Sari la conținut

Snagov Reloaded


Kali
 Share

Postări Recomandate

Da, demeweule, tot acolo stau. Ti-am pregatit niste baloane pt viroaga. La culoare :P

Drakule, ca te vad ca citesti, poate da dracu' si nu vii... ca te manc! Fac voodoo cu gaina! ;) :D

Ultimele retusuri... Niste ardei iuti murati... :D

 

 

:lol: :lol: :lol:

vin bre, vin si io :D

oricum, va urez sa aveti parte de toate cele bune si numai bucurii

:baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Daca puteti, veniti direct la noi, ceva mai devreme. Copiii se aduca la 13.00. Avem niste baloane p-aici :baldy: Ca orientare, in drumul spre A1, de la statia de metrou Gorjului, numarati 3 semafoare (foarte apropiate unele de altele). Opriti cu vreo 50 m inainte [ /b] de al treilea semafor. E un coafor jos. Intrarea e in spatele blocului cu coaforul, nu se vede de la strada. Dar cred ca veti vedea motoarele in parcare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, demeweule, tot acolo stau. Ti-am pregatit niste baloane pt viroaga. La culoare :D

 

try again!!! :lol: :lol: :lol:

 

poate nimereshti ce motor am!!! :D :lol: :lol: :baldy: ;) :D

 

 

hint: :lol: :lol: :lol:

 

dead_man_walking

 

DMW

**********

 

Group: Super Membru

Posts: 6.998

Joined: 15-February 05

Member No.: 4.148

 

Motocicleta: PEUGEOT LUDIX/JUPITER4/HONDA VT600 C SHADOW

Nr. moto: B-90-EIN / MS ......

Club: == DAC MOTORS ==

 

From: Bucuresti via Galatzi

 

 

acu il ghiceshti??? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca puteti, veniti direct la noi, ceva mai devreme. Copiii se aduca la 13.00. Avem niste baloane p-aici ;) Ca orientare, in drumul spre A1, de la statia de metrou Gorjului, numarati 3 semafoare (foarte apropiate unele de altele). Opriti cu vreo 50 m inainte [ /b] de al treilea semafor. E un coafor jos. Intrarea e in spatele blocului cu coaforul, nu se vede de la strada. Dar cred ca veti vedea motoarele in parcare

 

 

Eu stau in Dr Taberei....daca nu sunt in plus, ajung si eu "la voi" pe la 13h

 

Sper doar sa nu ma trezesc cu vreun : "tu cine esti si ce vrei :baldy: "

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca ploua, oricum nu o sa te ajute la ceva!!! o sa impiedice uscarea hainelor!!! :baldy: ;) :D

Vai di miniiiii! Poi daca ploua mult, io ma inec, ca io nu stiu sa inot... :D

Joking! :D

Da' izopren... Izopren ai, nenea DMW? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu esti in plus mai, si iu zer.

Eu acum i-am dat seama ca tre sa ma trezesc repede.

 

 

DMW +NICKI mai terminati cu izoprenul discutam astea cand ne intalnim. Osa isi inchipuie oamenii ca voi sunteti motul de la evenimentul asta.

 

Revin, la 13 la Academie, jos acolo unde putem opri, incerc sa vin la fix.

Editat de ninja_skija
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost la Snagov, distrat, simtit foarte bine. Super! Inca o data Casa de Piatra si toate bla-bla-urile de rigoare, pe care nu mai are rost sa le repet, pentru ca le-ati auzit probabil de vreo 2000 ori. Sarmalutele au fost super (un pahar de sarmale, careva :D ) si carnaciorii la fel (saracii Apasu si Noni cat fum au inghitit ca sa ne pregateasca gratarele), iar ptr pulpele de pui, nota 20. Cei care nu ati fost, ati pierdut un chef pe cinste.

 

PS: Toma, super si gratarul de la 2 jumate dimineata :)

Editat de legionaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O parte din pozele se sambata dup-amiaza.

 

Restul le va posta Kali dupa ce va primi CDul cu toate pozele facute de mine :)

 

Mi-a placut super mult la Snagov pentru ca in primul rand am intalnit oameni si in al doilea rand motociclisti.

 

Pentru cei care nu au ramas pana la sfarsit : la Caldarusani a fost superb, in incercarea noastra de a ajunge la Manastirea Snagov !

 

....and the last one with my baby bike

post-5881-1160334868_thumb.jpg

post-5881-1160334885_thumb.jpg

post-5881-1160334898_thumb.jpg

post-5881-1160334968_thumb.jpg

post-5881-1160335032_thumb.jpg

post-5881-1160335045_thumb.jpg

post-5881-1160335058_thumb.jpg

post-5881-1160335166_thumb.jpg

post-5881-1160335293_thumb.jpg

post-5881-1160335417_thumb.jpg

post-5881-1160335682_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cuvintele sunt mult prea sarace... Ati fost minunati, ati facut o sarbatoare dintr-o zi de sambata.. :lol:

 

Au fost, de fapt, doua zile de vis... Au sters multele necazuri din ultima vreme... Au adus caldura in sufletele noastre si asta vi se datoreaza... :D :lol:

 

Am petrecut alaturi de prieteni, asa cum ne-am dorit... Am ras, am baut, am facut gratar, unii au facut baie involuntar... :D Pozele sunt graitoare; vom pune si noi cateva.

 

Ne bucuram sa stim ca v-ati simtit bine. Dupa cum spuneam cuiva sambata seara, reusita petrecerii tine tocmai de petrecareti :) Care au fost de vis!!!! :hug: :hug:

 

 

:P :) :lol:

 

Ne-ati facut fericiti! :hug: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cuvintele sunt mult prea sarace... Ati fost minunati, ati facut o sarbatoare dintr-o zi de sambata.. :lol:

 

Au fost, de fapt, doua zile de vis... Au sters multele necazuri din ultima vreme... Au adus caldura in sufletele noastre si asta vi se datoreaza... :D :lol:

 

Am petrecut alaturi de prieteni, asa cum ne-am dorit... Am ras, am baut, am facut gratar, unii au facut baie involuntar... :D Pozele sunt graitoare; vom pune si noi cateva.

 

Ne bucuram sa stim ca v-ati simtit bine. Dupa cum spuneam cuiva sambata seara, reusita petrecerii tine tocmai de petrecareti :) Care au fost de vis!!!! :hug: :hug:

:P :) :lol:

 

Ne-ati facut fericiti! :hug: :lol:

 

kali io am fost multumit ca am vazut pe cineva care merge la fel de "sportiv" ca mine. Atunci cand ai "curatat" tobele la Razoare, imediat dupa Marea Unire. Sa traitzi amandoi 1.000 de ani si sa aveti vreo 3-4 copii. Mi-as fi dorit sa ajung si la snagov, dar..munca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...