Sari la conținut

Intrunirea nationala Yamaha TDM


Leaveyou
 Share

Postări Recomandate

Cea de-a IV-a intrunire nationala a posesorilor de Yamaha TDM va avea loc, anul acesta, la Obarsia Lotrului, in perioada 3-5 iunie. Aici sunt asteptati, cu mic cu mare, toti posesorii de TDM-uri care au chef de socializare si distractie.

Intrucat suntem baieti de treaba, nu inchidem usa-n nas nici posesorilor de alte marci sau modele.

Vom avea distractii fel de fel, concursuri, muzica, seara de poezie, teatru, cenaclu literar, critica de film...

Hmmm, nu stiu daca or fi chiar toate cele enumerate mai sus, da' stiu ce o sa fie cu siguranta : (ploaie de) premii!

Aaa, si parada moto pe Drumul Regelui!

...De la Obarsia Lotrului la Ranca.

Vine cine vrea, pleaca cine poate!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Liviu, cam in scurt anuntul, numai miine nu-i poimiine. Spune ceva si de organizare, cazare, plecare (cind, de unde), poate daca ne lasa si vremea ne vedem, toate bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Liviu, cam in scurt anuntul, numai miine nu-i poimiine. Spune ceva si de organizare, cazare, plecare (cind, de unde), poate daca ne lasa si vremea ne vedem, toate bune!

la ora 9 se pleaca de pe calea mosilor la mega image.

 

cazare casuta (30 ron / noapte sunt 2 locuri) sau cort

 

camping Obarsia Lotrului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Liviu, cam in scurt anuntul, numai miine nu-i poimiine. Spune ceva si de organizare, cazare, plecare (cind, de unde), poate daca ne lasa si vremea ne vedem, toate bune!

 

 

Sal, Vio!

Daca vrei sa vii, te asteptam cu placere.

Poti veni si de sambata. Cativa dintre noi pleaca de vineri, dar sunt destui care vin sambata.

Mai multe amanunte poti gasi la threadul "Grupul posesorilor de Yamaha TDM" din sectiunea "Motociclete de strada" si pe forumul TDM. Sau, daca e ceva, suna-ma : 0722 258 948.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cea de-a IV-a intrunire nationala a posesorilor de Yamaha TDM va avea loc, anul acesta, la Obarsia Lotrului, in perioada 3-5 iunie. Aici sunt asteptati, cu mic cu mare, toti posesorii de TDM-uri care au chef de socializare si distractie.

Intrucat suntem baieti de treaba, nu inchidem usa-n nas nici posesorilor de alte marci sau modele.

Vom avea distractii fel de fel, concursuri, muzica, seara de poezie, teatru, cenaclu literar, critica de film...

Hmmm, nu stiu daca or fi chiar toate cele enumerate mai sus, da' stiu ce o sa fie cu siguranta : (ploaie de) premii!

Aaa, si parada moto pe Drumul Regelui!

...De la Obarsia Lotrului la Ranca.

Vine cine vrea, pleaca cine poate!

 

Ti-ai luat Vanson-ul? :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca mai vrea sa vina cineva sambata din bucuresti dati un semn?

Eu vreau sa plec pe la 8 din zona Titan pe bucuresti-pitesti - voineasa - obarsia lotrului.

 

Parerea mea, iesi mai castigat si mai misto sa mai cu rinichi intregi daca eviti voineasa - obarsie.... poti s-o iei inainte de valcea pe horezu si sa mergi novaci, TA, obarsie... mai frumos si mai sanatos :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea, iesi mai castigat si mai misto sa mai cu rinichi intregi daca eviti voineasa - obarsie.... poti s-o iei inainte de valcea pe horezu si sa mergi novaci, TA, obarsie... mai frumos si mai sanatos :)

De fapt, a fost foarte bun drumul pe acolo. Foarte bun pentru ceva care urca pe munte, ma refer. Jumate e chiar asfaltat proaspat; doar atentie la nisip.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De fapt, a fost foarte bun drumul pe acolo. Foarte bun pentru ceva care urca pe munte, ma refer. Jumate e chiar asfaltat proaspat; doar atentie la nisip.

 

Foarte bine, inseamna ca se mai repara drumuri prin tara asta... anul trecut am fost pe acolo ca legatura intre TA si Cheile Latoritei si am scos medie orara mai proasta decat pe drumul neasfaltat de trece spre Polovragi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...