Sari la conținut

vipu
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

hmmm 96.8% Positive feedback ..e cam cu semnul intrebari parerea mea....dar vad ca scrie ca a vandut 49 bucati...e tentant:P

dai bataie esti acoperit e bay buyer protection , dac nu vine in 2 saptamani deschizi proces, despre cat de originala este, eu zic ca nu ii la bani astia

Editat de vlady_80
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O_o ....si crezi ca e chiar asa usor ...gata deschizi proces?

da clik......next......clik ii fff simplu si poti deschide si daca nu este conform descrieri si oricum camera ii sold deja :crack: las ca poate se va vinde pe bursa locala :crack:

Editat de vlady_80
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Price:
US $45.99
[ ]
Shipping:
FREE Expedited Int'l Shipping

Cica a vandut 85 :)

La banii aia, daca iti vin numa accesoriile de montat pe casca si tot merita ;)

Din China vine cam in a 4-a saptamana sau a 5-a dupa ce comanzi. Cam o luna, depinde cat de repede fuge chinezu la posta.

In mod sigur camera aia americaneasca e facuta tot in China, deci e posibil sa fie o copie fidela sau chiar produsul original. Oricum, la cat de super performante sunt acum chinezariile, eu zic ca merita.

 

Uite aici este un tip care face reviewuri la toate camerele chinezesti si din cate vad eu is chiar misto:

https://www.youtube.com/user/Techmoan?feature=watch

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut, daca sunt pe aici posesori/cunoscatori de GoPro ma ajutati va rog cu un sfat. si anume de ce e asta asa ieftina aici? sunt si la gopro-uri copii din alea slabe? http://www.ebay.com/itm/NEW-GoPro-HD-HERO-2-Motorsports-pack-1080p-Camera-/221179929690?pt=Camcorders_Professional_Video_Cameras&hash=item337f59e45a

 

Incearca aici: http://www.actioncam.ro/GoPro/. Magazinul e in Zorilor pe Meteor iar Calin Maties e omul care le aduce. E foarte ok tipul. Vorbeste cu el sa vezi ce solutii are pt tine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stie careva care este pragul valoric peste care se percepe vama si tva pentru un colet din SUA?

depinde de ce cumperi .....undeva la 50 usd ii limita dar poate sa te puna sa platesti si pt suma mai mica daca considera vamesul ,daca vrei ceva scump da-le mail sa iti scrie pe pachet cadou si nu te pot taxa sau da-mi un tel si te ajut io

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

depinde de ce cumperi .....undeva la 50 usd ii limita dar poate sa te puna sa platesti si pt suma mai mica daca considera vamesul ,daca vrei ceva scump da-le mail sa iti scrie pe pachet cadou si nu te pot taxa sau da-mi un tel si te ajut io

imi scrii tu pe colet "GIFT" ? ... ca cei de acolo nu vor :) trebuie sa anulez comanda in acest caz, mersi fain de explicatii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai la ei totul e pe comanda. faci comanda, o executa. eu n-am avut niciodata probleme cu ei



caut:

 

-carcasa pc tower sa fie intr-o stare cat de cat ok

-placa de captura pentru 4 camere

-placa de baza compatibila cu procesor P4 3Ghz socket 478

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...