Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

E si tu acum... ;)

Imi place cum gandesti. Keep un the good work :wave: ... and you will soon see the results :D

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :baldy: :baldy:

 

PS - Azi n-am putu sa vin pentru ca a trebuit sa plec pana in provincie (obligatie de familie), dar nici ca mai lipsesc de acum.

PPS - Mama ei de curea ca m-a disperat, ce mergeam 45 sapt trecuta, dar acum de-abia daca mai ia 40 :hurt: Trebuie s-o schimb cu una noua de kevlar si sa vezi atunci ... bag si role noi de 10g ca acum am de 12g ... bag si toba sport ... bag si arc nou in ambreiaj, pe care "by the way" il schimb cu unul racing ... si cand ma scol este dimineata, luni si trebuie sa ma duc la serviciu :nono:

si pe urma ti se rupe furca :baldy: , doamne fereste , sper sa nu se intample asa ceva .

Mai bine ai sta pe capul alora de la asigurari sa iti faca scuteru mai repede :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Imi pare rau ca am ratat grataru....mama...ce mici buni cred ca au iesit...si poate si puii de data trecuta....pt mine ora asta e cam nepotrivita...nu stiu cum se face dar aproape in fiecare duminica la ora 14 apare ceva, cineva care vrea ceva important...

de acum inainte insa o sa incerc sa nu-i mai bag in seama....cred...sper sa pot face asta...in rest ...asteptam stickerele...sa fim si noi mandri cu clubul nostru....

Editat de o_kellu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

super misto manusile andreas,cat au costat?

 

@kirno:sunt "chinezarii",daca vrei doar sa te deplasezi asa mai usor :baldy: prin oras cu unul cred ca e de ajuns.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut mi-am vopsit scuteru si vreau si eu o parerea.......ma rog e cam mik pt mine da sper ca in curand timp sa-l schimb....scuze de off topik..... :baldy:

 

Puteai totusi sa-i pictezi niste flacari ca dadeau mai bine, dar si asa arata frumos :baldy:

Apropo, ai voie sa circuli cu asa ceva pe drumurile publice? Desi am observat semnalizatoarele si farul+stopul, totusi, au astea omologare ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e macheta v2-ul......motoru e mai in spate ......manetele de frana da sunt de bicicleta .....pt ca nu am gasit originale :baldy:......asta e merg si astea ......40 de mile are in "bord"......da nush cat ea pt ca nu imi mai mere chilometraju numai am chestia aia de jos de la roata :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am interesat si stiker-ul ar trebui sa fie macar de 15 -20 cm diametru ca sa se vada si scrisul.

La 10 cm trebuie o calitate mai mare si asta se face prin serigrafie, dar trebuie o comanda de 700-800 buc ceea ce este prea mult pentru noi. (asta este oferta la o alta firma pentru ca la Alina la servici tocmai s-au mutat aparatele din motiv ca firma a fost reclamata de vecini idioti ca cica ar fi toxic..... :baldy: )

Deci ori ne hotaram la o dimensiune mai mare, ori il facem la dimensiunile astea dar cu o calitate mai mica, ori asteptam pana in luna mai cand se rezolva la firma unde lucreaza prietena mea si bineinteles avand discount. Astept raspunsul vostru.

Alex90: poate ne onorezi si tu cu prezenta duminica la intalnire :baldy:

Editat de marius45jml
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu ce-a mai mare placere ........joi sau vineri ma duc sa-mi iau electromotoru de la facut si treb sa-mi mai iau casca ......sa vdm......ce m-ai inventez sa imi de-a mama banii... :lol:

 

zi sa iti dea bani de inghetata :lol: si daca nu vrea(adica nu te crede... si bineiteles ca nu te va crede. 200 lei o inghetata :crack: ), zi ca iti trebuie de casca... ca ii pt protectia ta :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai este si varianta asta :

stickere preturi :

 

1. 7cm x 7cm - 35 bucati ( asa se incadreaza ) - 24 ron

2. 10cm x 10cm - 30 bucati - 40 ron

3. 12cm x 12cm - 30 bucati - 90 ron

 

Sunt tiparite pe autocolant, sunt rezistente la spalare, inghet, etc ;

Sunt lucioase

La aceasta firma se executa dimensiunile noastre, dar mi se pare cam scump.

Deci: facem cu pretul asta sau le facem mai mari la pret mai mic (aprox. 70 ron)??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...