Sari la conținut

Intalnirea cu Mihai Barbu - vanzatorul de kilometri


Watt Club
 Share

Postări Recomandate

Merci, oameni buni. Cum ziceam, lucrez pe Labirint, la 200 de metri de carciuma. Si la ce se prezinta afara o sa vin perpedes, desigur, ca si aseara, la Baniciu.

Rezervarea am rezolvat-o aseara cu "aia mica", la indicatiile prietenului Rotila. Deci ne vedem diseara. :rolleyes:

Editat de speedy.k
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Heh, ca tot ai zis de Baniciu de aseara, uite un mic remember de acum cateva ore (cam off topic el asa :rolleyes:)

 

 

PS: pt cei ce priviti, nu, diseara nu o sa fie asemenea aglomeratie ca in clip, relax :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba da! Intre timp am fost pana in Mongolia si m-am si intors. Foarte tare!

Zi mersi ca ti-am cumparat io toti kilometri, ca altfel nici nu plecai din spatele blocului. :rolleyes:

M-am intors si io in dimineata asta. Problema e ca nevasta ma intreaba cand mai mergem inca o data in Mongolia. Pe bune da data asta. Sunt disperat! :rolleyes:

 

Referitor la eveniment nu comentez mai mult decat ca Mihai e de un mare bun simt. Blana, cum ar zice el. Mi-a placut cum s-a ascuns sa nu vaz ce-mi scrie el pe pagina aia lasata intentionat alba. Si mi-a mai placut ce a zis prin viu grai despre calatorie, desi n-am apucat mare lucru pentru ca nimeni n-a pomenit nimic despre cum vor decurge ostilitatile, asa ca a trebuit sa stam cu ochii beliti cand se ridica Mihai si gasca de la masa de jos pentru a se muta la microfoanele de pe scena de sus. Si nu ne-a iesit intotdeauna, pentru ca erau si niste beri implicate in confuzia din creierasele noastre.

 

Multam, Mihai!

Editat de Doctor X
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zi mersi ca ti-am cumparat io toti kilometri, ca altfel nici nu plecai din spatele blocului. :rolleyes:

M-am intors si io in dimineata asta. Problema e ca nevasta ma intreaba cand mai mergem inca o data in Mongolia. Pe bune da data asta. Sunt disperat! :rolleyes:

 

Multam, Mihai!

Ha, ha, cu alte cuvinte ai be-li-t-o!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Un om, o motocicleta, 26.000 km, 4 luni, 13 tari. Peste 500 de imagini incredibile si multe pagini de poveste în 43 de scrisori.

 

 

Maine seara va avea loc o noua intalnire cu Mihai Barbu, unde isi va prezenta cartea "Vand kilometri" si va raspunde intrebarilor celor prezenti.

Locatia este Garage Hall, o cafenea situata langa Piata Amzei, pe str. George Enescu nr.25.

http://www.bmwblog.ro/2011/01/24/mihai-bar...la-garage-hall/

 

Mihai-Barbu-Vand-Kilometri-1600x1200.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...