Sari la conținut

VAND IMPECABILA APRILIA RSV


theo.theodor84
 Share

Postări Recomandate

Vand Aprilia RSV 2003, impecabila ca functionare si optic, primul proprietar in 2010, adus din italia, cumparat cu 3000 euro pe facura ( detin factura) , motivul

 

vanzarii este de a da avans pentru o masina noua, motorul are gume fata + spate ce au maxim 500 Km, 99 la % noi, pretul lor a fost de 300 euro, + o casca

 

Nolan N85 cu blothoot, model 2010, pretul de achzitie a fost de 400 euro. Avand in vedere starea motocicletei, si accesoriile cu care am echipat-o lucruri care le

 

pot demostra cu facturi, pretul motocicletei este de 3500 euro nediscutabil. Rog seriozitate TEL: 0769494190

post-62231-1293892340_thumb.jpg

post-62231-1293892367_thumb.jpg

post-62231-1293892397_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

hai frate, exact modelul ala de casca e 265 de euro noua, de unde ai luat-o tu cu 400? si cauciucurile alea la fel, de unde? eu pe qualifier rr si pe power pure am dat 260-270 pe set. piloturile alea nu fac mai mult de 220-230...

 

si eu am un rsv si sunt innebunit dupa motocicleta asta dar saraca nu face 3500 de euro... si de curiozitate ce accesorii ai pus pe ea? ca in poze vad un rsv simplu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, Vezi ca 267 euro sau cat zici tu ca e casca asta ai dreptate, dar vezi ca e fara blothoot fara toata nebunia aia, iti da casca si un capacel mic din plastic pe gaura unde vine pus blothoot, la banii care ai zici tu mai departe blothoot castiile microfonul le comanzi separat si astepti sa iti vina. Deci tu sti ceva costa intradevar 10 mil dar e simpla, restul vin separat si platesti. asta una si a doua anvelopele eu le-am luat din Italia , eu am facturi pe tot absolut cred ca e cel mai concludent. cat despre accesorii, ma refeream doar la casca si anvelope nu ca as fi adus imbunatatiri motorului. este un rsv normal.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand Aprilia RSV 2003, impecabila ca functionare si optic, primul proprietar in 2010, adus din italia, cumparat cu 3000 euro pe facura ( detin factura) , motivul

 

vanzarii este de a da avans pentru o masina noua, motorul are gume fata + spate ce au maxim 500 Km, 99 la % noi, pretul lor a fost de 300 euro, + o casca

 

Nolan N85 cu blothoot, model 2010, pretul de achzitie a fost de 400 euro. Avand in vedere starea motocicletei, si accesoriile cu care am echipat-o lucruri care le

 

pot demostra cu facturi, pretul motocicletei este de 3500 euro nediscutabil. Rog seriozitate TEL: 0769494190

mda....motoreta e frumusica.dar nenea...gumele sunt 180euro(michelin pilot sport),iar casca e 208euro(fcmoto.de.....identica).iar in pozele tale e fix un rsv STOCK.motorul a stat 7 ani sa intelegem din moment ce primul proprietar e in 2010?kilometrii ce spun?....anyway..pret cam mare.bafta la vanzare

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a si vezi ca si pe viziera aia fumurie am mai dat 50 euro in plus, pentru ca viziera originala este normala, dar o am si pe aia, iti spun eu sare de 400 daca chiar te intereseaza un sistem blothoot cu casti si microfon pentru un N 85 model 2010 costa mult peste 150 euro cat am cerut eu pe casca in total 400. Si daca mai socotesc si viziera aia 50 de euro e luata de pe ebay caut-o , sa nu imi zici ca o iei cu 300 mii din vitan pe urma. dar ma rog cine cunoaste intradevar cat costa o casca noua cu sistem Blothoot complet de la Nolan in orice magazin nu vorbi.

Mesaj completat

MA UITMITI OAMENI BUNI AM ZIS EU CA A STAT 7 ANI SI SUNT PRIMUL PROPRIETAR , SCRIE CLAR ACOLO ADUS DIN ITALIA AUTOMAT DACA TE PRICEPI

 

NU MULT CAT DE CAT DAR NU TE PRICEPI ESTI PRIMUL PROPRIETAR PE ORICE CIV VEHICUL INMATRICULAT PRIMA OARA IN ROMANIA SI ADUS DIN

 

STRAINATATE. =))) L O L

Mesaj completat

ITI REPET SI TIE DAR DEJA INCEPETI SA MA ENERVATI OAMENI BUNII PRETUL DE 200 Euro este casca simpla, fara kit-ul de comunicare .PUNCT la orice

 

magazin. EU am tot Kit-ul de comunicare la el care vine separat cand cumperi casca si costa o caruta de bani. daca nu va pricepti numai scrieti in plm

