Sari la conținut

Accident Constanta (iesire din oras)


Banzay
 Share

Postări Recomandate

Un motociclist de 32 de ani a produs un accident pe DN22 C, drum care leagă Valu lui Traian de Constanța. Tiberiu Cristian Chirobocea, a condus o motocicletă Honda pe drumul amintit mai sus, iar în momentul când a ajuns la intrare în Constanța l-a lovit pe Ioan Majaru, de 55 de ani, care traversa strada prin loc nepermis Âşi fără să se asigure. În urma accidentului, Ioan Majaru a fost rănit uÂşor la fel ca Âşi motociclistul Âşi Cristina UrÂş, pasageră pe motor. Oamenii legii continuă cercetările pentru a stabili cu exactitate ce s-a întâmplat.

 

(sursa cugetliber)

 

Bine ca a fost usor! Ce auzisem de la tatal meu de dimineata m-a inspaimantat: motociclistul intins langa o autoutilitara (despre care credea ca l-a lovit dupa cazatura), bezmeticul ala care a traversat strada (ar fi avut si un carut de butelii dupa el) plin de sange... Multa sanatate celor implicati...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

Uff sunt satul de retarzii astia care traverseaza cu tupeu pe unde ii doare capu'...te vad ca vii dar ei traverseaza fara nici un stres.Si mai rau cu mosii si babele,traverseaza fara sa se asigure si cum nu stau bine cu auzul,clacsonezi sau turezi motorul degeaba...nu or sa il auda decat pe lumea ailalta,daca ii pleznesti tare....si cand vezi cat de relaxati traverseaza fara sa se asigure...poate cred prea mult in karma lor

Am lovit un pieton beat acum 2 ani si a fost cat pe ce o o patesc destul de rau(noroc cu echipamentul)

 

Sanatate motociclistului si pasagerei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un motociclist de 32 de ani a produs un accident pe DN22 C, drum care leagă Valu lui Traian de Constanța. Tiberiu Cristian Chirobocea, a condus o motocicletă Honda pe drumul amintit mai sus, iar în momentul când a ajuns la intrare în Constanța l-a lovit pe Ioan Majaru, de 55 de ani, care traversa strada prin loc nepermis Âşi fără să se asigure. În urma accidentului, Ioan Majaru a fost rănit uÂşor la fel ca Âşi motociclistul Âşi Cristina UrÂş, pasageră pe motor. Oamenii legii continuă cercetările pentru a stabili cu exactitate ce s-a întâmplat.

(sursa cugetliber)

Tipic pt "jurnalisti". :puke:

 

Sanatate celor implicati!

Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tipic pt "jurnalisti". :puke:

 

Măcar nu au menționat fraza aia cu mergea cu viteza ultra, mega, super benga mare.

 

Sănătăți mobriștilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...

(sursa cugetliber)

...

 

In general mai toti "jurnalistii" astia gen NIMENI, sunt platiti la nr. de cuvinte si, este posibil sa "aiba ceva $" daca stirea aduce un nr. de X vizitatori. Prin urmare scopul stirii este clar: nu sa prezinte adevarul (presa din ro nu mai face asta de extrem de mult timp) ci sa incerce sa aduca cat mai mult trafic pe respectiva pagina, asteptandu-se sa apara motociclistii care sa comenteze & shit.

Este o tehnica specifica presei de cacao din ro, de la al mai mic la al mai mare. Yo d'aia nu mai dau click sa vad "stiri" d'astea de inalta incarcatura jurnalistica.

 

Scuze de off-topic.

Editat de Kosh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am observat si eu partea cu motociclistul care 'a produs accidentul' dar am zis sa nu comentez prostiile alora. Tot asa am avut un unchi care a facut un accident si l-au dat la ziar baut si nu mai stiu ce cand omul rezolva de fapt treburi pt firma de dimineata pana seara.

 

De cei implicati in accident se mai stie ceva?

Editat de banzay
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma,dar ce e enervant e ca nu trec asa fara sa se asigure si cu carutul de butelii si prin fata unui tir,ar fi mai recomandabil pt ei,macar stiu o treaba :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...