Sari la conținut

In 2 pe doua roti


Crina
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 61
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Raman tacerile. Lucrurile care nu pot fi spuse cu voce tare. Intrebarile care se pun in soapta si raspunsurile care vin cu privirea-n pamant.

Daca nu ai copyright pe asta, ar fi momentul sa il obtii! Tot respectul meu de filolog. Si de motociclist, atata cat oi fi si eu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc nespus de mult pentru gandurile voastre minunate. Nu m-as fi gandit niciodata ca am putea anticipa calatoria altcuiva sau ca am putea reprezenta sursa de inspiratie pentru cineva. Dar ne-am bucura enorm sa fie asa....Va multumim!!!

 

................................................

 

Daca nu ai copyright pe asta, ar fi momentul sa il obtii! Tot respectul meu de filolog. Si de motociclist, atata cat oi fi si eu...

Nu as fi crezut ca ceva din ce am scris vreodata sa fie atat de apreciat de catre cineva incat sa-mi sugereze obtinerea unor drepturi de autor. Consider cuvintele dvs. drept cel mai frumos compliment. Va multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc nespus de mult pentru gandurile voastre minunate. Nu m-as fi gandit niciodata ca am putea anticipa calatoria altcuiva sau ca am putea reprezenta sursa de inspiratie pentru cineva. Dar ne-am bucura enorm sa fie asa....Va multumim!!!

 

................................................

 

 

Nu as fi crezut ca ceva din ce am scris vreodata sa fie atat de apreciat de catre cineva incat sa-mi sugereze obtinerea unor drepturi de autor. Consider cuvintele dvs. drept cel mai frumos compliment. Va multumesc.

acuma, eu unul nu ma pricep la analize literare si nici nu vreau sa flatez. dar ce scrii tu aici, mi se pare foarte frumos. ai talent narativ, asa ca iti voi urmari poturile. sa mai mergi si sa mai scrii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Cea mai frumoasa povestire a unei excursii moto !

Multumim...asteptam urmatoarele.

 

Esti prea dragut. Multumesc mult! :laugh:

Iar legat de urmatoarele, aveam planuri frumoase pentru anul asta, dar se pare ca mai nou avem un bebe pe drum asa ca, momentan, vom spune pas calatoriilor. Asteptam sezoanele viitoare... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti prea dragut. Multumesc mult! :laugh:

Iar legat de urmatoarele, aveam planuri frumoase pentru anul asta, dar se pare ca mai nou avem un bebe pe drum asa ca, momentan, vom spune pas calatoriilor. Asteptam sezoanele viitoare... :laugh:

 

Un "bebe" motociclist...ce frumos ! Pe coclaurile preferate de Angi nu merge, dar o tura pe sosea e OK...

Sa fiti fericiti !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Oooooooooo....felicitari! In curand o sa va luati si voi o Africana cu atas si sa plecati in 3 in calatorie..Mai stiu eu pe unii :laugh: care au facut asa. Si sa vezi mogaldeata mica, a fost si la Bikes on Ice ...Felicitari inca o data si..nastere usoara!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu va suparati, dar cam cat ar costa (pentru 2 persoane si o moto) un asemenea traseu?

P.s. Ma refer strict la cazare, masa, benzina.. Strictul necesar

Editat de mishutz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sorin 666 - Multumim foarte mult pentru urari. Speram sa fie totul bine. Va tinem la curent, oricum...

 

bob66 - Multumim mult!

 

sailordana8 - Multumesc din suflet si pentru aprecieri si pentru urari! Cine stie, poate ca va vom relata urmatoarea noastra calatorie dintr-o Africana cu atas...

 

mishutz - cazarea - hotel sau pensiune, benzina, bacul - dus-intors, mancarea (doar din supermarketuri si placintarii, nu in restaurante) ne-au costat 1400 de euro.

 

...viata mea incepe sa se schimbe radical. In suflet sunt inca motociclista, dar in realitate ma indepartez cu fiecare clipa de aceasta lume. Mi-ar placea sa cred ca-mi sunteti alaturi la fiecare "curba" si ca ma veti ajuta sa revin pe calea "cunoscuta"...dupa ratacirile mele de-un an-doi :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate ca trebuia sa incep prin a spune ca ceea ce ati facut voi e cu adevarat maret si ca e un vis pentru mine si prietena mea, vis care sper sa se indeplineasca in anii ce urmeaza. Toata stima, multumesc pentru raspuns si sper sa mai citesc de la voi din "tolba"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...