Sari la conținut

Lume-lumeeeeeeee *15-17 Sept*


IraSciBil
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 256
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

don'soara...ce n-ati inteles????? uichendul 15-17 septembrie....Breaza....''districtul'' Talea, adica....vre-o 2 km langa Breaza.....intalnire.....cu bere...gratare....bla bla

 

Nu fi mah taran!

 

Domnisoara,sunati'ma si o sa va fiu eu ghid.O sa va lamuresc toate nelamuririle.TOATE! :ok:

 

Ahhhhhhhhhhhhhh,revin,nu pot sa mint,asta e singurul meu defect:sunt prea sincer.Nu chiar toate :P

 

 

Am stabilit alta data pt. a nu se intercala cu celelalte 2 intruniri! Am vazut ca este foarte multa lume interesata de aceasta ''intalnire'' dar din pacate nu putesau sa ajunga pt. ca se duceau ori la Galati...ori la Targoviste

 

 

Ai vrut sa scrii suprapune :hug:

Editat de IraSciBil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt pasuni intregi si dealuri...si campii....si paduri! Avem o tara bogata cu oameni frumosi si harnici! Si orase falnice cu o industrie de invidiat! Si sunt si locuri de campat!

 

:hug:

 

Normal ca ai unde sa campezi dhaaa

 

Pt. domnu' Irascibil LASA-NE LASA-NE

 

Unde era cumintenia si gentiletea! NE LASI!

 

Frate....de ce nu incerci sa agati in alta parte! :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e urat si n-are sanse, pe net nu-l vede lumea :hug:

 

completez

 

si gras :ok:

 

 

Si asta,dar in mare parte pt ca aici sunt tipe misto,sensibile si delicate,care stiu sa apreciez un suflet romantic ce'si cauta fericirea

 

 

Rahat!Ma mustra constiinta iar,am mintit mai sus:tipele de pe forum pun botu' repede,asta e ideea

Editat de IraSciBil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si asta,dar in mare parte pt ca aici sunt tipe misto,sensibile si delicate,care stiu sa apreciez un suflet romantic ce'si cauta fericirea

Rahat!Ma mustra constiinta iar,am mintit mai sus:tipele de pe forum pun botu' repede,asta e ideea

:ok:

Sa nu ai surprize!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:ok:

Sa nu ai surprize!

 

 

Ador surprizele :hug:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mai am putin si ma prostituez(nu ca m'ar deranja),daca nu veniti la Breaza aia sunteti!

Editat de IraSciBil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un ultim anunt......la facilitati putem trece si una ''bucata'' Irascibil

 

Ofera servicii de prostituata! Doar primeste! Doritorii trebuie trecuti pe lista! Primeste doar barbbati! :P Atentie insa ca este cam naravas :ok: :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un ultim anunt......la facilitati putem trece si una ''bucata'' Irascibil

 

Ofera servicii de prostituata! Doar primeste! Doritorii trebuie trecuti pe lista! Primeste doar barbbati! :P Atentie insa ca este cam naravas :ok: :hug:

Exista si forum pentru matrimoniale.Incearca acolo!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Serios, chiar nu inteleg dc nu se inghesuie lumea la asa ceva..cand e de baut ca porcii si turat motoare la 5 dimineata toata lumea se baga...

Cand e de peisaj frumos, cazare super (nici nu cred ca e scump la vilele alea iar conditiile par mai mult decat ok), berbecuti, gratare si bere cat cuprinde incep disputele pe forum.

Serios daca inteleg ceva :ok: ....personal daca e vremea frumoasa pe 15-17 vin negresit..

 

Later edit..am vazut preturile si la cazare pe la pagina 6-7, mie mi se par ok...auzi stephone da branza d-aia in trunchi de brad este pe acolo?:hug:

Editat de tau_xxx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Serios, chiar nu inteleg dc nu se inghesuie lumea la asa ceva..cand e de baut ca porcii si turat motoare la 5 dimineata toata lumea se baga...

Cand e de peisaj frumos, cazare super (nici nu cred ca e scump la vilele alea iar conditiile par mai mult decat ok), berbecuti, gratare si bere cat cuprinde incep disputele pe forum.

Serios daca inteleg ceva :hug: ....personal daca e vremea frumoasa pe 15-17 vin negresit..

 

 

Ai inteles gresit : la Breaza e vorba de prima varianta,partea a 2a e basm

 

 

:ok:

 

 

Stefan,te bat de te caci pe tine.Cum ma treci mah la facilitati??????????????Facil esti tu la cap!

 

 

 

@tau_xxx : branza o sa fie,dar la trunchi de stephon

Editat de IraSciBil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai inteles gresit : la Breaza e vorba de prima varianta,partea a 2a e basm

 

Hmmm..citez..

 

Facilitati: - bere, bere, bere

- gratare si protap cu berbecuti

- atmosfera de munte cu branza si pastrama

- 3 corturi militare

- wc-uri ecologice

- dusuri

- locuri pt. campare

- paza asigurata de politia comunitara

 

Atmosfera de munte e atmosfera de munte..atmosfera de vama e aia cu "stat rupt de beat" 3 zile si 3nopti..sau poate confund eu.. :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hmmm..citez..

 

Facilitati: - bere, bere, bere

- gratare si protap cu berbecuti

- atmosfera de munte cu branza si pastrama

- 3 corturi militare

- wc-uri ecologice

- dusuri

- locuri pt. campare

- paza asigurata de politia comunitara

 

Atmosfera de munte e atmosfera de munte..atmosfera de vama e aia cu "stat rupt de beat" 3 zile si 3nopti..sau poate confund eu.. :hug:

:ok:

Ma intreb si eu daca exista si altceva decat "atmosfera de vama".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tau...da ma! o sa fie branza de burduf! :hug:

 

mea...d-aia exista Irascibil! El este o persoana romanitica care te va scoate la restaaurant, unde o sa simti atmosfera mult visata de tine! red red wine

 

 

Romanitic esti tu la cap! 1

2. La ce restaurant ma mai primeste pe mine in Breaza?!?

3. Cine plateste?Romantic oi fi io,da' multimilionar nu prea

4.

Ma mai gandesc :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tau...da ma! o sa fie branza de burduf! :ok:

 

mea...d-aia exista Irascibil! El este o persoana romanitica care te va scoate la restaaurant, unde o sa simti atmosfera mult visata de tine! red red wine

Ca sa nu ai senzatia ca vorbesti degeaba... Red red wine ... nu prea! Atmosfera mult visata...e greu de spus care este!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mea...d-aia exista Irascibil! El este o persoana romanitica care te va scoate la restaaurant, unde o sa simti atmosfera mult visata de tine! red red wine

 

Lasa lasa, n-am eu nev de romantismul lu' irascibilu :hug:...da a zis cineva ceva de romantism si de atmosfera visata de mine? :ok: ..hmmm..

Ma gandeam doar ca pare un loc super ok in care ne putem delecta Âşi cu alte activitati in afara de "facutul manga."

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa lasa, n-am eu nev de romantismul lu' irascibilu :P...da a zis cineva ceva de romantism si de atmosfera visata de mine? :ok: ..hmmm..

Ma gandeam doar ca pare un loc super ok in care ne putem delecta Âşi cu alte activitati in afara de "facutul manga."

:hug: Tu est tau.Eu sunt mea! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...