Sari la conținut

Seawolves Bike Fest 4 - Mamaia 2011


Seawolves
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 194
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

vreau si eu sa rezerv 2 locuri de parcare in poza 3 .. aia cu beton langa scari .. multumesc

sper ca nu bubuie nici un butoi de bere prin zona

 

Daca se golesc in timp optim... nu bubuie ;)

 

 

noi o sa fim prezenti in numar cat mai mare ca si in anii trecuti

 

spor la pregatiri ;)

 

Salut Oreste... Va asteptam cu cea mai mare placere. Haideti ca am comandat 30 de grade si soare in gura mare ;)

 

Clubul Mousaios di buzau a inceput deja antrenamentul pentru aceasta intrunire ! Mentionez ca nu vom bea nimic , iar in schimb o sa venim cu cateva volume de carti pentru a face cursuri de lectura ! Vrem sa dam stingerea la ora 22.00 ,iar la 05.00 dimineata sa facem inviorarea ! Vom fii cuminti ca niste ingerasi ! Daca se poate am dori si noi un concert cu muzica de camera si un solo de violoncel ! O sa mai avem cu noi si tabla de sah si carti de joc pentru a juca tabinet si bridgi ! Pentru dimineata am dori ceai cald sau lapte proaspat cu biscuiti ! Va multumim anticipat ! SALUTARE SI RESPECT !!!

 

P.S. Am dori si un cvartet de coarde daca se poate ! Multumim pentru intelegere !!!

 

... si marmota? marmota cat e? :))) Cu coarde... se intzelege! Musai!

 

Sustin propunerea Buzoienilor! Ultima!

Casute nu mai aveti?

@Moldo: baga te rog un PM cu nr. tau, ca nu-l am!

 

Bagat... Casute nu mai estem. Sunt rezervate pt strainezii care se pierd daca'i imprastii prin statiune si pt trupe. Da' o sa fie variante bune la hoteluri gard in gard cu campingul nostru. Postam lista soon.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

P.S. Am dori si un cvartet de coarde daca se poate ! Multumim pentru intelegere !!!

S-a marcat! Cvartetul va concerta DOAR intre corturile celor de la Mousaios pentru a nu-i deranja pe ceilalti participanti la Fest!

Am vorbit cu fetele, si au acceptat ca Dexxter sa le fie dirijor.

Daca mai sunt si alte doleante...?

post-32096-0-20439800-1305282767_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...si au acceptat ca Dexxter sa le fie dirijor.

 

Accept!

Rog listati posibilitatile, ca sa alegem!

 

Buzoieni...check!

Pitesti, Ploiesti? Hai ca sa facem frumos ca de 1 Mai!

 

ah, inca ceva: eu vreau loc de parcare langa Giani ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

coarde ? a zis cineva coarde? aducem niste sacaz sa le ungem? :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a marcat! Cvartetul va concerta DOAR intre corturile celor de la Mousaios pentru a nu-i deranja pe ceilalti participanti la Fest!

Am vorbit cu fetele, si au acceptat ca Dexxter sa le fie dirijor.

Daca mai sunt si alte doleante...?

MENTIONEZ CA O SA FIM MAI MULTI SI NU O SA DERANJAM PE NIMENI !!! NOUA NU NE PLACE BEREA DE 2 LEI, TUICA ,ROMUL SI ALTE LICORI DE GENUL ASTA ! O SA NE ADUCEM DE ACASA PANDISPAN SI SUC DE MORCOVI ! AM MAI DORI ( daca se poate ) DIN PARTEA ORGANIZATORILOR SI O VACA PE CARE SA O PUTEM MULGE CA SA AVEM LAPTE PROASPAT DE DIMINEATA ! MULTUMIM ANTICIPAT !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am sunat pentru casuta si cica le-a inchiriat Lucian pe toate - un numar de telefon pt casute????

nu sunt casute, cred ca s-a spus mai sus. si eu astept sa zica baietii de cazarile alea prin preajma.

