Sari la conținut

vipu
 Share

Postări Recomandate

Ce nu iti merg, brushurile? Copiaza-le pe hard si importa-le in ps. Cea mai simpla solutie ii sa pui un cs4 portabil, ala merge. Ca nu stiu daca tii musai CS5, eu lucru in PS de vreo 8 ani si vreau sa spun ca tot aceleasi lucruri se fac si cu versiunile noi, nu ii ca si cum n-as putea fara ultima versiune. Ia cs4 hancock de pe ceva torrent si stii sigur ca merge.Eu il am portabil pe laptop in caz ca tre sa fac ceva de urgenta.

nu pot sa deschid nici 3 nici 4 si nici 5 portabil si nu stiu de ce.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

un set de chei de bujii cine ma imprumuta..cateva ceasuri? tot incerc sa imi desfac bujia si nici cum nu reusesc

 

dau :cheers:

 

mi-ar treb pe 3-4 zile un gps..are cineva sa ma imprumute sau sa inchirieze? sau este vreo firma care cu asta se ocupa?

 

23-26 dec perioada

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un set de chei de bujii cine ma imprumuta..cateva ceasuri? tot incerc sa imi desfac bujia si nici cum nu reusesc

 

dau :cheers:

 

mi-ar treb pe 3-4 zile un gps..are cineva sa ma imprumute sau sa inchirieze? sau este vreo firma care cu asta se ocupa?

 

23-26 dec perioada

 

salut. daca nu faci rost de altu pana in 20 suna-ma pe mine si iti dau eu unul imprumut.

Ionut Giurgea 0740725457

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salutare... Am vazut mai demult ca erau la donatii... poate mai doneaza cineva o invitatie pe filelist. Daca ar fii doua ar fii si mai ok... Dau o bere-doua-trei... Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Vreau sa-mi iau o camera video de tip action si nu stiu ce sa aleg. Optiunile ar fi Oregon ATC9K, Go Pro HD, Contour HD, Drift HD 170. Daca aveti careva poate imi puteti da niste sugestii si putem sa ne intalnim sa vad live cum arata modelele astea ca sa stiu ce sa imi iau. Vreau o camera usoara si compacta, cu ecran, rezistenta la socuri, cu sistem f. bun de prindere pt casca. Am citit review-uri, dar ce ma intereseaza e sa vad cum arata (nu in poze :) ) fiecare din modele astea. Daca aveti una si aveti cateva minute sa ne intalnim va rog sa-mi lasati un PM.

 

Mersi mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...

Salutare... Am vazut mai demult ca erau la donatii... poate mai doneaza cineva o invitatie pe filelist. Daca ar fii doua ar fii si mai ok... Dau o bere-doua-trei... Multumesc!

 

Numai acum am vazut postarea, dar daca mai ai nevoie, mai am eu una...daca o vrei, da-mi o adresa de mail pe PM si se rezolva :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

preluat:

 

"Inceputul de an e, prin traditie, momentul in care ne facem promisiuni si ne luam angajamente in forul interior: sa fim mai buni, sa ne ajutam semenii, sa ne implicam in cauze comunitare… Noi va oferim o prima ocazie sa treceti la fapte: vizitati-ne sambata si duminica, intre 11.00 si 17.00, la CORA, la intrarea principala, unde vom fi prezenti cu un stand de informare si popularizare a activitatilor noastre si va vom face cunostinta cu animalutele aflate in grija noastra prin intermediul Calendarului Arca Lui Noe 2012. Iar daca doriti si aveti timp, veti putea completa formularul prin care 2% din impozitul pe 2011 se poate redirectiona spre asociatia noastra. Va multumim si, chiar daca ragazul e scurt, dati stirea mai departe."

 

Puteti sa donati chiar si mancare! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Poti taia linistit. :rolleyes:

Inteleg ca te deranjeaza faptul ca nu sunt gaurite in miljoc, nu? Si din acest motiv nu poti monta contragrutatile de ghidon.

 

Sau nu poti sa indesi mansonul destul pe maneta de acceleratie?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poti taia linistit. :rolleyes:

Inteleg ca te deranjeaza faptul ca nu sunt gaurite in miljoc, nu? Si din acest motiv nu poti monta contragrutatile de ghidon.

Sunt gaurite, dar sunt prea lungi si ar trebui sa tai 1cm pt ca atunci cand montez capatul de ghidon sa nu blocheze acceleratia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Aloha!

 

Vreau sa-mi adaug in talon si alte dimensiuni de anvelope. Acum am o singura dimensiune pt. spate (140-80-18) si vreau sa mai adaug inca vreo doua (130-80-18 si 120-80-18) pt. ca folosesc cramponate cu dimensiunile astea si nu vreau sa am probleme cu controalele RAR cand umblu pe drumurile publice, controale destul de frecvente pe drumul meu spre servici. Chiar ieri am fost oprit in timp ce conduceam conserva si verificat de cauciucuri.

 

Intrebare: Si-a schimbat careva dimensiunea anvelopelor sau si-a trecut in talon alte dimensiuni?

Am inteles ca pt. asta trebuie sa ai o hartie de la producatorul "utilajului" cu dimensiunile agreate pt. modelul pe care il detii si in baza acelei hartii oficiale, poti cere RAR-ului adaugarea sau modificarea de dimensiuni de anvelope in talon.

A trecut careva prin asta pana acum? Stie careva care e procedura si care sunt costurile pe care le implica operatiunea asta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La exomax am inteles ca se fac calculele pentru alte dimensiuni. DAR! calculele ce ti le fac ei sunt pentru roti de dimensiuni diferite, genul, ai o janta mai mica sau mai mare, iti calculeaza talonul cauciucului ca sa respecte dimensiunea per intreg al rotii. tu vrand sa pui un cauciuc mai ingust decat cel care il ai in talon, am impresia ca pentru asa ceva nu-ti trebuie aprobari sau alte hartzogarii. atata vreme cat inaltimea cauciucului e aceeasi ca in talon, din cate imi amintesc, nu se leaga nimeni de ele. asta daca ai mai ingust decat in talon... daca e mai lat e mai problematic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca te opreste RAR ai probleme si cu anvelope mai mari si mai mici trebuie sa ai exact ce scrie in cartea de identitate,cate un idiot se leaga si de indicele de viteza daca il ai trecut in carte. am fost la verificare cu o scoda forman din 1995 si am avut anvelope mai mari inloc de 165/65/13 ,175/65/13.au zis ca nu pot modifica fara o hartie de la producator ca se poate monta si altfel de dimensiuni. Am vorbit cu un inginer de la compexit trading si acuma are de la 155/65/13 pana la 205/45/17 toate dimensiunile de so crucit aia de la rar ca nu o avut loc sa le treaca pe toate :bounce: dute la iei cu o hartie stampilata de la un magazin moto cum ca is compatibile alte dimensiuni si se rezolva (fao cu sigla de la ktm sa para mai oficiala)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...