Sari la conținut

Hai sa gasim motociclete abandonate


jethro tull
 Share

Postări Recomandate

  • 3 weeks later...
  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

inseamna ca baietii vau dat tzepa de ii cautati in halul asta :o

 

eu stiu cine este.este un forumist care sa da cret pe aici,eu cred ca plimba lumea de pomana pe drum.de atunci am evitat sa cumpar ceva de la acel scafandru :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inseamna ca baietii vau dat tzepa de ii cautati in halul asta :o

 

Ar fi bine să încetezi cu postatul ăsta, doar ca să te bagi în seamă. Nu îmi place ce ai presupus tu, eu îl caut pe Simsonache deoarece trebuie să îi returnez un scaun de ataÂş pe care omul mi l-a împrumutat mai demult.

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dacă nu vă este cu supărare, caut Âşi eu un motociclist abandonat...care ați mai vb cu Simsonache, că nu răspunde nici la telefon, nici la mail, etc.. :unsure:

 

Iti va raspunde de luni in colo....acum nu are semnal.unsure.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumoasa jucaria,daca ii scoti numere noi si ai intentia sal ti pt.tine schimbai cadrul ianinte de a merge la .r.a.r(in particular iti spun si de ce)

 

:cheers:

Astept P.M.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Ce-mi place felul în care, la astea mai scumpe, nu dăm detalii, prețuri sau nume :P. BMW de care e ăla?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce-mi place felul în care, la astea mai scumpe, nu dăm detalii, prețuri sau nume :P. BMW de care e ăla?

Uite un detaliu de pret 1500 euro :scratch: ....indicii de locatie ....aproape de Comana :blbl: ...acu ce mai zici . :laugh: ....moto cica este BMW R27...la bani ceruti nici nu am mai cerut alte detalii am preferat sa discut despre altele de exemplu de pescuit :friends:

Editat de ioneld
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am preferat sa discut despre altele de exemplu de pescuit :friends:

Să ştii că prost se pescuieşte pe Neajlovul ăla :crack:! Am încercat şi eu odată şi am pescuit o sardină, un bocanc vechi şi o ţestoasă. Cât pe ce să păstrez bocancul.

Editat de AdrianS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite un detaliu de pret 1500 euro :scratch: ....indicii de locatie ....aproape de Comana :blbl: ...acu ce mai zici . :laugh: ....moto cica este BMW R27...la bani ceruti nici nu am mai cerut alte detalii am preferat sa discut despre altele de exemplu de pescuit :friends:

 

Cum omule 1500, mie mi-a cerut 4000. Mă, tu ai îmbătat-o pe babă Âşi apoi ai întrebat prețul.. :friends:

 

ÂŞi mai e una prin Iancului, la etajul 7 parcă, în stare un pic mai bună, dar Âşi prețul frizează.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Citeva mobre abonate la distrugere daca nu se gaseste cineva sa le mai salveze de la tigani cu depozitul de fier vechi care se afla la intrarea in Bolintin Vale pe stinga linga o spalatorie pina sa treceti podul sa intrati in localitate inainte de Tirg pentru cei care cunosc zona . Printre ele si o Simsoneta .

Pret la kg si anume cica cu 3,5 lei kg le vinde si pentru cei care ia mai mult mai face reducere :bo :cheers: unce:

post-29942-0-92610400-1324989143_thumb.jpg

post-29942-0-60021900-1324989162_thumb.jpg

post-29942-0-64558900-1324989183_thumb.jpg

post-29942-0-48193000-1324989204_thumb.jpg

post-29942-0-42193800-1324989244_thumb.jpg

post-29942-0-74475200-1324989266_thumb.jpg

Editat de ioneld
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...