Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

Eu nu va inteleg...nici cand sunteti casatoriti nu cred ca f**eti in loc sa va jucati singuri. Adica oricat ai f**e tot mai e loc de un hand-job :bigstar:. Doar ca unii recunosc asta, altii nu. Tot respectul ptr cei care recunosc, pacat ca eu nu fac parte din ei

 

Get real! Suntem oameni nu sfinti :bigstar:

trebuia sa vii tu cu teoriile tale :bigstar: :bigstar:

f*ti,ti-o faci...tu stii ce vrei :bigstar:...mie sincer imi plac femeile...lui danut ii place de Manuela :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

aia cu sifonierul e penala :bigstar: :bigstar:

discutie intre mine si mdanut pe mess :bigstar: :

DaNuTz DaNuTz DaNuTz™: mah

DaNuTz DaNuTz DaNuTz™: :bigstar:

DaNuTz DaNuTz DaNuTz™: hai ca ma duc la baie

DaNuTz DaNuTz DaNuTz™: vb peste 10 min

CaTaLiN kTa: la o laba :bigstar:))

DaNuTz DaNuTz DaNuTz™: :bigstar:)

CaTaLiN kTa: bafta

DaNuTz DaNuTz DaNuTz™: da :crack:

CaTaLiN kTa: =))

:bigstar:

 

--- Mesaj completat în 28 Jan 2008 23:35 -------------
ce ziceti de asta ? :bigstar:

 

eu unu am ramas uimit la inceput ... apoi mi-am dat seama care e "smecheria"

 

http://www.magie.bro.ro/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doctore taci...nu cred k ai dat tu cat mine(la fete ca sa nu zic partea din fata :bigstar:)...crede-ma nu ai o femeie langa tine care sa se f**a exact cand vrei tu si cand ai pofta si de cate ori vrei...asta e ideea, sa o faci cand ai pofta. Macar recunoaste ca si tu, ca si restul, ii sparg capul, mai mult sau mai putin :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doctore taci...nu cred k ai dat tu cat mine(la fete ca sa nu zic partea din fata :bigstar:)...crede-ma nu ai o femeie langa tine care sa se f**a exact cand vrei tu si cand ai pofta si de cate ori vrei...asta e ideea, sa o faci cand ai pofta. Macar recunoaste ca si tu, ca si restul, ii sparg capul, mai mult sau mai putin :bigstar:

:bigstar: :bigstar: :bigstar: ...uite unde era ma Gigolo din Carpati

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma de multe ori am vazut ca femeile isca mici certuri aici intre noi scuteristi :crack: ...Cei care nau parte de ele tac iar cei care au parte prea multa de femei, alora le place sa le faca ciuda si alorlalti :crack:

Si oricum Rolly are dreptate...nu e fata tot timpu la comanda ta asa ca mai treci si la un "hand made" :bigstar:

Si mai este si o vorba cu 100% adevar. Is 2 tipuri de barbati: cei care o fac si cei care nu recunosc...

Acuma sa va povestesc alceva...

 

Mi sa intamplat sa ies la o plimbare pe Meses cu o fata cu scuteru(adik sa o plimb). Si prin padure mia zis sa o las sa conduca si ea, si o-am lasat...eh si pot sa va spun ca fata conducea mortal. Adik mergea cu un curaj uimitor.Prin padure la o viteza relativ mare .o intreb dak i e frica si mia zis ca nu ca i place. Eh al naibi ca mie imi era frica :crack: si ea era in al 9lea cer! Noroc ca nu ne-am imprastiat pe alea din padure...si oricum miam zis ca nu mai las altu fete sa conduca.

Acasa o intreb cum de nu sa temut sa marga asa tare iar ea mia zis ca a vrut sa simta adrenalina la cote maxime :bigstar: . Si am zis ca daca cadeam dreq cu scuterul...si ea imi da o replica bomba. !nu aveam nimik ne sculam si mergeam mai departe...eu am cazut si cu bicicleta si nu am patit mare lucru decat niste julituri :bigstar: !Fetele la ghidon is mult mai ''lunatice'' decat la volan! :bigstar:

eh mna la sfarsit iam zis ca dak ea sa simtit bine in padure sa ma faca pe mine sa ma simt bine acasa ca in padure simteam cum ma strivesc de un pom...si uite asa am descoperit parisul...pt a 7-tea oara :bigstar:

 

Asa ca acum vorba mea! Domnul fie cu noi si fetele cu mine :bigstar: :bigstar: :bigstar:

Editat de don' juan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma de multe ori am vazut ca femeile isca mici certuri aici intre noi scuteristi :bigstar: ...Cei care nau parte de ele tac iar cei care au parte prea multa de femei, alora le place sa le faca ciuda si alorlalti :bigstar:

Si oricum Rolly are dreptate...nu e fata tot timpu la comanda ta asa ca mai treci si la un "hand made" :bigstar:

 

alooo hand job nu hand made....oricum lumea se prinde...si inseamna cam acelasi lucru,dar ca fapt divers,totusi sa pastram termenii :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alooo hand job nu hand made....oricum lumea se prinde...si inseamna cam acelasi lucru,dar ca fapt divers,totusi sa pastram termenii :bigstar:

