Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Lumeee, lumeeee!

post-11774-1174493536_thumb.jpg post-11774-1174493571_thumb.jpg

 

Eventual sa scrie si un motto care o sa-l votam duminica cel mai bine :baldy:

Acum are dimensiuni de 17x17 cm, dar se poate miscora si la dimensiunea de 12 cm(cat un cd :D ).

 

Daca nici logoul asta nu e bun, io ma las pagubas :(

Noroc :baldy:

 

Vladule ai facut o mare treaba buna :hurt: Felicitarile noastre! Parca ar da mai bine pe fondul ala albastru un CSR scris cu galben, portocaliu, sau poate chiar o scanteie mai pe rosu (dar nu foarte inchis), nu crezi?

 

Vad ca le ai deci n-ar fi greu sa schimbi degradee-ul de la CSR :D , macar asa de dragul lumii ca sa vad si eu cum arata ;) Oricum o nota meritata -> :nono:

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :baldy: :baldy:

 

PS - Ce model de scuter este ala din background? :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vladule ai facut o mare treaba buna :hurt: Felicitarile noastre! Parca ar da mai bine pe fondul ala albastru un CSR scris cu galben, portocaliu, sau poate chiar o scanteie mai pe rosu (dar nu foarte inchis), nu crezi?

 

Vad ca le ai deci n-ar fi greu sa schimbi degradee-ul de la CSR :D , macar asa de dragul lumii ca sa vad si eu cum arata ;) Oricum o nota meritata -> :nono:

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :baldy: :baldy:

 

PS - Ce model de scuter este ala din background? :wave:

Multumesc, dar nu eu am facut sigla, ci m-a ajutat un prieten, io i-am ideeile si pozele iar el le-a pus in practica :baldy: O sa-i zic sa faca si un alt degradee :D

A si scuterul din fundal e o vespa :D

 

mai e bun designul dar sa se vada mai bine scooterul trebuie mai din lateral

CIUSS ALL SI ASFALT USCAT :baldy:

Daca scuterul ar fi mai pe lateral, logoul ar da impresia de supraincarcare. Oricum se vede clar ca e scuter :( Doar e o Vespa :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O explicatie perfecta...felicitarile mele!!! :nono: insa din pacate nu esti profesoara mea de fizica si spre uimirea ta stau foarte bine la materia asta(electricitate anu' asta). Acum sa iti spun la ce m'am gandit eu: daca iti pun in mana un lant la capatul caruia se afla o nicolvala, as fi curios cum pui tu in miscare rotativa ansamblul asta...Intru totu de acord cu tine cu cat e mai greu obiectul pus in centrifuga cu atat este mai mult aruncat in afara, dar trebuie si sa-l urnesti din loc mai intai. INSA nu cred ca e cazul asta la un scuter ca doar nu se fac vreodata role din plumb sau hartie...recunosc am mers muult prea departe cu imaginatia. Ele sunt concepute astfel incat sa nu se intample nici una din situatii in care ar fi muuult prea usoare sau grele. Eu unu o las balta...oricum explicatia lui Alias e cea mai corecta desi ii cam place sa faca pe zmeu'. Numai bine!

vezi sa nu lovesti pe cineva cu lantul cu nicovala in cap.... :baldy: :baldy: :wave: :baldy: :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana la urma care a ramas ala de la avatarul tau?

Click aici.

 

dragutel si al vostru dar mai marfa al nostru :baldy: :baldy: :baldy:

Logoul e al nostru, al tuturor scuteristilor din Romania :baldy:

Editat de VladuL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alias,atunci spune-ne cum ai desfacut si ambreiaju' ca eu nu am reusit :baldy:

 

P.S.Mie chiar imi cupleaza ambreiajul la ralanti.Chiar imi merge la ralanti!Daca il imping putin cu picioru' ca sa o ia din loc imi merge cu 5km/h!!!Chestia care chiar imi place :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alias,atunci spune-ne cum ai desfacut si ambreiaju' ca eu nu am reusit :baldy:

 

P.S.Mie chiar imi cupleaza ambreiajul la ralanti.Chiar imi merge la ralanti!Daca il imping putin cu picioru' ca sa o ia din loc imi merge cu 5km/h!!!Chestia care chiar imi place :baldy:

te referi la prima piulita de la ambreiaj? , dak e aia atunci dute la o vulcanizare care e specializata , ii dai si lu ala acolo 20 - 30 de mii :wave: si ti-o desface cu un pistol , o strangi si u la misto cu o cheie de 14 si pana aksa te tine :nono:, aksa apesi frana spate si desfaci piulita cu aceiasi cheie

 

reverse , mai traiesti ma ? sau ti-e rau de la micii aia :baldy: :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc, dar nu eu am facut sigla, ci m-a ajutat un prieten, io i-am ideeile si pozele iar el le-a pus in practica :baldy: O sa-i zic sa faca si un alt degradee :hurt:

A si scuterul din fundal e o vespa :D

Daca scuterul ar fi mai pe lateral, logoul ar da impresia de supraincarcare. Oricum se vede clar ca e scuter :baldy: Doar e o Vespa ;)

 

Ramane asa. post-9269-1174536554.jpg , dar la dimensiunea originala :wave: (l-am micsorat pentru ca stau prost cu spatiu :nono: )

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :baldy: :baldy:

Editat de alias
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratilor ce facem duminik sigur e nasol afara? dak da facem o iesire la un club ceva........... sambata ce ziceti merge? ... si duminik ne bem cafeaua pe la 12 :wave: la circ

ciuss all asfalt uscat :baldy:

 

Sal. Eu sambata nu pot veni, sunt ocupat. Duminica insa, vin la Circ, chiar daca este urat si ploua :baldy:

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :baldy: :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratilor senzatie!! am reusit un weheeele cu gopopul cine credea ca e posibil looooll ce tare msi vlad'ul de instructiuni am mai adaugat eu si de la mine ceva .....am ridikat de ghidon tinand frana fata greutatea pe spate si wruumm wheelie am tinut 3 sec un wheelie l;oool ce tare numai ca a 2-a oara am exagerat un pic si a luato de sub mine..... damage :- aparatoare de la numar sparta (raparatie rapida cu 2 holsuruburi :baldy:) si porbagajul zgariat pe dedesupt anyway damage minor a meritat zic eu MARIUS_JML ai incercat cu al tau un wheeli dak nu si vrei sa incerci dai aparatoarea jos bucata aia care vine sub numar inante de a face asa ceva :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din partea mea esti bine venit "daca mergi cuminte" si porti casca...

 

CSR nu e club, ci este comunitatea scuteristilor ! Orice scuterist e bine venit :baldy:

Editat de VladuL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...