Sari la conținut

Unde Ne Intalnim Vara?


QUAD
 Share

Postări Recomandate

Acum am citit ce ai scris si nu-mi vine sa cred :wacko: pacat de munca lu' nea Banu. Dar macar a fost bulzul "deosebit"?

 

 

Nici tu nu ai ajuns ?Am virat spre Tarlungeni si am dezmortit-o umpic pe-acolo.E super bun drumul si liber Pana in centura e mijtoDaca stiam ca nu urci veneai cu mine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 594
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nici tu nu ai ajuns ?Am virat spre Tarlungeni si am dezmortit-o umpic pe-acolo.E super bun drumul si liber Pana in centura e mijtoDaca stiam ca nu urci veneai cu mine

 

Ba da, am fost, dar am plecat putin mai devreme. Inainte sa inceapa baietii sa manance. Se lasase un frig d-ala de intra in oase.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De Sarbatori am fost la ai mei, la Blaj... Drum fain, vreme faina... motor super incarcat:

 

Asa era cand am plecat din BV:

post-40970-1240304349_thumb.jpg

 

Si asa cand m-am intors...

post-40970-1240304410_thumb.jpgpost-40970-1240304472_thumb.jpg

post-40970-1240304505_thumb.jpgpost-40970-1240304588_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Serjulica tata,vad acolo de toate,potoale,prajituri,alea,alea...dar nu vad damijana.Sau ai varsat-o undeva prin ficat?

 

Sticlele cu vin erau in coburi, sa nu se incalzeasca de la soare!

Stai linistit ca nu plec eu de la ai mei fara ceva sa-mi potoleasca arsita de pe gat! :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sticlele cu vin erau in coburi, sa nu se incalzeasca de la soare!

Stai linistit ca nu plec eu de la ai mei fara ceva sa-mi potoleasca arsita de pe gat! :wink:

 

esti si pescar vad... pe unde mergi!?

Editat de antemiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

esti si pescar vad... pe unde mergi!?

 

Merg in principal pe lacuri... nu le prea cunosc in zona Brasovului. De 1 mai o sa merg la pastrav, dar nu stiu sa-ti zic pe unde.... mergem un grup, cu corturile...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Yo tocmai ce m-am intors dintr-o mica tura: Codlea-Fagaras-Sercaia-Sinca-Poiana Marului-Zarnesti-Vulcan-Codlea. Am evitat la mustata ploaia. Drumu intre Sercaia si Zarnesti e pentru enduro, nu-l recomand nakedurilor sau SSurilor.

 

p.s. avem o gramada de peisaje in tara asta, pacat ca n-avem drumuri :baldy: sau cel putin nu sunt pentru motorul pe care-l am :wacko:

Editat de m4v3rick
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost si eu azi vreo 300 km sa testez noul parbriz touring...Printre altele, o pauza de masa la Casa Franka in Sighisoara, super beton potolul acolo.

 

Drumul intre Hoghiz si Sercaia este de multi ani incredibil de prost.Acum vreo 3 ani ne-am rupt motoarele pe acolo si in fiecare an aud oameni care pat la fel...Ocoliti-l pe cat puteti.

 

Vreun Siriu careva maine?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

pai daca tot ne vedem haideti drq mai multi ca acum 2-3 ani ne adunam o gramada.V-ati hodorogit toti sau nu va mai face placere sa beti alturi de noi?Cine vrea sa vina e binevenit inclusiv noii motociclisti indiferent de ceea ce conduc.Daca il acceptam chiar si pe maestrul Pacasac, zis si Naomi, acest guru al forumului alaturi de mixerul lui nu vad de ce nu am putea accepta si alte ciupacabre.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai daca tot ne vedem haideti drq mai multi ca acum 2-3 ani ne adunam o gramada.V-ati hodorogit toti sau nu va mai face placere sa beti alturi de noi?Cine vrea sa vina e binevenit inclusiv noii motociclisti indiferent de ceea ce conduc.Daca il acceptam chiar si pe maestrul Pacasac, zis si Naomi, acest guru al forumului alaturi de mixerul lui nu vad de ce nu am putea accepta si alte ciupacabre.

 

A zis cineva "ciupacabre"!? Prezent! :P D

Da sa te pup fir-i-al dreaq de simpatic! :D

 

Sper sa nu mai plec iarasi ca ultima oara la o bere si cu alti prieteni si sa ma trezesc la mare...

Editat de antemiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As venii cu cea mai mare placere, dar is pe 2 roti si iar nu pot bea alcool si decat sa beau iar fara alcool si farmec mai bine ma duc acasa si ma imbat singur :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca-mi explica , careva pe unde este acest bar ies si eu deseara Asfalt...

cand urci pe replubicii spre piata sfatului pe stanga este cofetaria aia ceausista.imediat dupa o sa vezi firma rosie cu musik caffe.intri pe gang si unde vezi o masa cu boi te opresti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...