Mesaj completat

Eu nu vreau sa jicnesc pe nimeni dar intai sa judeci pe altu uita-te in gradina ta, pe bike-shop, cat ceri pe motorul ala raportat la ce motocicleta este si ce fel

 

e modificata. oricum bafta sper sa obtii ce vrei e normal

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a si vezi ca si pe viziera aia fumurie am mai dat 50 euro in plus, pentru ca viziera originala este normala, dar o am si pe aia, iti spun eu sare de 400 daca chiar te intereseaza un sistem blothoot cu casti si microfon pentru un N 85 model 2010 costa mult peste 150 euro cat am cerut eu pe casca in total 400. Si daca mai socotesc si viziera aia 50 de euro e luata de pe ebay caut-o , sa nu imi zici ca o iei cu 300 mii din vitan pe urma. dar ma rog cine cunoaste intradevar cat costa o casca noua cu sistem Blothoot complet de la Nolan in orice magazin nu vorbi.

Mesaj completat

MA UITMITI OAMENI BUNI AM ZIS EU CA A STAT 7 ANI SI SUNT PRIMUL PROPRIETAR , SCRIE CLAR ACOLO ADUS DIN ITALIA AUTOMAT DACA TE PRICEPI

 

NU MULT CAT DE CAT DAR NU TE PRICEPI ESTI PRIMUL PROPRIETAR PE ORICE CIV VEHICUL INMATRICULAT PRIMA OARA IN ROMANIA SI ADUS DIN

 

STRAINATATE. =))) L O L

Mesaj completat

ITI REPET SI TIE DAR DEJA INCEPETI SA MA ENERVATI OAMENI BUNII PRETUL DE 200 Euro este casca simpla, fara kit-ul de comunicare .PUNCT la orice

 

magazin. EU am tot Kit-ul de comunicare la el care vine separat cand cumperi casca si costa o caruta de bani. daca nu va pricepti numai scrieti in plm

cam frustrat esti...ci totusi.....care sunt accesoriile puse pe moto?ca in afara de casca asta smechera,nici marimea nu ai postat-o,cu viziera fumurie.......nu prea ai scris nimic.si esti cam nervos,linisteste-te :D

 

casca:208...viziera:39...kit bluethoot:129euro.preturi direct de pe fc moto.

 

deci...ce accesorii ai pus pe moto?

 

ps:cat despre motorul meu,daca vrei facem topic si vb acolo despre el.aici vb de al tau:D

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

georgica tata, tu stii sa citesti?

dap...tu?

Mesaj completat

my bad..nu am vazut postul in care tu ai pus o casca cu BLOTOOTH :D si o pereche de gume ca accesorii.sorry...@.tactil,eu stiu citi dar inteleg cam greu cand unii scriu cu o gramatica de balta :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

+ o casca Nolan N85 cu blothoot, model 2010, pretul de achzitie a fost de 400 euro.

Ce este acest Blothoot ? Un fel de aerisire mai smechera ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fara suparare dar io nu vad rostul postarilor voastre:| si ce daca omu o dat 400e pe casca si pe cauciucuri nush cat si pe motor nush cat... :| daca a spus ca cere 3500 asta e cine are bani si crede ca merita ii da cine nu nu, atata criticati voi ca casca o fost atat alea atata si celelalte atat... tare rautaciosi mai sunteti :|

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da e purtata de 10 ori vara asta, ce sa zica si ei , fiecare cat si cum il duce capu. Si te mai intrebi de ce mergem ca tara intr-o directie buna. . . uite-te din cauza

 

unora ca astia care macar din bun simt ar putea daca nu sunt de acord sa nu se bage. sa tina pentru ei

Mesaj completat

da e purtata de 10 ori vara asta, ce sa zica si ei , fiecare cat si cum il duce capu. Si te mai intrebi de ce mergem ca tara intr-o directie buna. . . uite-te din cauza

 

unora ca astia care macar din bun simt ar putea daca nu sunt de acord sa nu se bage. sa tina pentru ei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da e purtata de 10 ori vara asta, ce sa zica si ei , fiecare cat si cum il duce capu. Si te mai intrebi de ce mergem ca tara intr-o directie buna. . . uite-te din cauza

 

unora ca astia care macar din bun simt ar putea daca nu sunt de acord sa nu se bage. sa tina pentru ei

Mesaj completat

da e purtata de 10 ori vara asta, ce sa zica si ei , fiecare cat si cum il duce capu. Si te mai intrebi de ce mergem ca tara intr-o directie buna. . . uite-te din cauza

