Sari la conținut

Cbr F3


kloud
 Share

Postări Recomandate

beton motoreta. Mooama are fatza de CBRica F4... nu am mai vazut adaptarea asta pana acum. Doar fatza de F3 pe F2. Fain. Sa te poarte sanatos. :crack:

Editat de Emppu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

3700E(cu tot cu modificari,300 au fost modificarile +vopseaua), km fara numar(sa nu va inchipuiti ca puteti pune baza in bordul unui motor vindut in romania, pe bord are vreo 39000) nici nu mai stiu sigur si sincer, nici nu ma mai uit. Mi-a placut de cind am vazut-o, trage de rupe(desi nu sunt vitezoman, merg pina in 200), incepe sa traga de pe la 5000 de ture, iar pe la 7000 intra jetul si incepe sa traga mai tare. Daca o forjez, trage pina la rosu, indiferent de treapta. asta mi-a placut cel mai mult. E zgiriata, alergata, da e ca un samurai batrin, care stie ce face si e sigur pe el (am dat-o-n poezii :P ). Sper sa nu am incidente prea curind. Eu dupa ce m-am dat cu ea, am devenit fan CBR. Cred ca are vreo 10 cai in plus, oricum nu are importanta, ca nu ajung sa ii folosesc. Ii schimb gumele, am luat de ja pe fata, dragon gts(am citit niste review-uri cum ca sunt f. bune pe ploaie si sincer, dupa conserve, ploaia e pe locul 2).

Am in plan un 900mai nou, dar pste vreo doi ani, macar sa ajung sa scot din ea(actuala) tot ce poate.

Cred ca am stat vreo doua luni pe forumuri si am citit despre ea si inainte sa o iau, am fost convins ca o vreau.

Nu stiu daca am dat mult sau putin si putin imi pasa. E aparte si momentan, nu as schimba-o pe nimic; chiar as vrea sa o pastrez, chit ca o sa am 2 motoare intr-un viitor indepartat si incert.

Mersi pentru parerile voastre :D

Editat de kloud
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...