Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Andreas Krastl...vezi pe la sigurante desi nu cred...poate e CDI-ul ars.Incearca sa-l schimbi!Apropo si mie imi scartaie franele cand franez usor...ce pot sa fac sa nu mai scartaie ca e stresant!

Cred ca neste ulei ar rezolva problema :D

Snake...eu vin daca vi si ma iei :lol:

hai cu scuteru :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BTW ce ziceti de o mare la vara va tzine de 1 mai ??? hmmm cu 60km/h cam in... 4-5 ore suntem acolo

ce ziceti?

asfalt uscat :D

pe mine ma tine :lol:, abia astept

 

eu nu cred ca o melodie rock e o solutie , parerea mea .

 

eu zic ca mel asta ar fii perfecta

Editat de baby_boy_gabi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal all am o propunere pt melodia clubului ... stiu ca e cam veche dar se potriveste zik eu...

dak aveti idee sa compuneti versurile pt un imn fac eu negativul :lol:

 

asfalt uscat to all :D

Editat de scr33ky2000
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca neste ulei ar rezolva problema :D

 

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuu.....nu cu ulei k si mie imi scartiaie si la malaguti care l-am avut inainte la fel si la ala am pus ulei si nu mai frana de looooooocccc...dar la mine scartiea cateodata,dar mai rar si nsh d c...cre k tre sabotii aia sau cum se cheama schimbati k eu pe spate am pe tambur...dar inca nu am gasit...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BTW ce ziceti de o mare la vara va tzine de 1 mai ??? hmmm cu 60km/h cam in... 4-5 ore suntem acolo

ce ziceti?

asfalt uscat :lol:

 

Pe mine nu ma tine :) 49cmc in 2T, cam greu, da cred ca in 8 -9 ore as ajunge si eu :D si oricum nu vreau sa scad viteza grupului la 45Km/h asa ca...

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :D :D

 

PS - Ce ziceti de -> Ja_Rule_f._Ashanti_R__Kelly___wonderful.mp3

Editat de alias
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal all am o propunere pt melodia clubului ... stiu ca e cam veche dar se potriveste zik eu...

dak aveti idee sa compuneti versurile pt un imn fac eu negativul :D

 

asfalt uscat to all :lol:

 

un k.k.t de melodie!!! presupun ca varianta originala nu ai ascultat-o! s-ar potrivi mult mai bine!

s-apuca hip hoperi astia si strica toate melodiile bune, din lipsa de inspiratie :D :) :D

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca as vrea sa-mi pun pe spate frana pe disc ar trebui sa-mi schimb si janta?

 

 

Nu cred...ca discu de frana la roata din spate nu are legatura cu janta.Pe fata e alta poveste...

 

BTW nu eram atat de idiot sa pun ulei la frana :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca neste ulei ar rezolva problema :lol:

Cred ca merge si cu putina vaselina :D

 

Daca as vrea sa-mi pun pe spate frana pe disc ar trebui sa-mi schimb si janta?

Trebuie schimbata si roata...Cea fara disc are o singura piulita si cea cu disc are 3 prezoane si designul difera putin.

 

Nu cred...ca discu de frana la roata din spate nu are legatura cu janta.Pe fata e alta poveste...

 

BTW nu eram atat de idiot sa pun ulei la frana :D

Baiatu racheta daca nu stii nu vorbi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e cam departe marea:D:D:D

ce ziceti de 02_BITZA_Urmatorul_pas.mp3

 

VEche dar merge :D:D:D EDUCATI SA AMBALAM MOTORU':D

 

buna ideee buna alegere superrrr nota 10 !!!

 

 

haideti fatilor la un gratar in snagov vila 23 (stiu eu drumul) conditie intalnirea sa aiba loc pe la 13:00- 13:30 la 14:00 sa plecam

sa avem timp de cumparaturi (7-8ron de caciula pt 10 insi 4-5 roni pt 15 insi cu cat mai multi cu atat mai bine) ---carefour baneasa

ceck list:

-4-5 casolete de mici

-carne de porc .. vedem la fata lokului cat luam

-ceva bere shlosgold(altfel ne ia carnetu :))vro 5-7 cutii

-3-4 sticle la 2l de suc

-carbuni

-gratar iau eu unu de dimineatza il cumpar... unu de campanie adik marisor da si usor de transportat

-muzik(dn-ul coto dj-ul clubului :D) aduceti si voi mp3 player-ele care aveti bagam pe sistemul lui coto :lol:

-dak aveti o patura ceva nust.. sa stam jos scaune pliante lol :D

-cam 5 l de benzina in caz de urgenta dak amane cineva in pana preferabil facem plinul la omv baneasasa sa nu avem surprize

-farfurii,furculite,pahare de unik folosinta

-ustensile de manuit carnea aduk eu

- cine are cate un ghiozdan sau rucksak sa fim siguri ca avem unde sa caram tot (preferabil sa vina fiecare cu cate un rucsac sa impartim frateste atributiile )

zik eu ca bugetul necesar e undeva la 70-80 de ron

sa ma sunati dak aveti sugestii la 0766301310

 

si gogogo "club name"

sa decidem numele imnul to la un mic la snagov asa ca d-niiCOTO ,reverse, alias ,vlad martan :

rugaminte mare sunati lumea sa fie totul organizat in cel mai mic detaliu

aslfalt uscat to all :D

Editat de scr33ky2000
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna ideee buna alegere superrrr nota 10 !!!

haideti fatilor la un gratar in snagov vila 23 (stiu eu drumul) conditie intalnirea sa aiba loc pe la 13:00- 13:30 la 14:00 sa plecam

sa avem timp de cumparaturi (7-8ron de caciula pt 10 insi 4-5 roni pt 15 insi cu cat mai multi cu atat mai bine) ---carefour baneasa

ceck list:

