Sari la conținut

Seawolves Bike Fest 4 - Mamaia 2011


Seawolves
 Share

Postări Recomandate

Браво вам,Русские и я живу вместе с ними Sa curga berea, sa fim cu prietenii si sa cante muzica, asta ne poate da Sea Wolfs. Bravo voua baieti si a celor de la Heavy Riders ajutoarele voastre de nelipsit.

:friends: :cheers: :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

buna intrebare ... ce variante de traseu avem?? se mai lucreaza la podul de la cernavoda?? se poate trece ?

 

sau e de mers pe drumul soarelui?

Este un post tot pe sectiunea asta cand s'a mers in Vama Veche de 1 mai. Poate poti gasi acolo informatia. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand am fost de 1 mai am mers lejer pana la sensul giratoriu ala ce da la stanga spre Cernavoda, cu deviere si revenire dupa max 5km la ruta initiala

Nici ca mi-am dat seama ca e ceva schimbat .. la fel de aglomerat ca inainte de lucrari

 

 

Este un post tot pe sectiunea asta cand s'a mers in Vama Veche de 1 mai. Poate poti gasi acolo informatia. :cheers:

se pare ca am suferit de sindromul neuronului blond ;) de am pus intai intrebarea si apoi m-am documentat :crack:

 

din ce stiu eu ... se merge pe a 2 , se intra prin cernavoda ,trecut prin fata centralei si se iese taman in intersectia unde e tot timpul filtru de politie ( sau cel putin un echipaj )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

rugam insistent puneti si restul variantelor de cazare "gard in gard" ca n-o sa mai gasim locuri.

 

 

La asta lucram acum. Incercam sa negociem cu hotelierii din zona sa faca niste preturi preferentiale pt motociclisti. E destul de greu, pt ca trb vorbit cu fiecare in parte.Cand o sa definitivam negocierile, vom posta variantele de cazare. Oricum, o sa fie foarte curand.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu stiu cum este pe acolo decat din lecturarea diverselor pareri. sigur nu-mi va parea rau ca bat atata drum pana acolo, macar ma voi revedea cu prietenii pe care mi i-am facut departe

 

numai vremea sa fie ok

 

Timisoara Bikers sigur va fi prezenta acolo

 

nutz

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu stiu cum este pe acolo decat din lecturarea diverselor pareri. sigur nu-mi va parea rau ca bat atata drum pana acolo, macar ma voi revedea cu prietenii pe care mi i-am facut departe

 

numai vremea sa fie ok

 

Timisoara Bikers sigur va fi prezenta acolo

 

nutz

lasa ca te facem noi sa nu iti para rau de drum si nu o mai da dea gard ca esti de rand cu niste beri stii tu pentru ce :cheers:

hai ca mai e un pic incercam sa venim si noi de vineri cat mai devreme sa avem timp destul pentru :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa ca te facem noi sa nu iti para rau de drum si nu o mai da dea gard ca esti de rand cu niste beri stii tu pentru ce :cheers:

hai ca mai e un pic incercam sa venim si noi de vineri cat mai devreme sa avem timp destul pentru :friends:

bre .. voi cand si de unde plecati??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa ca te facem noi sa nu iti para rau de drum si nu o mai da dea gard ca esti de rand cu niste beri stii tu pentru ce :cheers:

hai ca mai e un pic incercam sa venim si noi de vineri cat mai devreme sa avem timp destul pentru :friends:

 

daca ar sti fica-mea ce tata depravat are.... :rusinica: ....... da lasa, creste ea mare si sper sa-mi zica "tata plec!" ... "Unde?" ........... "la Constanta ca e festival, marca si tu ceva bani ca e criza" :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa ca te facem noi sa nu iti para rau de drum si nu o mai da dea gard ca esti de rand cu niste beri stii tu pentru ce :cheers:

hai ca mai e un pic incercam sa venim si noi de vineri cat mai devreme sa avem timp destul pentru :friends:

 

* daca e de vineri seara, m-as baga si eu in card cu voi. adica in cardasie ;)

pe unde strabateti campia tarii?

salutari!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* daca e de vineri seara, m-as baga si eu in card cu voi. adica in cardasie ;)

pe unde strabateti campia tarii?

salutari!

bre fiindca anii trecuti ne-a placut tare mult, anul asta incercam sa formam cardul valah in Targoviste, undeva dimineata si sa purcedem pe drumu al vechi catre C-ta.

e posibil sa mai facem jonctiunea cu alti valahi stramutati de soarta in Bucuresti, la Urziceni undeva in jurul pranzului.-asa ca fa bine si poate scapi mai devreme sa ne intalnim in megalopolis.