 

Geany va parca la Metro ca sa aibe loc sa intoarca. Geany sper ca pana la Fest sa- ti iasa actele de cadastru si intabulare pt motoreta.

e clar, nici tu n-ai toate tiglele pe casa. De-abia astept sa ne revedem! Hac!

 

MENTIONEZ CA O SA FIM MAI MULTI SI NU O SA DERANJAM PE NIMENI !!! NOUA NU NE PLACE BEREA DE 2 LEI, TUICA ,ROMUL SI ALTE LICORI DE GENUL ASTA ! O SA NE ADUCEM DE ACASA PANDISPAN SI SUC DE MORCOVI ! AM MAI DORI ( daca se poate ) DIN PARTEA ORGANIZATORILOR SI O VACA PE CARE SA O PUTEM MULGE CA SA AVEM LAPTE PROASPAT DE DIMINEATA ! MULTUMIM ANTICIPAT !!!

si nici voi! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...

Daca mai sunt si alte doleante...?

 

* eu as vrea, daca se poate, sa vina Apocalyptica. si sa fie toti spalati, pieptanati si sa aiba costume de piele mulate pe trup. a, si sa cante in apa pana la brau. sarata, evident!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* eu as vrea, daca se poate, sa vina Apocalyptica. si sa fie toti spalati, pieptanati si sa aiba costume de piele mulate pe trup. a, si sa cante in apa pana la brau. sarata, evident!

 

Mai... cu spalatul, pieptanatul, costumele de piele mulate pe trup se rezolva. Punem mana de la mana si se rezolva si cu cantatul in apa... chiar pana la brau... nici mai sus, nici mai jos.... o facem si sarata da'o dreq ca nu'i dupa ea. Da' nu putem sa'ti promitem ca se rezolva cu Apocalyptica... noi incercam! Da' in caz de nu iese... te multumesti doar cu cateva "coarde" cum s'au multzumit baietii de la Mousaios?

 

P.S.: Tu vino ... ca apocalipsa se face :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* eu as vrea, daca se poate, sa vina Apocalyptica. si sa fie toti spalati, pieptanati si sa aiba costume de piele mulate pe trup. a, si sa cante in apa pana la brau. sarata, evident!

 

Sa inteleg ca veniti, Doamna? ;)

Poate tura asta turnam si-o halba, cumsecade >:D<!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa inteleg ca veniti, Doamna? ;)

Poate tura asta turnam si-o halba, cumsecade >:D<!

 

* hehehe, intelegeti bine, duomnu' dexxter ;)

si nu vin cu mana goala :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DMPDV cea mai misto intrunire din RO.

Preturi, conditii, distractie, locatie si mai ales ospitalitatea piratilor din CT :D

 

Sfatul meu, mergeti, ca nu veti regreta, mai ales daca aveti la inima rocku' mobra si marea :)

 

Mie-mi pare foarte rau ca nu pot ajunge anul asta :(

 

 

PS: Daca sunteti cocalari ce asculta manele facute de negrii din SUA si va atarnati bucati de candelabru in urechi sa se asorteze cu tricoul roz mulat mai bine stati la o terasa de pe Lipscani si sugeti un cocteil prin pai, ca n-o sa va placa la Seawolvesi, nu-i de voi, la valoarea voastra.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare la toata lumea.

Anu asta, pt petrecerea celor de de la Seawolves am vrea sa ocolim putin autostrada pe ruta Bucuresti - Calarasi - Adamclisi - Constanta.

Daca are cineva ceva informatii despre Bac-ul de la Ostrov (pret, program sau un nr de tel de acolo) ne ar fi de mare folos.

Multam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare la toata lumea.

Anu asta, pt petrecerea celor de de la Seawolves am vrea sa ocolim putin autostrada pe ruta

 

 

 

buna intrebare ... ce variante de traseu avem?? se mai lucreaza la podul de la cernavoda?? se poate trece ?

 

sau e de mers pe drumul soarelui?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand am fost de 1 mai am mers lejer pana la sensul giratoriu ala ce da la stanga spre Cernavoda, cu deviere si revenire dupa max 5km la ruta initiala

Nici ca mi-am dat seama ca e ceva schimbat .. la fel de aglomerat ca inainte de lucrari

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...