Sari la conținut

Unde Ne Intalnim Vara?


QUAD
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 594
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Daca are cineva chef de o tura de Poiana, ne intalnim azi, 11.11.2008 la ora 16:30 la Livada!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Am si eu o intrebare asa mai stupida.Astia asa ca mine , mai mici , calare pe 50cmc au ce cauta pe acolo?In bavaria?Binenteles tot cand va intalniti si voi. :scratch:

Am uitat , tre sa dea dhamzea o bere.A promis. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o intrebare asa mai stupida.Astia asa ca mine , mai mici , calare pe 50cmc au ce cauta pe acolo?In bavaria?Binenteles tot cand va intalniti si voi. :scratch:

Am uitat , tre sa dea dhamzea o bere.A promis. :lol:

poti sa vii fara probleme.nu se fac discriminari la carciuma

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

ASTAZI LA ORA 20:30 IN LIVADA POSTEI SE PUNE LA BATAIE OPERATIUNEA "UN GRATAR UN MIC S-O BERE" PENTRU CEI PE 2 ROTI(IESIREA E "organizata" de CSBV, adica aia cu cilindreii mici) PT ZIUA DE DUMINICA(ADICA MAINE).PREZENTA OBLIGATORIE PT TOTI CEI CARE VOR SA VINA.

Locatia va fi stabilita in seara aceasta.Nu va fi un traseu mai lung de 100 km dus-intors si cu o viteza mai mare de 40-50 km/h.

Cei interesati sunt asteptati.

Editat de bassu86
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Ieri am ajuns aproape de Babarunca unde am servit un bulz d'ala bun facut de Nea Mamaliga.Cu parere de rau se pare c-a fost primul si ultimul pe anul asta caci azi dimineata a luat foc toata pensiunea .

Vlatutze....preia legatura!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care are maine timp de o plimbare?As vrea sa imi fac si eu niste prieteni din randul motociclistilor, (sunt c-am lonely prietenii mei nu au aceeasi pasiune ca mine), am mers mai mult singur si am zis sa incep sa imi fac si prieteni :blink:

Pt inceput as vrea sa ies cu cineva mai experimentat si care sa nu ma "alerge" pe sosea :wacko:

Deci care se ofera?Care are timp?Il rog sa posteze aici ora si locul de intalnire!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ieri am ajuns aproape de Babarunca unde am servit un bulz d'ala bun facut de Nea Mamaliga.Cu parere de rau se pare c-a fost primul si ultimul pe anul asta caci azi dimineata a luat foc toata pensiunea .

Vlatutze....preia legatura!

anuntat tarziu, a ars tot, cladiri neasigurate... am fost ultimi lui clienti...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care are maine timp de o plimbare?As vrea sa imi fac si eu niste prieteni din randul motociclistilor, (sunt c-am lonely prietenii mei nu au aceeasi pasiune ca mine), am mers mai mult singur si am zis sa incep sa imi fac si prieteni :blink:

Pt inceput as vrea sa ies cu cineva mai experimentat si care sa nu ma "alerge" pe sosea :wacko:

Deci care se ofera?Care are timp?Il rog sa posteze aici ora si locul de intalnire!

 

 

 

ies eu maine dar inca nu stiu la cat

mai am cate ceva de facut la nou moto, dupa care ies la o tura de recunoastere

daca te intereseaza vb

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ieri am ajuns aproape de Babarunca unde am servit un bulz d'ala bun facut de Nea Mamaliga.Cu parere de rau se pare c-a fost primul si ultimul pe anul asta caci azi dimineata a luat foc toata pensiunea .

Vlatutze....preia legatura!

 

Acum am citit ce ai scris si nu-mi vine sa cred :wacko: pacat de munca lu' nea Banu. Dar macar a fost bulzul "deosebit"?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...