Sari la conținut

Liberty Parade 2011


alexutzzzg
 Share

Postări Recomandate

Roaga-te sa nu ploua :D

Doamne ajuta....e suficiet? :laugh:

 

Pt cei care nu au cazare si vor la pensiunea unde ne-am cazat noi (Vila Andreea din 2MAI), mai sunt 3 camere libere + 1 apartament.

 

camera =70lei

apartamentul 140 lei

 

pt rezervari http://www.turistinfo.ro/2_mai/cazare-2_mai/vila_andreea-c353.html

Editat de adya76
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 55
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ce vreme? cum e vremea? ca eu pe net am vazut soare .. si doar sambata 30% sanse de precipitatii .. btw mai vrea careva sa mearga? gen pasagera pasager?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Confirm referitor la ceea ce spui despre Camping Zodiac. Eu sunt in acest camping de luni si intradevar este foarte curat, iar ca pret la cort 18 lei de persoana.

 

 

okidoki..eu azi plec, ne auzim/vedem acolo. (0724.848.350)

 

ce vreme? cum e vremea? ca eu pe net am vazut soare .. si doar sambata 30% sanse de precipitatii .. btw mai vrea careva sa mearga? gen pasagera pasager?

 

roxy, tu cand pleci, si unde te cazezi?

Editat de NeBuN@Ke
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da dreq stie ..caut pasager ceva ca n-am bani ... careva mai vine de la noi din grup?? dar sa spuna careva cum e vremeea ca mi-a zis andreea acum ca vin furtuni .. grindina .. pisici .. gumele mele sunt pa ..frana n-am ..deci care ziceai ca mergi pasager? :)))

Editat de Roxynel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator PopaCosmin

Maine daca e sa trec prin zona aia, as vrea sa casc si eu ochii vreo ora sa vad cum arata tineretu' revolutionar.

Insa nu stiu exact unde se tine sindrofia. :scratch:

 

PS. La mare, 30% sanse de ploaie nu inseamna nimic :laugh: La munte e mai naspa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pleci din Bucuresti? La ce ora?

Eu unul intentionez sa plec,pe la 9,9jumate de la MOL.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da dreq stie ..caut pasager ceva ca n-am bani ... careva mai vine de la noi din grup?? dar sa spuna careva cum e vremeea ca mi-a zis andreea acum ca vin furtuni .. grindina .. pisici .. gumele mele sunt pa ..frana n-am ..deci care ziceai ca mergi pasager? :)))

 

Pai tu asa te lauzi? Cine vine pasager cu atatea incurajari?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator PopaCosmin

Pleci din Bucuresti? La ce ora?

Eu unul intentionez sa plec,pe la 9,9jumate de la MOL.

Daca pe mine ma intrebai, eu as pleca pe la 13-14.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hint: Cautati cazare in Saturn, ca sa nu mergeti in locatie cu motoarele si sa stati cu castile in maini tzashpe ore! In plus, ati fi nevoiti sa va lasati motoarele in apropiere, in calea hoardelor pastilate. ;)

Been there, done that, no fun! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce vreme? cum e vremea? ca eu pe net am vazut soare .. si doar sambata 30% sanse de precipitatii .. btw mai vrea careva sa mearga? gen pasagera pasager?

vreau io pasager, ma iei?

 

Pai tu asa te lauzi? Cine vine pasager cu atatea incurajari?

Eu! am incredere in CFR

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

era culmea sa nu ai tu incredere in je :) si io te iub :P cica las frumusetea acasa si mergem cu alta ..facem jumi juma drumu :D

dar ne vdm acolo daca e...pai nu-mki da fratioru meu un tel? :*

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt din Mangalia. Am o propunere de traseu pentru a evita multimea. Eu il folosesc de 3 ani in fiecare vara cand devine foarte aglomerata bucata cernavoda - constanta.

http://maps.google.ro/maps?saddr=A2%2FE81&daddr=DJ223+to:Strada+Oituz&hl=ro&ll=43.970087,28.280182&spn=0.433394,1.056747&sll=43.890965,28.550034&sspn=0.433971,1.056747&geocode=FWGHpAIdM5yrAQ%3BFUsnoQIdsluoAQ%3BFcaLnAId_vuzAQ&mra=dme&mrsp=2&sz=11&t=h&z=11

ocolul este de 35 de km dar veti vedea locuri minunate, sate pescaresti pe langa dunare, adamclisi si multa agricultura. si sa nu uit: drumul este mult mai distractiv, cu paduri si cateva serpentine.

 

Dar daca vreti sa vedeti si minunatie de autostrada puteti urma traseul urmator

http://maps.google.ro/maps?saddr=A2%2FE81&daddr=DJ223+to:DN3+to:DN3&hl=ro&sll=44.131464,28.408928&sspn=0.108054,0.264187&geocode=FWGHpAIdM5yrAQ%3BFUsnoQIdsluoAQ%3BFQR8oAIdKIyuAQ%3BFTiXoQIdI8CwAQ&mra=mi&mrsp=3&sz=13&t=h&z=13

la punctul D incepe autostrada care va scoate in Agigea.

 

Cat despre Liberty? Eu am participat la fiecare inca de la prima editie, mergeam cu caravana de la Olimp pana in VamaVeche. Noua locatie (la Saturn) este mai mare si mai potrivita evenimentului. Spectacoolul este foarte bun, muzica buna, lumini bune, animatoare bune. Am renuntat sa ma mai duc din cauza ca media de varsta a publicului a scazut de la an la an si "copii" astia nu au alt interes decat sa se imbete foarte tare si sa consume chestii.

 

Eu nu va pot insoti. Am o onomastica la Bucuresti.

 

Laurentiu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

n-am frana spate ..dar franez in stopie c`mon dude :)) tine si tu la gluma ce naiba? :)

glumeam si eu... Sau poate iti place sa traiesti periculos, sa franezi cu motorul :)) (frana de motor).Cat despre stoppie, vai de amortizoare si de rulmentii de la jug... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

norocul tau ca ai scris in paranteza si traducerea ca a sunat tare urat si s-a inteles altceva .. si nu aveam ce face decat sa vin dupa tine sa te leg pasager sa vezi ce inseamna :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

norocul tau ca ai scris in paranteza si traducerea ca a sunat tare urat si s-a inteles altceva .. si nu aveam ce face decat sa vin dupa tine sa te leg pasager sa vezi ce inseamna :P

Doamne fereste de altceva... :P

 

Mai plecam si noi la mare? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tomorrow - Scattered T-Storms - 29° - Chance of rain: 40% - Variable clouds with scattered showers in the morning, then thunderstorms in the afternoon. High around 85F. Winds W at 10 to 15 mph. Chance of rain 40%. Asa zice aici... http://www.weather.com/weather/hourbyhour/ROXX0003?begHour=8&begDay=211

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratilor pana la urma cine pleaca si la ce ora, m-as baga si eu dar unde gasesc cazare si cum dau de voi , deci va astept sa imi raspundeti si mie la cele doua intrebari

 

gata a plecat toata lumea?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...