Sari la conținut

Accident DN1, langa Ciolpani


Voltaire
 Share

Postări Recomandate

Salutari, am primit un telefon de la un prieten cum ca ar fi fost un accident moto langa Ciolpani, pilotul a fost luat de ambulanta. Poate are cineva mai multe detalii.

Sanatate lui

post-35286-1284652131_thumb.jpg

 

Mesaj completat

le: am gasit asta http://www.realitatea.net/accident-pe-dn1-...nit_746560.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie imi pare mai degraba ca e un scuter dintre cele de speed (daca le pot spune asa). Mai am o poza de la un prieten, facuta de pe banda opusa, insa nu se vede asa bine ca asta, fiindca avea lumina in fata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Nu vreau sa redeschid un subiect mort de o luna... era motor, nu scuter, iar riderul era de fapt o rideră

Am trecut pe acolo in momentul in care a venit ambulanta. Nu aveam cum sa ajut, cu ce sa ajut....

Poate auziti careva de soarta ei... poate a iesit din spital

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Haywood Yablomme

Mai exista si motociclisti care nu au activitate pe forum,motociclisti care nu au prieteni motociclisti,rideri singuratici care atunci cand o patesc raman doar in grija familiei,fara sa se mai inflameze forumul si sa-si dea toata lumea cu parerea sau sa se ofere sa ajute. Asta e,o sa ramanem nestiutori asupra a ce s-a intamplat si din vina cui si asupra starii de sanatate a bikeritei,putem doar sa-i uram cele bune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...