Sari la conținut

Accident Piatra Neamt(LPS)


AnDrEi#
 Share

Postări Recomandate

n-am frică gixule, că eu vin la piatra prin bacău, deci nu am ocazia pentru care să pot a mă întâlni cu plăieÂşii din girov. i-am zis treaba cu dochia, că mi-am adus aminte ce fugăreală mi-am luat eu când mergeam la amuÂşinat femei prin zonă, ăia din dochia îs dați dracu de negri ce îs în cerul gurii.

 

boss, da ce repede ți-ai luat hornet. dimineață aveai scuter, acu gata, ai avansat. miÂşto, până diseara ai ducati desmosedici, nu?

Deabia acuma am editat.:)IN plus care e problema ta?Ce te intereseaza pe tine ce am.Sau crezi ca pe vremea cand aveam scuter umblam fara atestat casaca asigurare si celelalte treburi de tot te agiti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 73
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

da boss, eu Âştiu că tu eÂşti corect, dar vezi că ai uitat să editezi Âşi vârsta. fuck, shit, plm, omg, rip, ai uitat că îți trebuie permis de ăla de oameni mari pentru hornet?

Dap,aici la tara la mine nu ma vede nimeni BO$$.Pana atunci umblu cu carnetul A1,daca vrei poti sa dai de acuma cu R.I.P ca nu ma supar.Asfalt uscat.In februarie imi iau si A si gata;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

silviule, explică-i mă lu boss ăsta că eu vreau să-l ajut. voiam să-i dau linku la niÂşte gagici din piatra care tot trag de mine să le dau cu motoreta, dar n-am timp Âşi mă gândeam că poate se bagă el.

 

nu pot sa'l bag pe combinatii pana nu'si ia papirenu..si daca el zice ca il ia in februarie,e al dracu' de curios cum da examen atunci ;)

Editat de SilviuCBR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prea mult offtopic din partea moderatorilor. cred ca ar trebui sa va dati singuri Warn.cica in regulament scria ca e interzis Offtopic-ul dar noi sas fie sanatoase. bhosss

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prea mult offtopic din partea moderatorilor. cred ca ar trebui sa va dati singuri Warn.cica in regulament scria ca e interzis Offtopic-ul dar noi sas fie sanatoase. bhosss

Pe forumul asta e ca la parlamentari.Ai relatii traiesti bine,nu ai, iei un sut in poponeata !

Editat de AnDrEi#
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci pana la urma cine era pe motor, stiu ca motorul ala era al unui vecin cu mine din Piatra, l-a vandut si altu a avut accident?? Oricum sunt niste figuri de 2 lei in Piatra cu motoare de te doare capul, isi cumpara motoare si cam atat restul nu mai conteaza, gen rable de motoare cu rable de motociclsiti and stuff. Ma rog intru untr-un subiect discutat si rasdiscutat... Chestia ca nici nu ma mira accidentele cu motoare la ce creiere "n-au" cei care le conduc.... M-as bucura sa aflu ca e praf motorul, sa nu mai chinuie dupa aia si alt sarac cu mintea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe forumul asta e ca la parlamentari.Ai relatii traiesti bine,nu ai, iei un sut in poponeata !

 

băi sfinctere, cum ai vrea să fii tratat în condițiile în care nu ai permis dar te dai cu hornet? în plus, mai povesteÂşti Âşi de alt amic de-al tău care a încercat să de dea pe-o roată Âşi a căzut ca un sac de barabule din căruță. vreți respect Âşi sunteți supărați că vă ia lumea la perpulis, dar voi respectați pe cineva? mult tupeu mai aveți mă.

 

ps. tu Âştii că eu nu am avut curaj să postez ceva pe forumul ăsta până nu mi-am luat mobră Âşi permis.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

băi sfinctere, cum ai vrea să fii tratat în condițiile în care nu ai permis dar te dai cu hornet? în plus, mai povesteÂşti Âşi de alt amic de-al tău care a încercat să de dea pe-o roată Âşi a căzut ca un sac de barabule din căruță. vreți respect Âşi sunteți supărați că vă ia lumea la perpulis, dar voi respectați pe cineva? mult tupeu mai aveți mă.

 

ps. tu Âştii că eu nu am avut curaj să postez ceva pe forumul ăsta până nu mi-am luat mobră Âşi permis.

 

Ok,la prima sunt deacord cu tine.La cea cu amicu care a incercat sa o dea pe o roata ,am corectat dupa si am zis ca nu a incercat sa o dea pe o roata ,avea doar viteza si i-a iesit un logan in cale,si a prins pe franare pietris:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci pana la urma cine era pe motor, stiu ca motorul ala era al unui vecin cu mine din Piatra, l-a vandut si altu a avut accident?? Oricum sunt niste figuri de 2 lei in Piatra cu motoare de te doare capul, isi cumpara motoare si cam atat restul nu mai conteaza, gen rable de motoare cu rable de motociclsiti and stuff. Ma rog intru untr-un subiect discutat si rasdiscutat... Chestia ca nici nu ma mira accidentele cu motoare la ce creiere "n-au" cei care le conduc.... M-as bucura sa aflu ca e praf motorul, sa nu mai chinuie dupa aia si alt sarac cu mintea!

 

esti vreunu care a uitat de unde a plecat ? gen...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci pana la urma cine era pe motor, stiu ca motorul ala era al unui vecin cu mine din Piatra, l-a vandut si altu a avut accident?? Oricum sunt niste figuri de 2 lei in Piatra cu motoare de te doare capul, isi cumpara motoare si cam atat restul nu mai conteaza, gen rable de motoare cu rable de motociclsiti and stuff. Ma rog intru untr-un subiect discutat si rasdiscutat... Chestia ca nici nu ma mira accidentele cu motoare la ce creiere "n-au" cei care le conduc.... M-as bucura sa aflu ca e praf motorul, sa nu mai chinuie dupa aia si alt sarac cu mintea!

Cate accidente moto s-au produs in Piatra Neamt de iti permiti sa vorbesti asa?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

esti vreunu care a uitat de unde a plecat ? gen...

 

Nu uit de unde am plecat pentru ca ma duc acolo in fiecare weekend :) , vorbesc doar de ce am vazut si nu mi-a placut pe strazi in Piatra!

Mesaj completat

Cate accidente moto s-au produs in Piatra Neamt de iti permiti sa vorbesti asa?

Mesaj completat

 

Cate accidente moto s-au produs in Piatra Neamt de iti permiti sa vorbesti asa?

 

In Piatra am vazut vreo 2 accidente, in unul din ele era implicat exact genul de taran motociclist de care vorbeam si scandal ca la tigani din partea celor care il cunosteau.

 

Faza e ca eu vorbeam in general de accidente, care nu ma mai surprind pentru ca vad zilnic inconstienti pe 2 roti.

 

Imi pare rau daca te-am ofensat si ca v-ati simtit ofensati dar n-am nimic personal cu nimeni, oricum m-a amuzat cum ati sarit de fund in sus ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu as pune de un mars.

 

OOOOOOOOOOOOOO !!!!! S-a gasit sa comenteze cel mai corect motoretist si cel care nu merge beat pe motor si fara casca ..... si in chiloti ........ si cu 160 in localitate .......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...