Zici ca nu e scuter mania, ci scuter onania :bigstar: De femei nu ati auzit ma? Daca v-ar vedea Reverse :bigstar:

 

 

Bafta! :bigstar: :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer acuma cu discutiile astea ma gandeam la Reverse ca o sa dea o raita pe aici si o sa arunce o replica de aia (tipica ala Reverse) de rad 3 zile de ea... :bigstar:

Macar e bine ca nu avem subiect aici ,nu ne luam warn :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ha ha ha :bigstar: mda am exagerat putin :bigstar: Reverse da-i si tu sfaturi lu mdanut sa puna si el ceva in pat :bigstar:

 

Ba apropo de asta :bigstar: de cate ori v-a intrebat preotul la spovedit daca practicati? :bigstar:)))))))))))))))))))) ca mi-am adus aminte de ce a zis VladuL de scuter onania :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ha ha ha :bigstar: mda am exagerat putin :bigstar: Reverse da-i si tu sfaturi lu mdanut sa puna si el ceva in pat :bigstar:

 

Ba apropo de asta :bigstar: de cate ori v-a intrebat preotul la spovedit daca practicati? :bigstar:)))))))))))))))))))) ca mi-am adus aminte de ce a zis VladuL de scuter onania :bigstar:

(cuvant urat)...da ce ma preotu fwte?si el tot cu Manuela...i-auzi mdanut,fa-te preot :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

(cuvant urat)...da ce ma preotu fwte?si el tot cu Manuela...i-auzi mdanut,fa-te preot :bigstar:

Lool :bigstar: nici nam zis asa ceva mah cap :bigstar: am zis doar ca merg sa fac baie si vin in 10 min da tu cum esjti smecher mai pui si altele :bigstar: Maine ii clar cati gasesti nasu de 3 m :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca iti povestesc duminica man care si cum a fost cu gaborii //

 

Daca se tine vremea asa ar trebui sa facem si noi niste curse sa vedem care e cel mai rapid dintre noi ,ca sa fie recunoscut poate, ceva in sticker ca sa fie diferentiat ,sa fie mandru:)) Multa bafta si ne vedem dumincia poate de data asta o sa fim mai multi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca iti povestesc duminica man care si cum a fost cu gaborii //

 

Daca se tine vremea asa ar trebui sa facem si noi niste curse sa vedem care e cel mai rapid dintre noi ,ca sa fie recunoscut poate, ceva in sticker ca sa fie diferentiat ,sa fie mandru:)) Multa bafta si ne vedem dumincia poate de data asta o sa fim mai multi

Vreti sa va dati tare si sa vedeti care e cel mai tare pe curbe? Vorbiti cu mau sa inchiriati la Amckart sa va dati sau intr-o parcare goala, prefer prima varianta, altfel pe strada sa nici nu va aud! Daca as avea gume bune sa va invat cum se pune genunchiul jos... :bigstar: Desigur in CSR ne mandrim cu prietenii care ne sunt alaturi, nu cu performantele din condus!

 

 

Bafta! :bigstar:

Editat de VladuL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca iti povestesc duminica man care si cum a fost cu gaborii //

 

Daca se tine vremea asa ar trebui sa facem si noi niste curse sa vedem care e cel mai rapid dintre noi ,ca sa fie recunoscut poate, ceva in sticker ca sa fie diferentiat ,sa fie mandru:)) Multa bafta si ne vedem dumincia poate de data asta o sa fim mai multi

 

 

Salut. In primul rand bine ai venit :bigstar:

 

Acum poate nu sti dar periodic Mau organizeaza curse de scutere pe circuitul AMCkart. Acolo poti sa-ti dovedesti talentele mai mult sau mai putin ascunse. Daca vrei sa faci astfel de chestii, daca iti place sa te dai tare, daca esti potrivit pentru rolul eroului, atunci imi permit sa-ti spun ca ai gresit sectiunea -> Aici nu exista niciun fel de competitii, doar prieteni si prietenii. Daca vrei sa participi la intrunirile CSR te rog frumos sa nu mai vi cu idei de-astea. Competitii ne trebuie noua cand 90% din scuteristi umbla fara casca, iar 75% din acestia umbla vara in slapi pe scuter, intr-un tricou sau chiar la bustul gol? :bigstar:

 

Acum nu vreau sa-mi fac o parere gresita despre tine. Cel mai bine hai la intrunire duminica, poate se la sa si cu un gratar, pentru ca se cere, ne cunoastem mai bine, vedem ce si cum :bigstar: ... ce zici?

 

Casca purtata pe cap, bun simt fata de ceilalti si fara alcool inainte sau in timpul intrunirii si/sau plimbarii!

 

Te asteptam cu drag, pana atunci asfalt uscat si salutari cu farul! :bigstar: :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum am vazut niste poze cu kymco-ul lui :bigstar: arata super! Numa bun sa te strecori cu el in trafic :bigstar:

Bafta! :bigstar:

da ...ai perfecta dreptate pot sa ma strecor oricunde ..e ulil , practic si prea sexy scuteru asta ....

 

e model 2008 kymco pix se numeste ... atasez si poza sper sa va placa :bigstar:

post-18872-1201793023_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...