Sari la conținut

Tobe ''false'' RS125


Postări Recomandate

Salutare tuturor,dupa cum stiti RS e o motocicleta foarte buna din toate punctele de vedere,mai putin aspectul tobei,am vazut un anunt cu o RS incredibila,se vede ca sunt niste tobe false,insa cum as putea sa imi pun si eu asa ceva? CLICK!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum ma sa arate in halu ala rsu :x sunt curios ce randament ii dau tobele alea si cum se aude...ca doar e dupa ducati

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU
:lol: arata ca dracu unu la mana , doi la mana strica toata motocicleta , ca si randament in niciun caz nu este mai bun.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: arata ca dracu unu la mana , doi la mana strica toata motocicleta , ca si randament in niciun caz nu este mai bun.

Cu asta se poate închide topicul.

 

 

Mamă ce fel poa` să arate :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU

Nu vad de ce s-ar inchide topicul,eu inca astept un raspuns despre cum pot obtine asa ceva.

Crezi ca-i vreo inginerie?Orice mecanic iti va spune ca el stie sa-ti faca asta.Chivu-le da-i ma id lu thunder mai face si el un ban cu prostia altora :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie imi place ca pana acum mi-au raspuns doi proprietari de rs,ambii ramasi cu gura cascata de ce au vazut,dar insa apar alti 2 oameni,unul proprietar de hornet,altul de 1000rr,si ne spun noua ca nu e bine.Hai dati-mi id-ul lui thunder sa faca omul un ban pe prostia mea,chiar astept PM

Editat de Azamfirei Alexandru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU

Mie imi place ca pana acum mi-au raspuns doi proprietari de rs,ambii ramasi cu gura cascata de ce au vazut,dar insa apar alti 2 oameni,unul proprietar de hornet,altul de 1000rr,si ne spun noua ca nu e bine.Hai dati-mi id-ul lui thunder sa faca omul un ban pe prostia mea,chiar astept PM

Tin sa te anunt ca eu sunt fost proprietar de rs.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cea mai mare tampienie a putut sa faca ala. Nu e greu , te duci intr-un atelier unde se lucreaZA cu autogenu si din cimpoi iti scoate 2tevi , dupa care tu iti pui 2finale...MARE BRANZA !!!!

 

Dar , oricum ARATA CA NAIBA ! Si pe langa asta ...i-a stricat toata ciclistica. Randament 0 , aceeasi "paraiala" o scoate .

 

Mai pe scurt . Ala si-a stricat motocicleta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma si miram sa o ajute cu ceva toba ....mai ales la 2 timpi conteaza mult toba,lasa-i toba aia care o ai ca e f buna si termina cu chestiile astea sa arate mai bine,peste 2 ani dai de A si o sa vrei ceva mai mare,nu mai baga bani in ea ca nu ii recuperezi si nu se merita decat daca o ti f mult timp

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde s-a ajuns ..... Merge proverbul ala pentru rs asta cu gardul si leopardul =)).Alinee cum vb mah tu care ai 1000 ce sti tu ala ce e rs. Chivu esti gelos ca nu ai pus si tu pe NSR :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai scumpe sunt tobele decat motoru...Nici alea de 600 sau 1000(cu cateva excepti) nu au 2 tobe da` tu sa zici ca ai 125 cu doua tobe :) .

Editat de k-2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cea mai mare tampienie a putut sa faca ala. Nu e greu , te duci intr-un atelier unde se lucreaZA cu autogenu si din cimpoi iti scoate 2tevi , dupa care tu iti pui 2finale...MARE BRANZA !!!!

 

Dar , oricum ARATA CA NAIBA ! Si pe langa asta ...i-a stricat toata ciclistica. Randament 0 , aceeasi "paraiala" o scoate .

 

Mai pe scurt . Ala si-a stricat motocicleta...

in ce consta toata ciclistica asta?

cum sa strici o motocicleta daca ii pui 2 tobe supradimensionate? e o chestie de gust.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: :lol: Mooor..cum sa-ti pui tigania aia pe rs ?! :lol: .

Mai bine ai pune si tu pe RR unele ca astea sa aibe mai mult aspect :laugh: Faci 3 frati :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alea 2 tobe în plus dau minim 5 cai. Eu mi-am pus sticker cu fuck you pe carenă, ăsta dă numa` 2 cai dar coroborat cu celalalt sticker NO FEAR de pe aripă ajung la vreo 3-4.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

malasorte s-a dat pe gixer....nu o sa ii mai bage in seama pe astia cu 125u :crack: stai ca imi vand si eu drujba si te ajung dinou la capacitatea cilindrica :blbl:

 

nu stiu cum afecteaza modul de pilotaj tobele alea,adica daca te dezavantajeaza la lasatul pe curbe,daca ar avea toba stock ar arata bine,vopseaua da bine pe ea :)

Editat de sonyy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...