curba si incercase sa franeze.

 

Am trecut si eu prin asa ceva la inceput... lipsa de experientza si oboseala nu iarta. Doar ca pe mine ma astepta o stanca si nu o rapa. In loc sa ma uit unde trebuie (interiorul curbei) am facut ochii mari la peretele de piatra. Am franat si din fericire am reusit sa o culc usor. Mi-am inscris-o bine in experientza proprie si am plecat mai departe.

 

Radu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu inca mai incerc sa inteleg daca filmuletul arata cat de idiot poate fi un rider, sau cat de "avansate tehnologic" sunt Harley-urile...

 

Poi adevaru e undeva la mijloc: combinatie intre tehnologie avansata Harley si imbecilitate crunta, cu influente de lipsa de experienta si miros de cacao in pantaloni.

 

Trecand peste faptul ca au depasit complet aiurea, un harlet nu are ciclistica unei vitezane. Eu zic ca puteau sa ia curba dar nu s-au inclinat. E greseala lor. Cu un speeder sau un enduroi te jucai pe curbele alea.

... sau un naked :crack:

 

:crack: Nu cred ca s-a rupt prea tare tipul ca era iarba si viteza era cat de cat mica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... Oare ce o fi patit?

Cum i-o fost norocul: daca nu a nimerit sub Harley, n-avea ce pati.

 

Dar ce ziceti de cel din spatele lui care a luat toata curba pe iarba, ca pe turnanta si s-a oprit tot pe buza de iarba in panta?

Cred ca buza de asfalt i-o fost sina de ghidare pe curba si i-a permis franarea .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

s-a speriat de curba ce avea sa vina & " point fixation" Am avut nefericita sansa, sa experimentez si eu " point fixation", dar noroc ca am reusit sa-mi dezlipesc ochii si sa-mi vad de curba! - e nasol fenomenul :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie imi arata a point fixation. ......

 

Radu.

 

asa patesc eu cu gropile, cand vad cate una raman cu ochii la ea si nu ratez nici una... vai de jentile motorului si de rinichii mei. :ok:

Editat de mavetz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...