Sari la conținut

Unde Ne Intalnim Vara?


QUAD
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 594
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

frunzulita musetel

cel din poza e chiar EL

suzukianu de pe luna

baga'n el de zici ca tuna

 

si cum baga asa pe rupte

cu gindu' doar la fuste scurte

se gindea cam multisor

"am sa rup al meu motor"

 

si motoru se gindea

"vai de spinarea mea

ca baga asta'n el ca bruta

c'a depasit de mult suta(kg)

 

ca ma rupe la rulmenti

la telescop si segmenti

cind ma prinde de ghidon

parca-i GULIVER nu om.....

 

cu respect pentru fratii mei motociclisti....raul(suzukianu) :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:)) ..dane, era vorba de gixu'....el afisase o don'soara de salivau forumistii si acu' se plange ca n-are o manutza sa ii tina de cald la oo...:kick:

Cat despre d-na BestiaNera , o asteptam printre noi cu noul ei motor... :blink:

 

hahaha.mai greu cu manutza ei pt ca inca nu sta in Bv asa ca beneficiez de ea (de manutza) numai cand ne intalnim. :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte tari pozele, mai ales cand i-ati mutat masina aluia ( banuiesc ca asta ati facut :blink: ), era tare daca ii lasati si un bilet in geam.....

Apoi pozele cu tiru`, ala cu burta in sus, chiar sunt faine pozele.

 

 

 

 

Felicitari si am si eu o rugaminte.

 

Nu mai treceti pe Kogalniceanu cand mergeti undeva ca ieri in venea sa sar de pe geam si sa merg la plimbare cu voi :blink:

 

 

 

 

 

 

Lasa ca recuperam duminica, numa sa fie vreme frumoasa

Editat de Ionut_cretzu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Simpatica poza lui Adi, insa mie imi plac cele in mers... cu aceasta ocazie multumim sotiei lui florin.

 

Dupa cum se prezinta vremea nu cred sa fie vreo iesire in weekend si eu nu prea mai pot sa vin ca asta mica a mea ( anda ), sa accidentat duminica :friends: , pentru ca a avut o pozitie mult prea incordata pe motor. Asa ca aviz pasagerilor, relax.

 

 

 

 

 

 

 

Distractie placuta daca mergeti pe undeva,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am ceva treaba mai tarziu, cu o petrecere a burlacilor,nu asta e buba...dar eu fac tot posibilul sa ma abtin de la plimbarile de miercuri, e mai sanatos :laugh:...

 

Hai ca incet,incet ne-am 'disciplinat' si nu ne riscam ca anul trecut cand se dadea startul din Livada si dupa virajul de la cimitir un sfert ramaneau pe tusa.

Mai toate accidentele facute mircurea au fost din cauza ca formatia s-a rupt si fiecare a luat-o pe cont propriu.

Chiar daca ne prinde noaptea , viteza de deplasare este mai mica(spre necazul unora) si daca ne pastram fiecare locul eu zic ca scad considerabil riscurile de accident.Reisarii daca nu au rabdare pot rupe formatia linistiti dar asta pe barba lor.Si Suzukianu' a inteles lucrul acesta,aprilake vad ca nu a mai dat pe-acolo eu zic ca totul va fi ok.

Asa ca fii alaturi de noi si o sa fim cu totii sanatosi!

 

Apropos:ce facem miercuri??? :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si daca s-ar merge in formatie cate 2 pe un rand, fara depasiri dupa cum il taie capul pe fiecare, ar fi minunat.

S-ar vedea ca putem fi si disciplinati, ca ne incadram in regulile de circulatie, si nu am mai fi asa blamati.

Cel putin eu asa mi-as dori sa ies miercuri de miercuri.

Daca ne intalnim pt o plimbare organizata, atunci organizata sa fie de la inceput pana la sfarsit.

Cred ca se poate, nu e imposibil .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ar fi super sa iasa asa cum spuneti voi...si voi veni cu placere. Tot ce e nevoie ar fi o regula simpla de genul pleci al 5-lea, stai mereu al 5-lea..si mai ales sa nu-l pierzi din oglinzi pe cel din spate. De multe ori oprim undeva si nu mai stim care e in fata,care in spate, care mai vine sau daca are vreunul probleme....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ar fi super sa iasa asa cum spuneti voi...si voi veni cu placere. Tot ce e nevoie ar fi o regula simpla de genul pleci al 5-lea, stai mereu al 5-lea..si mai ales sa nu-l pierzi din oglinzi pe cel din spate. De multe ori oprim undeva si nu mai stim care e in fata,care in spate, care mai vine sau daca are vreunul probleme....

 

 

Iata si documentatie! :friends:

 

Editat de Ricco
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Totul depinde de noi, de ce fel de oameni suntem, nu de organizare ca organizarea e buna, dar nu ii poti educa pe toti!!!!

S-apoi nu poti spune ca daca 2-3 din 10-15 mai fac nebunii, ca este o treaba prost organizata!!!!

Parerea mea.

Cu timpul vor veni toate, nu asa deodata, de renuntat e cel mai usor.....

Maine.........orice, iesire sa fie!

Salutareeeee

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru azi 10.10. se contureaza o iesire pe Predeal.

In consecinta imbracati-va adecvat :friends: si incercati sa nu intarziati.

 

--- Mesaj completat în 10 Oct 2007 11:16 -------------
Cei care au statii sa le aduca pentru ca, dupa cum vedeti, ne prinde mereu intunericul din urma

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...