Sari la conținut

Ce Parere Aveti?


emylyo
 Share

Postări Recomandate

Poate vii pe la sala sporturilor prin cta sa ne-o prezinti...:) bft

 

da ce faceti voi acolo la sala sporturilor? in afara de a va da mari in fata gagicilor?

de curiozitate...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stam de vorba...mancam seminte....mergem la suc...ce altceva am mai putea face ? :D :)

 

pai...ati putea sa iesiti la plimbari in afara orasului.dar nu curse.nu stiu...zic si eu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost de cateva ori pe acolo,dar cu masina.As ajunge sa-i mai vad si eu pe baieti-Bogdan,Eugen,Gaby,Renato.Este destul de frig insa noaptea.Voi mai iesiti noaptea in Mamaia :) ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vara asta am tot fost la Mangalia....shi in general prin statiuni..iar seara prin oras...:)

 

de ex, mergem in weekend intr-un tur al Dobrogei(vreo 240 km).te tine? sau ti-e frica?facem si un gratar.intra la comunitati regionale...REPET: nu curse, adik media va fi de 90-100 kph.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De acord!Mai vin cu cineva!07273643388.Treaba serioasa!Pot doar sambata si abia astept ca am ajuns ocazional prin zona cu masina si mi-a placut drumul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O Hayabusa tot o Hayabusa ramane ,este o motoreta exclusivista sa recunostem ,nu oricine se incumeta sa achizitioneze si sa piloteze asa ceva ,ca pret nu e din cale afara de scumpa. Rezultatele tuningului la aceasta motoreta sunt uimitoare ,atat vizual cat si tehnic ,numai cititi articolul din Univers Moto(noiembrie) unde Elmar Geulen cu o Hayabusa inmatriculata dar preparata dragster ,dusa undeva spre 400 cai ,atinge 300 km/h in 13,1 secunde.

Editat de jardel23
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Ce parere sa avem, in ultimii 6 ani, am vazut si mai multe multe. :burnout:

 

,,Un Ferrari al motocicletelor"... ? Ce tampenie naiva, hai sa fim seriosi copii. Motocicleta asta e o porcarie , mai ales la noi in tara. 350 kg, 10-12 , si 15 linistit, mare, grea , un cacao. E buna la impresionat incepatori si a suplini cativa cm de grando-madular. Asta e o parere pur subiectiva si imi cer scuze fata de proprietarii de Hayabuse care s-ar putea simti lezati. Cred ca ei stiu ce vreau sa zic si despre cine e vorba... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e cazul sa te agiti prea tare mai Duke pt ca te stiu fan sportive.Si eu sunt fan supersport,dar stau cam greu pe noile supersport din cauza ca depasesc suta de kg si am 190 cm.Asta este motor care a facut bani in state la curse de noapte si a fost adus in tara la noi de ceva timp si se da cu ea un bun prieten.Bomba este ca este primul lui motor si nici nu are permis si se da bine mersi nestingherit de nimeni de ceva timp.Ocazional ma dau si eu cu bestia.Mie nu mi se pare grea deloc.Problema este ca nu avem noi sosele ptr asa ceva!Este foarte rea! :bigstar:Crezi ca pe tine nu te-ar impresiona?Poate este un mod de a spune ca nu esti incepator!Eu stiu ca nu esti si crede-ma ca nici eu nu sunt.Tipul a cumparat-o si nici nu stia ce motocicleta a cumparat.Vazut,intrebat propietar pretul,marcat banul si plecat cu ea!

Editat de emylyo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bineinteles ca nu e mobra astuia de a bagat postul asta, e o alta care arata beton.

Mersi.Ce dragut esti! :peace: Superfrumos si motorul lui Adinel de la Bacau,dar are tuning numai exterior.Motorul nu are tuning ca avionul adus din state!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Busa e o mobra afirmata deja.Putin cam expirata dupa parerea mea.Cea din poza arata bine.Mai mult de viteza top cu ea ,nu prea ai ce face.Din poza apare ca e coborata.banuiesc cam 4 inch. Nu prea o vad eu bine in viteza, pe curbe.

Oricum, e draguta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am mentionat ca a fost modificata special pt curse legale sau ilegale de strada si astea nu se tin decat in linie dreapta.Este vorba de liniutele pe sfert de mila! :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...