Sari la conținut

Accident Pe Dn1 - Spre Intrarea Catre Snagov


Mr.Wattmaster
 Share

Postări Recomandate

Nu cunosc mai multe detalii, dar experienta mea cu camerele video spune ca nu se vede bine decit in zona de focus. Si ma indoiesc ca cineva a pus zona asta la jumate de kilometru de camera, nu e logic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeule, tripla fractura :crack: :D :funny: :kiss: .

 

Frateeee, romanica asta este plina de dobitoci. Numai ieri si azi erau sa ma faca afis niste cretini care au considerat ca nu e cazul sa acorde prioritate sau sa se asigure si sa semnalizeze cand schimba banda. Cand ma opresc langa vaca si o intreb de ce nu se uita cand schimba banda ma intreaba cu trufie "Ce! Ce!".

 

Mi-e scarba de compatriotii nostri care sunt sub orice critica la capitolul bun simt, responabilitate...

 

Insanatosire grabnica celor doi accidentati si a fiarei lor. Multa, multa :crack: :crack: :crack: jigodiei care nu s-a asigurat.

 

Daca pot ajuta cu ceva PM.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cunosti mai multe detalii?

Oricum cred ca cel mai important lucru acum este ca GAL sa se vindece cat mai repede, iar imbecilul ala sa dea socoteala pentru ce a facut, pentru ca in afara de oase rupte a reusit sa puna capat unui vis.

:crack:

 

Din pacate se pare ca ai dreptate. Dupa cateva nopti petrecute la spital langa Gal, timp in care am tot analizat cu el momentul accidentului, am ajuns la acel moment in care se intreba ce o sa faca pe viitor. Este foarte hotarat sa renunte la motociclism. Respect aceasta parere chiar daca nu sunt de acord cu ea.

Un lucru este sigur: accidentul lui Gal si decizia pe care a luat-o ma fac sa fiu mult mai "atent" cu ceilalti participanti la trafic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate, asta e tara nimanui. Stiti cine mi-a taiat azi fata, facand de pe banda 2 pe banda 1, fara sa se asigure si fara sa semnalizeze? Un pulitzai cu Logan. Frate, parca eu nu eram acolo. Noroc ca eram f atent si am franat ca sa il las pe (cuvant urat). Faza naspa e ca nu stiam ce sa fac: sa il claxonez lung si sa ii arat :crack: sau sa trec mai departe. Am preferat sa trec mai departe, ca cine stie ce ii venea in minte cretinului sa faca. Asa ca, in cazul asta, ce sa te mai astepti de la ceilalti "participanti" la trafic?

Imi pare rau sa aud ca vrea sa renunte la motociclism. Sa speram ca isi va reveni complet si fara sechele si poate in timp isi va schimba decizia. Sanatate multa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai voi stiti ce e aia tripla fractura de femur? sa spunem ca se consolideaza si o sa fie bine si o sa paseasca bine..(doamne ajuta ca inainte) si peste ceva timp o patesti din nou...

exsita sansa ca a doua oara sa NU SE MAI CONSOLIDEZE si astfel sa se formeze ceea ce se keama o pseudartroza..adica osul sa nu se mai refaca intr-o singura bucata. sa ramana asa din 2-3 bucati..cu niste cartilaje laxe intre fragmentele osoase=> sa nu mai poti pasi pe el niciodata, sa stai in carje TOATA VIATA. Dumnezeu sa va fereasca!!!! Eu sincer cred ca nici o pasiune nu merita atata. Iubesc motocicletele...dar mai presus ma iubesc pe mine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un lucru este sigur: accidentul lui Gal si decizia pe care a luat-o ma fac sa fiu mult mai "atent" cu ceilalti participanti la trafic.

 

:crack: Asta ar trebui sa invete si alti viteji care nici macar echipamentul nu il poarta si-i dau in goarna cat pot.

 

Cat despre decizia lui de a se lasa, e de inteles si de sustinut, in cazul de fata.

 

Sanatate si numa' bine :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate, asta e tara nimanui. Stiti cine mi-a taiat azi fata, facand de pe banda 2 pe banda 1, fara sa se asigure si fara sa semnalizeze? Un pulitzai cu Logan. Frate, parca eu nu eram acolo. Noroc ca eram f atent si am franat ca sa il las pe (cuvant urat). Faza naspa e ca nu stiam ce sa fac: sa il claxonez lung si sa ii arat :crack: sau sa trec mai departe. Am preferat sa trec mai departe, ca cine stie ce ii venea in minte cretinului sa faca. Asa ca, in cazul asta, ce sa te mai astepti de la ceilalti "participanti" la trafic?

Imi pare rau sa aud ca vrea sa renunte la motociclism. Sa speram ca isi va reveni complet si fara sechele si poate in timp isi va schimba decizia. Sanatate multa!

Daca are o conserva cu girofar si doi nasturi in plus pe umeri asta nu iinseamna ca trebue sa ai un stres cu el. Multe noxe si decibeli la geam pentru directionare catre manualul de utilizare al oglinzilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...