Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

o vopsit careva jenti sau orice altceva cu vopsea cromata? am vazut in auchan un tub de 400ml la 12lei parca.

nu da cu spray dinala ca iese varza. la prima atingere ramane urma si se inchide la culoare urmand ca apoi daca mai insiti si o sa il mai atingi in locurile respective sa zboare de tot vopseaua.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

cand eram mai mic am avut un scarabeo nou ... prinsesem mania scuterelor .... pe la 14 ani l-am dat din nevoie da bani ... acum facui 16 ani ... imi luai un runner 50 sp nou din mag .... acum a inceput alta manie ... vreau motor ... macar de 250-400 cmc ... si sa am macar A in buzunar ... si B :laugh:) grea e viata asta .... abia astept sa fac 18 ani ... rau o fi sa ai 16 ani

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand eram mai mic am avut un scarabeo nou ... prinsesem mania scuterelor .... pe la 14 ani l-am dat din nevoie da bani ... acum facui 16 ani ... imi luai un runner 50 sp nou din mag .... acum a inceput alta manie ... vreau motor ... macar de 250-400 cmc ... si sa am macar A in buzunar ... si B :laugh:) grea e viata asta .... abia astept sa fac 18 ani ... rau o fi sa ai 16 ani

crezi tu ca e rau la 16 ani?

eu ma distrez la maxim cu motorul. ma rog, acum nu ma mai distrez ca e pe bara :laugh:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand eram mai mic am avut un scarabeo nou ... prinsesem mania scuterelor .... pe la 14 ani l-am dat din nevoie da bani ... acum facui 16 ani ... imi luai un runner 50 sp nou din mag .... acum a inceput alta manie ... vreau motor ... macar de 250-400 cmc ... si sa am macar A in buzunar ... si B :laugh:) grea e viata asta .... abia astept sa fac 18 ani ... rau o fi sa ai 16 ani

ia-ti enduro frate. am un xt de 600 eu.ma dau in fiecare zi. am 17 ani. nu te grabii sa cresti, ai sa regreti :laugh::D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si unde te dai cu el ? oricum pe la 17 iau ceva ... urmeaza sa faca tata o casa la munte ... daca reuseste sa o faca intr-un an imi iau motor ... la 1 km jumate am pista de moto cross .. super tare se fac concursuri .. etc ... sunt drumuri prin padure misto facute ... si daca face taicamiu casa imi iau o moto de cross sa o tin acolo si garantat iau ceva mare ca merg pe camp doare ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poti sa iesi din tara dar numa dak ai 18 ani si nu ai voie pe drumuri nationale , internationale , etc ca mopedul ar trebui sa mearga 45 sau 50 si pe drumuri dinalea te calca tirurile , dak merge mai tare ar trebui sa fie mai mare ceea ce inseamna dosar penal ca trebe A1 da ii complicat nu se baga ei , oricum poti iesi deci da numa dak ai 18 ani si sa nu mergi cu 2 pers pe moped si pe drum international dinala :laugh:

 

poti sa iesi din tara dar numa dak ai 18 ani si nu ai voie pe drumuri nationale , internationale , etc ca mopedul ar trebui sa mearga 45 sau 50 si pe drumuri dinalea te calca tirurile , dak merge mai tare ar trebui sa fie mai mare ceea ce inseamna dosar penal ca trebe A1 da ii complicat nu se baga ei , oricum poti iesi deci da numa dak ai 18 ani si sa nu mergi cu 2 pers pe moped si pe drum international dinala :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai de unde esti ? ..eu vreau sa dam o intalnire si cu baietii din arad si din tm , vedem noi unde ideea e sa ne adunam mai multi si sa fie frumos afara , de exemplu azi a fost sooper :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...