-4-5 casolete de mici

-carne de porc .. vedem la fata lokului cat luam

-ceva bere shlosgold(altfel ne ia carnetu :D)vro 5-7 cutii

-3-4 sticle la 2l de suc

-carbuni

-gratar iau eu unu de dimineatza il cumpar... unu de campanie adik marisor da si usor de transportat

-muzik(dn-ul coto dj-ul clubului :)) aduceti si voi mp3 player-ele care aveti bagam pe sistemul lui coto :D

-dak aveti o patura ceva nust.. sa stam jos scaune pliante lol :D

-cam 5 l de benzina in caz de urgenta dak amane cineva in pana preferabil facem plinul la omv baneasasa sa nu avem surprize

-farfurii,furculite,pahare de unik folosinta

-ustensile de manuit carnea aduk eu

- cine are cate un ghiozdan sau rucksak sa fim siguri ca avem unde sa caram tot (preferabil sa vina fiecare cu cate un rucsac sa impartim frateste atributiile )

zik eu ca bugetul necesar e undeva la 70-80 de ron

sa ma sunati dak aveti sugestii la 0766301310

 

si gogogo "club name"

sa decidem numele imnul to la un mic la snagov asa ca d-niiCOTO ,reverse, alias ,vlad martan :

rugaminte mare sunati lumea sa fie totul organizat in cel mai mic detaliu

aslfalt uscat to all :lol:

Super idee,dar ar fi cam complicat ptr cei fara numar pe DN1 , sigur o sa se ia politia de noi...ma gandeam sa mergem spre Branesti (drumul vechi de mare-Lehliu) , e o padure chiar inainte de Branesti unde am putea sa facem toata smekeria asta cu grataru iar la iesire din Bucuresti avem si benzinarii si Cora.Vin eu cu rucksak sigur sa vad poate gasesc si o patura ceva pe care sa stam ...daca nu cred ca stam in picioare si pe scutere :D ... mai vbim, sa vedem cati ne adunam sa mergem si stabilim pana maine dimineata ca sa stim ce facem

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super idee,dar ar fi cam complicat ptr cei fara numar pe DN1 , sigur o sa se ia politia de noi...ma gandeam sa mergem spre Branesti (drumul vechi de mare-Lehliu) , e o padure chiar inainte de Branesti unde am putea sa facem toata smekeria asta cu grataru iar la iesire din Bucuresti avem si benzinarii si Cora.Vin eu cu rucksak sigur sa vad poate gasesc si o patura ceva pe care sa stam ...daca nu cred ca stam in picioare si pe scutere :D ... mai vbim, sa vedem cati ne adunam sa mergem si stabilim pana maine dimineata ca sa stim ce facem

bafta

si eu ma gandeam sa nu se ia politia de noi pe dn1 , eu nu am nr si nu vreau sa ma complic, la brannesti e bine :lol:, am si eu un rucsac :D , deci?? cum ramane?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine la ce ora ramane.....?Ideea este ca abia la doua pot ajunge....si daca vreti sa mergem la snagov....ar trebuie sa ne miscam mai repede....

Sa ia cineva decizia si sa scrie aici la ce ora ne vedem maine...la circ...?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai baieti eu vin la Circ, dar nu merg la Snagov pentru ca v-as tine in loc (atentie o_kellu ca n-ai terminat rodajul inca :) ). Al meu nu merge mai mult de 45-50 si n-are rost si chiar daca se ducea nu puteam sa merg mai tare cu furca stramba, poate am si ceva suduri slabite si la o groapa ceva cad in gat :D . Ce sa zic, la Circ pot sa ajung cred pe la 13-14, inca nu stiu sigur. Vad in functie de ce stabiliti voi aici.

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :D :D

 

PS - Propun sa postam aici numai chestii legate de temele abordate in acest topic! Hai sa discutam ce, cum si cand ne intalnim in topicul "Loc de intalnire pentru scuteristi" :lol: :D

Editat de alias
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici eu nu pot sa ajung pana la 2 la circ.... maine la 11 tre sa fiu in poligon si nu tiu cat ma tine ala...... nu vreau sa promit aiurea....deci tot cam pe la 2 ..... si zic sa mergem la branesti mai bine k nici eu nu am numar si sa nu iasa urat...Apropo, am si eu rucsac... iau si niste d'alea de unica folosinta(pahare, farfurii cutite furculite si ce oi mai gasi p'acolo)

 

Alias, nu cred k ar fi o problema in loc sa merem cu 60 sa merem cu 50...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vin si eu la 2 la circ, cu rucsac cu tot :)

 

Alias, oricum o sa mergem incet :D ca nu ne grabim :lol:

Si intre un mic si o bere fara alcool sa alegem numele, modelul de sticker si imnul clubului :D

 

Asfalt uscat :D

Editat de VladuL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tocmai la asta ma gandeam si eu, ce facem cu gratarul :D

 

 

Se rezolva tot! Gasim la cora sau brico unu usor de carat.

Apropo, a zis scr33ky2000 ca aduce el trusa cu toate sculele asa ca nu va mai carati cu chei si alte ustensile :D asa ca lasati liber sub sa ca sa avem unde baga cumparaturile :D

 

 

Asfalt uscat si sa ne vedem cat mai multi. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...

Alias, nu cred k ar fi o problema in loc sa merem cu 60 sa merem cu 50...

 

 

...

Alias, oricum o sa mergem incet :D ca nu ne grabim :D

...

 

Daca toata lumea este de aceeasi parere poate vin si eu :D Tare mi-e teama insa ca a mea curea s-ar putea sa fie de alta parere, ca-i ies atele :)

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :D :lol:

Editat de alias
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...