 

bre .. voi cand si de unde plecati??

VINERI DIMINEATA DIN TARGOVISTE.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si de ce strigi bre la mine, :hurt:

de bucurie! :friends:

Editat de bykerkess
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* va rog frumos nu mai faceti galagie aicea, da?!

ca eu vreau sa dorm, ...eeeeeei! doar am venit sa ma odihnesc la statiune.

 

P.S. daca pot, tare as pleca si eu la amiaza vineri, da' inca nu stiu cine si daca o sa ma invoiasca o juma' de zi (in cazul in care o sa muncesc si eu atunci ;) )

Editat de cria_p
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O SA VINA SI BUZAUL VINERI SEARA CU FORTE PROASPETE !!! NU MAI AM RABDARE !!! :bore:

emoticonul de dupa e apropo de cvartetul de coarde, nu?! :cheers:

 

nici eu nu prea mai pot rabda!

 

later edit: hai cu cazarile alea!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

P.S. daca pot, tare as pleca si eu la amiaza vineri, da' inca nu stiu cine si daca o sa ma invoiasca o juma' de zi (in cazul in care o sa muncesc si eu atunci ;) )

te invoiesc eu, :)

daca vrei mergem impreuna mai pe dupaamiaza asa :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te invoiesc eu, :)

daca vrei mergem impreuna mai pe dupaamiaza asa :rolleyes:

 

* multumesc anticipat (de invoire)!

da' cum e yamaha thundercat asta a ta? ca eu n-am mai vaz't. cat baga? :P

eu vreau!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare la toata lumea.

Anu asta, pt petrecerea celor de de la Seawolves am vrea sa ocolim putin autostrada pe ruta Bucuresti - Calarasi - Adamclisi - Constanta.

Daca are cineva ceva informatii despre Bac-ul de la Ostrov (pret, program sau un nr de tel de acolo) ne ar fi de mare folos.

Multam.

Incearca la 0241857546 sau mai cauta pe net "bac Chiciu" (sau Ostrov).

Drumul e superb si merita facut chiar daca astepti bacul. Ultima oara cand am fost, adica acum vreo 5 ani, drumul era bunicel.

Am mers foarte des pe drumul ala, mai ales in plin sezon (iulie-august), cand bateam Constanta si Calarasiul si a fost intotdeauna extrem de liber. Singura problema pe care o poti avea e sa fie coada la bac, dar daca nu esti intr-un grup mare, sigur iti gasesti loc pe primul bac.

Intrunirea a iesit foarte bine de fiecare data cand am fost. E singura pentru care imi pare rau ca nu sunt acolo.

Felicitari organizatorilor pentru trecut si succes pentru anul asta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Drumul pe ruta Ostrov este ok. Putin spart de la coborarea de pe bac pana in localitate(aprox.2km), dar apoi este destul de bun. Are ceva denivelari, dar fara gropi. Este o portiune de aprox 3 km cu piatra cubica si viraje stranse in rampa in Baneasa. In rest...drum frumos,cu paduri, dealuri,viraje multe, fara cine stie ce trafic.

 

Bacul circula din 15 in 15 min in intervalul orar 06:00 - 22:00 si din 30 in 30 min pe timpul noptii. Telefon de contact la bac Chiciu 0242 312397.

 

INFORMATIILE SUNT DIN MARTIE 2010. NU GARANTEZ ACURATETEA LOR IN MOMENTUL ACTUAL.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce are ba nene ala este nebun ? Cum dreacu a fost naspa? La orice italnire moto este imposibil ca organizarea sa fie perfecta, noi venim 400 de oameni sa ne destrabalam si ei sunt o mana de oameni... este si normal. Nu poate fi totul pe gustul fiecaruia, spre ex eu am o problema cu lasatul motocicletei lg alta motocicleta care nu o cunosc ca o pot gasii cu rezervorul busit.. dar ma conformez regulei, si sa spuna cineva si de baiatul ala care a canta la chitara extraordinar, lg un foc de tabara alimentat de un "nebun" care a facut 700 de drumuri carand cartoane si lemne, si ca sunt 500 de gagici singure, costantece dealea frumoase :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...