Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Propun ca membrii fondatori pe Alias, Cottoninio, Scr33ky2000, Marius45jml si eu :kick:

Urmeaza sa numim si membrii de onoare :lol:

 

 

 

Asfalt uscat :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Propun ca membrii fondatori pe Alias, Cottoninio, Scr33ky2000, Marius45jml si eu :kick:

Urmeaza sa numim si membrii de onoare :lol:

Asfalt uscat :crack:

Ma tu nu ai facut nimic ca sa fii fondator:)) Eu zic sa lasam deoparte membri fondatori este COMUNITATEA SCUTERISTILOR DIN ROMANIA nu ar trebui sa fie nici un membru fondator ci doar membri.

 

Oricum mie imi este indiferent.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma tu nu ai facut nimic ca sa fii fondator:)) Eu zic sa lasam deoparte membri fondatori este COMUNITATEA SCUTERISTILOR DIN ROMANIA nu ar trebui sa fie nici un membru fondator ci doar membri.

 

Oricum mie imi este indiferent.

 

Logo-ul e nimic? :crack: Patezi stema! :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Logo-ul e nimic? :lol: Patezi stema! :D

daca ai facut stema nu inseamna ca esti membru fondator , stii la diverse firme sunt platiti designeri ptr treaba asta ..asa ca te-am platit,ai facut..acuma poti sa pleci :lol: :crack:

vaii ce membru fondator esti,faci de rusine clubul..noi ne intalneam chiar sub balconu tau :P) , si tu habar n`aveai ...

da ma poti sa fii tu unicu membru , presdinte de onoare , unic actionar...GIGI BECALI al CSR , pe noi nu ne deranjeaza...noi doar ne plimbam :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca ai facut stema nu inseamna ca esti membru fondator , stii la diverse firme sunt platiti designeri ptr treaba asta ..asa ca te-am platit,ai facut..acuma poti sa pleci :lol: :crack:

vaii ce membru fondator esti,faci de rusine clubul..noi ne intalneam chiar sub balconu tau :D) , si tu habar n`aveai ...

da ma poti sa fii tu unicu membru , presdinte de onoare , unic actionar...GIGI BECALI al CSR , pe noi nu ne deranjeaza...noi doar ne plimbam :kick:

 

Unde-s banii ca nu i-am vazut :crack:

Iar la intalnirea de sub balconul meu, sunt de acord in privinta "n-aveam scuter" :lol: Trebuia sa vin cu bicicleta

"Noi"? Nu prea te-am mai vazut pe la intalniri... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde-s banii ca nu i-am vazut :D

Iar la intalnirea de sub balconul meu, sunt de acord in privinta "n-aveam scuter" :lol: Trebuia sa vin cu bicicleta

"Noi"? Nu prea te-am mai vazut pe la intalniri... :P

Am lipsit duminca asta schiopuleeee :lol: , ATAT ! asta nu inseamna ca nu am mai iesit..."noi" ..adica eu cu costy clipcea , mergem la femei impreuna :crack: :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratilor, niste placute de frana noi pentru un Malaguti Phantom F12 fata + spate (spate mai mult) pe unde as putea gasi... trebuie destul de repede :kick: (nu-s pentru mine, sunt pentru altcineva)

 

CHEERS! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal all

avem si pozele de la "zioa" mea multam de partipare tuturor

PACAT CA NU AM PUTUT SA VIN SI EU LA SNAGOV ....lasa ca va arata data viitoare vila 23 sa o facem lata :crack:

PS1: LA MULTI ANI COTTO :kick:

PS2: lui marius se vede ca ii plac micii 'ala scr33ky :lol:)

Editat de scr33ky2000
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Propun ca membrii fondatori pe Alias, Cottoninio, Scr33ky2000, Marius45jml si eu :peace:

Urmeaza sa numim si membrii de onoare :moto:

Asfalt uscat :cheers:

 

Salut Vlad. Eu propun ca Membrii Fondatori sa fim toti cei 8 care am iesit pe data de 18.03.2007 la Pusnicu. De ce? Pentru simplu motiv ca de atunci s-au pus bazele CSR. Cu doua sapt inainte de iesirea asta, pe 4 martie 2007, m-am intalnit la Circ numai eu cu Reverse, iar cu o saptamana inainte ne-am intalnit mai multi dar am mers doar 3 la Palatul Mogosoaia.

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :bounce: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai dreptate alias. Atunci a avuj loc adevarata adunare si tot atunci am cazut de acord asupra numelui si al imnului :D

 

 

Sa ne vedem sanatosi :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai dreptate alias. Atunci a avuj loc adevarata adunare si tot atunci am cazut de acord asupra numelui si al imnului :bounce:

Sa ne vedem sanatosi :cheers:

Vezi BA ca nu esti doar tu smeker? :D

 

Propun o intalnire "adhoc" , vineri seara la circ in parcare , fiecare cum termina cu jobu etc. in jur de ora 19:00 sa zicem ... ca intalniri dastea "nocturne" nu prea am facut , mai discutam una alta ... nu de alta,dar duminca este pastele si nu stiu cati o sa poata venii la intrunire + ca nu vreau sa-mi scape vreo injuratura prin trafic si sa pacatuiesc :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi BA ca nu esti doar tu smeker? :bounce:

 

Propun o intalnire "adhoc" , vineri seara la circ in parcare , fiecare cum termina cu jobu etc. in jur de ora 19:00 sa zicem ... ca intalniri dastea "nocturne" nu prea am facut , mai discutam una alta ... nu de alta,dar duminca este pastele si nu stiu cati o sa poata venii la intrunire + ca nu vreau sa-mi scape vreo injuratura prin trafic si sa pacatuiesc :moto:

 

Salut tuturor CSR-istilor :peace: Vin si eu vineri, sper sa pot scapa pana la 19:00. Ne auzim si ne vedem.

Buna idee Reverse

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :D :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu pot vineri la orice ora k nu ma duc la scoala :D:D:D deci vin 100% dak poate careva mai devreme sa posteze p'aici ki citesc yo...oricum o sa stam pana la 19:00

ma,daca ai terminat cu iaurturile poate bagam o saorma inainte...la 19:00 oricum e adunarea si stam acolo sa mai vbim pana se aduna toti ,ex marius vine mai tarziu... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...