Sari la conținut

Unde Ne Intalnim Vara?


QUAD
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 594
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cam multa vorba pt nimic concret!!!!!!Nimeni nu obliga pe nimieni la o intalnire! Daca vreti sa va plimbati sau sa beti....e clar problema voastra! Dca rufele se spala pe forum...e trist! Idea cu intalnirea de miercutri la crasma pt stabilirea plimbarii de sambata...era buna, si functiona cand eram mai putini, acum s-au mai schimbat vremurile.

Va doresc tuturor drumuri cat mai bune (cum va doriti voi sa fie)si poate o sa ajungeti la un consens.sa ne vedem cu bine pe sosea!!!!

Bogdan aka EVOL

Editat de Evol
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bah Bera... hai la o liniuta pe poiana :D

 

:crack: bata'te sa te bata ! nici sa ma supar nu pot p'aici ! cind ma hotarasc sa'mi tune si sa'mi fulgere , ma facetzi sa rid ! pai treaba'i aista ? na ca mi'a trecut ... tu esti de vina pacasacule . drept razbunare o sa vorbesc cu baietzii de la iris sa inceapa sa cante ceva black sau death . sa te vad atuncea cum mai dansezi si suferi tu pe " ultima toamna " sau " floare de iris " ! minculescule ce esti :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

apar si io maine dupa 19...

sper ca pina la ora aia sa se fi stabilizat situatia bisericutelor ca mi-a ajuns in git nodul din stomac...

si daca va gasesc cu cintind cu o bere in mina, sa mor daca nu ma bag si io la vocea a treia ;)

asfalt....

p.s.la cite gropi am intilnit dupa iarna,il prefer si ud numa sa fie asfalt....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

invitatie la cautat bricheta,cu toate ca.....(nu vreau sa fiu pesimista) dar slabe sanse sa o mai gasesti :huh:

 

ia o :ok: si resemneaza-te cu ideea,sau ii zici lu' frate'tu sa-ti cumpere alta :crack: (vezi ca au la Gravo unele faine :D:D)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Ciupind azi o raza de soare am "aterizat" voit intr-un local, la intersectia str. Mihai Viteazul cu Dimitrie Cantemir, chiar vis-a-vis de parcarea din spatele Aulei Universitatii, unde am poposit pret de vreo ora, rastimp in care am consumat si o cafelutza. Spatios, aerisit bine de tot, loc pt 40 de persoane, cand vine caldura inca 40 de locuri pe terasa, numai bine tii si sucul la racoare si motorul la vedere, doar e loc de parcat berechet acolo. Preturi accesibile, mai bune decat in alte zone, vor zice altii mai multe.

Eu va propun sa dam o raita miercuri la 6 pm pe acolo, si daca nu a fi plac, 'om vedea, hrubele din oras tot acolo raman.

Asadar, astept pareri pro si contra.

Si cum serverul acesta icneste din toate hard-urile, nici macar poze de 4 kb nemaiputand fi vizualizate, mai bine va las un link sa vedeti voi pe unde exact e localul respectiv :

http://www.hartionline.ro//brasov/harta/e4.html (la intersectia str. Mihai Viteazul cu Dimitrie Cantemir)

post-6408-1207590178_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...