Sari la conținut

Hai sa gasim motociclete abandonate


jethro tull
 Share

Postări Recomandate

eu vreau ceva cu ataÂş.caut dar nu gasesc.ma gandeam tot asa abandonata pe la tara prin curte pe la vre un tataie care a facut razboiu cu ea.dc stie cineva ceva,are un pont,sunt interesat

Razboiul din Kosovo, nu?Sau din Golf?

Vad ca Mihai a fost mai pe faza, dar e prea materialist...

Editat de bachus_21
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

eu vreau ceva cu ataÂş.caut dar nu gasesc.ma gandeam tot asa abandonata pe la tara prin curte pe la vre un tataie care a facut razboiu cu ea.dc stie cineva ceva,are un pont,sunt interesat

 

visul asta erotic cu mosul si rabla din razboi pe care o gasesc in buruieni il mai am si eu din cand in cand . Cred ca mai sunt forumisti pe aici cu acelasi vis ..

mult succes !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu vreau ceva cu ataÂş.caut dar nu gasesc.ma gandeam tot asa abandonata pe la tara prin curte pe la vre un tataie care a facut razboiu cu ea.dc stie cineva ceva,are un pont,sunt interesat

 

am gasit un zundapp ruginit bine, de pe vremea razboiului la o baba, mosul a expirat deja, dar e nebuna femeia, vrea vreo 10 milioane, ca stie ea ca atat costa o bicicleta acum...

 

daca vrei...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Razboiul din Kosovo, nu?Sau din Golf?

Vad ca Mihai a fost mai pe faza, dar e prea materialist...

da,vre un tataie din afganistan care a carat cu ea obuze :))))

 

Stiu eu una cu atas, abandonata la un mos in curte,care a facut razboiul cu ea. Te costa 100 de euro motocicleta. Plus 14900 mie, ca ti-o aduc.

:)))) buna asta.

hai ca lumea incepe sa o ia in serios cu razboiul.a fost o gluma :D.vreau sa iau una ieftina pe care sa o reconditionez

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite asta a facut razboiu :grinbandit: dar ai ratat-o ca s-a dat deja :bounce: . Greu cu visele astea si or sa se inmulteasca ca vine iarna si o sa avem mai mult timp de visat :laugh: .

da.asta arata.....zici ca l a scod de pe titanic :))).o sa ne tina de cald visele la iarna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mama lor cum isi bat unii joc de ele...si le lasa neasigurate cu lant gros

 

... sau demontate și înghesuite prin toate cotloanele, fără a le mai oferi speranța de a mai gusta din dulceața asfaltului, cum fac alții.

Editat de petcudan55
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Furca de R51/3, carburi de R60, filtru de R60/2, rezervor de R60/5, stop de un Bmw, restul D-zeu cu mila.

 

La doar 2000 de euro, dupa ceva negocieri. Motorul, cutia si atasul, le-a dat la fier vechi, ca nu mai erau de actualitate.

 

post-263-0-86556800-1315767227_thumb.jpg

 

 

 

Editat de mihai_prd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cadru facut pe spate, grup de M72, construit sa pice amortizoarele pe el, serii batute pe cadru, acte cu probleme, impozit neplatit de cand haul, far de M72 modificat (ie de BMW original, domle,..a cred ca e de Simson), piese de Jawa, Yamaha si ce mai vreti. Spor la cumparaturi.

 

Iete crucea..adicatelea vai de crucea lui de bemvee.

 

post-263-0-42617000-1315767605_thumb.jpg

 

 

 

 

Avem si unu in regula mah. For sale.

 

post-263-0-67704500-1315768745_thumb.jpg

Editat de mihai_prd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

În curtea unui moș din Harghita, care vrea să scape de toate fiarele și să-și ia un jupiter cu ataș, cu acte ok.

Unele au și acte...

Numărul dânsului - 0752974770

post-61874-0-85848700-1316970498_thumb.jpgpost-61874-0-38325300-1316970539_thumb.jpgpost-61874-0-93960700-1316970571_thumb.jpgpost-61874-0-05683800-1316970610_thumb.jpgPG]post-61874-0-28007500-1316970703_thumb.jpgpost-61874-0-17957300-1316970746_thumb.jpg

post-61874-0-46572200-1316970651_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ionel, eu încă n-am apucat să-ți mulțumesc pentru pontul cu Niprul. Dar n-au intrat zilele-n sac.

 

Se dezmembrează cumva motocicleta? Văd câteva lucruri care se află Âşi pe lista mea de trebuințe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca se va dezmembra deocamdata ca inca nu am adus-o acasa . Dar prefer sa o vopsesc si sa o readuc la viata si dupa aceea sa o vind functionala .Oricum cei interesati pot face oferta la ce au trebuinta [ nu ma intrebati pe mine cit vreau pe piesa de care aveti nevoie si spuneti voi cit puteti oferii ] si daca este convenabil atunci poate va fi donatoare de organe daca se gasesc cumparatori la majoritatea componentelor . :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca se va dezmembra deocamdata ca inca nu am adus-o acasa . Dar prefer sa o vopsesc si sa o readuc la viata si dupa aceea sa o vind functionala .Oricum cei interesati pot face oferta la ce au trebuinta [ nu ma intrebati pe mine cit vreau pe piesa de care aveti nevoie si spuneti voi cit puteti oferii ] si daca este convenabil atunci poate va fi donatoare de organe daca se gasesc cumparatori la majoritatea componentelor . :cheers:

 

Are cumva si acte?

Este completa?

Editat de uricaru_andrei
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are cumva si acte?

Este completa?

Are acte , carte si talon , numere noi , posibilitate de a se scoate si certificat fiscal .Nr meu de tel 0740376555 .....si ....da este completa .

Editat de ioneld
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...