Sari la conținut

Nos Pe Scuter, L-am Testat Si Nu Am Murit


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 160
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pai adu unu si incearca sa vinzi, sau fa o oferta concreta la cel care il ai deja, eventual si cu niste poze ca cica ajuta in ale marketingului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buteliile alea se pot reincarca undeva??sau cum se face cu reancarcarea ca 16g se duc cam in 5 sec cred,nu?

 

deabia daca te tine la o liniuta o butelie ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

mai mult decat sa il faca praf nu are ce sa i se intample motorului :crack:

 

nu dauneaza absolut deloc daca este folosit cum trebuie! nos-ul chiar raceste motorul cand este folosit! :crack:

 

chestia e ca nici nu prea stiu principiul de baza a "nos-ului", motorul dezvolta mai multa putere la aceeasi turatie, sau motorul se tureaza mai mult, peste red-line?

 

 

amandoua! toata treaba este cat de mult il tii peste redline! :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am scris aproape o pagina aseara despre sisteme nos pentru necunoscatori dar sa blocat calculatorul, muream de ciuda.Deci pe scurt aceastea sunt sisteme pe baza de oxid de azot ( N2O) si le numesc Nos(cea mai cunoscuta firma producatoare de asemenea sisteme) ca multa lume le stie dupa numele asta. Stress L& P are dreaptate, raceste motorul. Depinde cum il folosesti si daca dai foarte mult e cam brusca racirea.Am dat comanda de 4 sisteme. Sper ca saptamana sa imi vina. Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

pana la urma te-ai hotarat la preturile finale sistem/butelii?

 

zi ca ma intereseaza! tare as vrea sa vad moacele oamenilor cand dau nos si iju' sa zboare! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

350 cc monocilindru iar filtrul este de care vreau eu! :crack: ma intereseaza cu ce filtre este compatibil sistemul tau! nu conteaza ce are ij-ul! :crack: dar oricum are un filtru de aer delo!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic ca merge.... eu pe scuter am o cutie unde e filtrul de aer ca nu e filtru de aer sport si am facut o gaura in cutie de la filtru de aer dupa burete. Zi-mi cum ai tu, daca ai cutie sau e filtrul simplu. Ca dupa ce faci gaura trebuie sa ajungi sa pui piulita pe interior ca sa strangi acolo daca pricepi.Saptamana viitoare ar trebui sa ajunga 4 sisteme. Daca mai ai intrebare iti raspund cu placere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

nu am cutie dar filtrul in capat are o tabla care il astupa si acolo am unde sa dau gaura! :crack: si am cum sa prind si piulita! :crack:

 

intrebari... zi-mi cum se simte pe scuterul tau ca pe altceva nu am ce sa te intreb, in cat timp ai ajuns de la viteza de... pana la viteza de... cat de mare ti s-a parut diferenta fata de acceleratia normala, etc.! :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incearca sa dai gaura dupa filtrul de aer. La mine se simte destul de tare. Am accelerat dintr-o singura apasare, un fas daca intelegi ca nu stiu cum sa iti explic altfel de la 20 la 60.nu stiu ce sa iti mai spun mai multe.bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incearca sa dai gaura dupa filtrul de aer. La mine se simte destul de tare. Am accelerat dintr-o singura apasare, un fas daca intelegi ca nu stiu cum sa iti explic altfel de la 20 la 60.nu stiu ce sa iti mai spun mai multe.bafta.

Pai ma tu dai nosul la viteza mica??? :crack: :crack: :what:

Io stiam ca se da la viteza maxima nu la 20km/h.

Da si tu un link ceva cu sistemul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai la mine e limitat undeva si nu merge mai mult de 80 si degeaba dau nos-ul cand ajunge la maxim ca tot acolo ramane. Eu dadeam la acceleratie sa vad ce putere are. Si costy , pentru a castiga un play dai si la 20 km/h si dai si un pic mai incolo. Cu cat dai in reprize scurte si mai dese cu atat e mai bine (exprimentele mele).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...