Sari la conținut

Lume-lumeeeeeeee *15-17 Sept*


IraSciBil
 Share

Postări Recomandate

Primaria orasului Breaza va invita la Breaza BikersFest :crack:

Distractia si voia buna....obligatorii!!!

 

Primaria orasului Breaza impreuna cu cei cativa(dar buni :crack:) motociclisti ai orasului, va invita in weekend-ul 15-17 septembrie la o intalnire intre prieteni motociclisti in Plaiul Talii, situat in imediata apropiere a orasului!

 

post-2419-1156251119_thumb.jpg

 

Daca doriti sa va relaxati si sa beti o bere in compania prietenilor o puteti face intr-un decor si intr-o atmosfera de basm!(stephon a scris asta,nu io)

 

Natura si buna dispozitie va asteapta

 

 

Facilitati: - bere, bere, bere

- gratare si protap cu berbecuti

- atmosfera de munte cu branza si pastrama

- 3 corturi militare

- wc-uri ecologice

- dusuri

- locuri pt. campare

- paza asigurata de politia comunitara

 

+ Pt. persoanele care doresc cazare la vile particulare exista o oferta larga de unde pot alege! Vilele sunt situate in imediata apropiere a locului intalnirii

Voi reveni cu preturi la cazare si numerele de telefoane pt. cazare!

 

Deocamdata e data ca sigura prezenta baietilor din Silverpistons,asteptam raspuns de la Daci si altii care vor sa ne onoreze cu prezenta.

post-2419-1156239995_thumb.jpg

post-2419-1156240006_thumb.jpg

post-2419-1156240015_thumb.jpg

post-2419-1156240023_thumb.jpg

post-2419-1156240033_thumb.jpg

post-2419-1156240042_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 256
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Deocamdata e data ca sigura prezenta baietilor din Silverpistons,asteptam raspuns de la Daci si altii care vor sa ne onoreze cu prezenta.

 

Nu trebuie sa lipseasca baietii care ne rup in fiecare we dealurile'n 4,"bou de Marcos" & friends ...etcetc

 

 

Imi pun gumele de arat si vin si eu .... :crack:

[stefan .... pune la fezandat un vitel si pentru mine, ce naiba, trebuie sa iau si eu o gustare cand ajung]. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

avand in considerare ca n-am A-ul si nici motocicleta poate fac rost de una bucata bicicleta... ca sa-mi rup un pic capu'(si cu alcool bineinteles)

 

@irascibil ai uitat de "fanta cartierului" asa zisa tuica si de sunca cu ceapa :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

avand in considerare ca n-am A-ul si nici motocicleta poate fac rost de una bucata bicicleta... ca sa-mi rup un pic capu'(si cu alcool bineinteles)

 

@irascibil ai uitat de "fanta cartierului" asa zisa tuica si de sunca cu ceapa :crack: :crack:

 

 

N'am uitat,da' domnu' vice n'a zis nimic.Ia vb cu el,da o tuica si un vin?!?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ultimele poze sunt de la un club privat unde ustura rau de tot la buzunar.Sa nu va ganditi ca la Talea o sa gasiti golf, biliard, sauna, masaj etc. Io nu stiu daca acolo or avea curent si apa. :crack: :crack:

ultimele poze sunt de la terenul de golf

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io nu stiu daca acolo or avea curent si apa.

 

 

 

de ce te bagi unde nu trebuie?

Ulimele poze sunt de la clubul de golf din Breaza! care FIX nu este privat! Chiar se poate vizita GRATIS! Si sa stii ca sunt destui printre motociclisti care-si pot permite o partida de golf acolo! Sau daca nu vor...pot manca sau bea o bere/suc la preturi chiar de Bucuresti!

 

 

 

Iar dupa cum vezi...in anunt...scrie...DUSURI, WC-uri ecologice! Iar ca sonorizare....domul Dan Chelsoi se va ocupa! Iar pt. curent se vor aduce 2 generatoare care au capacitatea de a furniza curent cam la jumatate din Breaza!

 

Hai sa-ti mai arat si niste poze din Talea...de la o pensiune!

post-4849-1156244968_thumb.jpg

post-4849-1156244983_thumb.jpg

post-4849-1156245005_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de ce te bagi ca berbecul unde nu trebuie!

Ulimele poze sunt de la clubul de golf din Breaza! care FIX nu este privat! Chiar se poate vizita GRATIS! Si sa stii ca sunt destui printre motociclisti care-si pot permite o partida de golf acolo! Sau daca nu vor...pot manca sau bea o bere/suc la preturi chiar de Bucuresti!

 

1."Lac de verde" e de stat?

2.Nu am zis de cineva ca nu si-ar permite. Am zis ca ustura.

3."Lac de verde" nu are nici o legatura cu locul evenimentului asa ca nu inteleg de ce ii faci reclama.

4."de ce te bagi ca berbecul" - respectele mele

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. LA cum ai spus privat....doritorii ar fi inteles ca este cu circuit inchis :crack:

2. Poate pe unii nu-i intereseaza acest aspect! Vor sa se simta bine si nu se uita la bani! Era la minte cocosului ca la un club de golf nu te duci cu buzunarul gol

3. Daca nu ai fost la nici o intrunire pana acum...hai sa-ti spun ceva: poate oamenii nu vor sa stea numai in locul cu pricina si vor sa se mai si plimbe! De ce sa nu ma mandresc cu ce are orasul meu???

4. Respectele mele ca te-ai bagat aiurea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1."Lac de verde" e de stat?

2.Nu am zis de cineva ca nu si-ar permite. Am zis ca ustura.

3."Lac de verde" nu are nici o legatura cu locul evenimentului asa ca nu inteleg de ce ii faci reclama.

4."de ce te bagi ca berbecul" - respectele mele

 

 

Imi cer scuze in numele prietenului meu mai batut in cap,e tinar si se aprinde repede!Accepta'le,te rog.

 

 

 

Acum,ca sa fie clar:nu facem reclama ca nu avem nimic de castigat,poate primariei din Breaza,dar nici macar asta nu vrem,ne ajuta doar tatal lui stephon si alti cativa oameni de treaba.Pozele sunt puse ca sa va faceti o idee cam despre ce inseamna zona.Si,da,terenul de golf se poate vizita gratis sau se poate servi ceva la restaurant la preturi nu f mari.Observa ca n'am dat niciun nume pt a nu fi banuiti ca incercam sa facem reclama.Ideea era sa organizam un we in care sa ne distram alaturi de prieteni,Breaza nu are nevoie de reclama si niciunul dintre noi nu are chef de asa ceva.

 

Inca o data,imi cer scuze pentru jignirile aduse!

 

 

Va asteptam

 

 

Stefan,TERMINA!

Editat de IraSciBil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...