Sari la conținut

Inchidere De Sezon Timisoara


emil_rpt
 Share

Postări Recomandate

Ma risc eu daca ma duci cu motorul.. ca pepsi am impresia ca se trage pe fese :)

cate kile ai? ca eu sunt destul de mare:)) sa nu depasim masa autorizata :peace: ... daca nu o depasim... cu cea mai mare placere

 

PS: fesele lu pepsi cred ca-s varza

Editat de Orion
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fata asta lupta pe mai multe fronturi .. nu-i asa Adriana? :)

Ce sunt cu acesele astea? Pai ma pot baza pe voi? Cand imi veti da un raspuns sigur.. ma voi baza pe voi.. cu poate si cu daca nu merge.

Orion, ce are daca-s fata si nu-s membru? Vreau sa ajung acolo si as prefera nu cu trenul. Daca ma duci bine, daca nu... iarasi e bine, tu decizi. :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce sunt cu acesele astea? Pai ma pot baza pe voi? Cand imi veti da un raspuns sigur.. ma voi baza pe voi.. cu poate si cu daca nu merge.

Orion, ce are daca-s fata si nu-s membru? Vreau sa ajung acolo si as prefera nu cu trenul. Daca ma duci bine, daca nu... iarasi e bine, tu decizi. :peace:

 

 

 

faza cu mebrul era scuza ca te intrebam de kilograme..... :D

 

eu ma duc... am loc pe motor.... mi-ar place sa vina si pepsi si nu vreau sa ma bag peste el....

 

si chestia ca esti membra o sa imi faca cu atat mai multa placere daca vi cu mine...

 

Am zis :)

Editat de Orion
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Membra , 'membru' :P sau nu ,io zic sa strangem randurile si sa ne infiintzam cat mai multi acolosha si sa o comitem de zile mari :)

Asa ca mergeti cu sticla de beutura la pretenari si cu un buchet de flori la gagici si convingeti-i sa merga toti :D

io o sa vin din bucale .....adica multi km...de drum frumos ;)

V-am salutat

 

 

keep safe :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

faza cu mebrul era scuza ca te intrebam de kilograme..... ;)

 

eu ma duc... am loc pe motor.... mi-ar place sa vina si pepsi si nu vreau sa ma bag peste el....

 

si chestia ca esti membra o sa imi faca cu atat mai multa placere daca vi cu mine...

 

Am zis :)

Bun, am stabilit, vin cu tine :P. Stai linistit, Pepsi nu se supara pentru ca nu are nici un motiv. Mai vb zilele astea. :lol: :peace:

 

Ce sunt cu acesele astea? Pai ma pot baza pe voi? Cand imi veti da un raspuns sigur.. ma voi baza pe voi.. cu poate si cu daca nu merge

Ps. Accesele... am uitat un c. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

interesanta locatia... tre venit si cu echipament de baie? asta in caz ca e apa termala... in rest cred ca reusesc sa conving soatza sa venim. :D ;) :P

 

Bazinul va fi plin cu apa, deci, cine doreste sa faca baie poate linistit sa-si aduca "echipament"....

 

:peace: numai sa fie cald :)

va rog sa comandati 24 de grade si SOARE

 

Vezi la link-urile astea:

 

http://www.vremea-meteo.com/prognoza/vreme...p?url=Timisoara

 

http://wwwa.accuweather.com/world-forecast...=6&metric=1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

;) concert ceva v-a fi seara?...si ink o intrebare dak mergem cu cortul vor fi probl? :peace: see u there i can`t wait :lol:

 

Nu va fi nici un concert, e chef de inchidere de sezon... :) :P :D

Poti veni linistit cu cortul, nu costa nimic, loc este destul... :lol:

 

Te/Va asteptam... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CUm sa nu ma vrea?! Iar pentru gandul tau frumos ne vedem la strand la o bere. :peace: :)

Cu cea mai mare placere, doar ca amu 10 min am aflat ca tre sa-mi schimb traiectoria si nu mai pot ajunge acolo. ;) Daca mai ramane valabila berea cu placere la vara, la mare :D Distractie placuta si distrati-va si pentru cei ce nu pot veni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu cea mai mare placere, doar ca amu 10 min am aflat ca tre sa-mi schimb traiectoria si nu mai pot ajunge acolo. :) Daca mai ramane valabila berea cu placere la vara, la mare :peace: Distractie placuta si distrati-va si pentru cei ce nu pot veni.

Imi pare rau, oricum si eu pana la urma se pare ca voi ajunge cu trenul... soarta :D). Ne vom distra si pt tine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...si cateva poze sa vedeti cum arata strandul...

...era fain sa faci poze si dupa chef.....sau chiar de la chef!!! :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...