 

unora ca astia care macar din bun simt ar putea daca nu sunt de acord sa nu se bage. sa tina pentru ei

man cum sa nu te bagi?ai luat o mobra de 3000, ai mai luat una alta de aprox 500 , ai mers un sezon si acum si vrei s-o dai cu 3500 fix<buna afacere>

io am impresia ca tu nici macar schimbul de ulei nu l-ai facut, ca altfel ai fi cerut banii si pe ala.<banii investiti in moto nu o sa tii scoti niciodata si asta poate sa ti-o confirme orcine care a vandut o moto>

ps. Vezi ca bursa e in alta parte<daca postai acolo te asigur ca nu se mai lua nimeni de tine>

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai eu te invit cand vrei tu i-a numarul meu de telefon, sa vezi motorul si sa dam un pic drumul la ulei sa vezi cum arata, si imi iau si 1 ora din timpul meu sa iti desfac sa iti

 

scot si filtrul de aer sa-l vezi si pe ala cum arata. Ca sa numai vorbesti aberatii. vezi-ti de bicicleta ta, Apropo dupa poza care o ai acolo cred ca cam si stiu cine esti

 

si se explica si de ce vorbesti aberatii. Venea la arc cu mobra asta rosie si cu un costum PROBIKE . . . esti chelios si iti tragi motorul pe langa aia cu MV AUGUSTA si mobre

 

din astea scumpe cu alte cuvinte atarni pe la aia pe acolo cu impresii, Si expresia fetei tale cine te cunoaste si te stie se vede ca esti pacalici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e bine ca ma cunosti, din pacate sau din fericire eu nu te cunosc dar tot penibil esti cu anuntul tau :D

Mesaj completat

ps

data viitoare la arc o sa-mi rog prietenii sa parcheze in alta parte pt ca sunt atarnache

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e bine ca ma cunosti, din pacate sau din fericire eu nu te cunosc dar tot penibil esti cu anuntul tau :cheers:

Mesaj completat

ps

data viitoare la arc o sa-mi rog prietenii sa parcheze in alta parte pt ca sunt atarnache

 

ar fi bine sa iti schimbi si costumu' sau daca nu sa vopsesti mobra sa merga cu costumu' :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da e purtata de 10 ori vara asta, ce sa zica si ei , fiecare cat si cum il duce capu. Si te mai intrebi de ce mergem ca tara intr-o directie buna. . . uite-te din cauza

 

unora ca astia care macar din bun simt ar putea daca nu sunt de acord sa nu se bage. sa tina pentru ei

Mestere, o casca purtata, chiar si doar o data, n-as lua-o cu mai mult de jumate din pretul de magazin. De fapt nimic SH n-as lua cu mai mult de juma' de pret.

Apoi, asa cum ti s-a mai spus, daca ai sti despre ce e vorba in treaba asta de-i zice piata moto SH, ai sti ca banii magati in accesorii&stuff la o mobra poti sa-i pupi, ca nu-i mai vezi. Asta in afara de faptul ca vanzarea mobrei n-are-a face cu vanzarea castii. Pe aia poti cel mult sa o oferi bonus moca, pentru a atrage cumparatori.

Ce nu inteleg eu e de ce nu muta un moderator topicul asta la bursa, ca aici e altceva...

A, si daca ai pus un anunt pe un forum iti asumi automat si exprimarea opiniilor userilor despre raportul calitate/pret. Ca forumul nu e site de anunturi de mica publicitate, chiar si sectiunea bursa. E un loc unde oamenii discuta. Chiar si pe marginea unui anunt de vanzare. Deci mai usor cu "taceti din gura" sau "tineti pentru voi". Asta lasand la o parte faptul ca mie mi se pare de datoria mea sa atrag atentia celorlalti daca imi sare in ochi un anunt cu pret nesimtit. Dar asta e altceva, eu nu comentez pretul mobrei in sine, nu stiu cat face si nici nu sunt genul sa caut acum 2 ore pe net ca sa compar.

In concluzie:

* lasa vrajeala cu casca aia smechera care ridica pretul mobrei; zi cat vrei pe mobra in sine.

* nu te mai basica daca zice lumea ca ceri prea mult, tu cere cat vrei ei isi spun parerea si daca gasesti totusi un prost care sa-ti dea pe ea cat vrei tu, te-ai scos, nu mai conteaza comentariile; daca nu gasesti prostul, asta e, inseamna ca p-aici nu prea-s prosti, cauta in alta parte.

* iar faza cu "uita-te la mobra ta" e cea mai de caccat replica ever; eu pentru asa ceva as da acelasi uarn ca pentru injuraturi; ce treaba ai tu ce mobra are ala si unde parcheaza? Daca-l vezi ca cere pe ea 10.000 de euro n-ai decat sa te exprimi atunci. In cazul de fata inasa nu e decat o marlanie de cea mai joasa speta sa te iei de jucaria omului. Si stii ce: KLE-ul meu e muuult peste RSV-ul tau. Daca vrei sa facem schimb mai pui 1000 diferenta.

 

Repet, sa mute cineva chestia asta la bursa!

Editat de speedy.k
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...