Sari la conținut

chopperele din grupul chopperistilor


robychopper
 Share

Postări Recomandate

bine ai venit in randul nostru ... ai sa gasesti nenumarati pasionati de ciopartzeala... dintre noi cei care postam aici robychopper, klaus si basty sunt cei care sunt cei mai activi la "fierarit".

 

multa bafta si sa vedem ce chopper cu atash produci :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 520
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Cautam operatori de interviu pentru realizarea chestionarelor pe teren.. Program flexibil cu cat muncesti mai mult cu atat o sa castigi mai mult.....deci daca aveti nevoie de bani va astept cu un cv. ( hr@mercury.ro)

Bafta

..... numai chopperisti.....

 

Uniforma... piele si lanturi (in functie de necesitati... rasi in cap si cu tatuaje) .... sa-l vedem pe ala care nu vrea sa completeze chestionarele.....

 

Plata.... in acord global.... pe cap de chestionat.... :wave: care nu mai misca.

 

Stiam eu ca astia de la mercury au imaginatie.... :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ares e cam mare pt motorul ala.....i-ar sta bine pe un VN1500 sau asa ceva....

oricum,ghidonul ala nu se potriveste cu linia lui  xv535...

 

 

B.

e micuţă nea Black, da' ce să-i faci, nu este bani de mai mare... care este.

 

oricum, mie chiar îmi place cu ghidonul ăsta, ai să vezi că se schimbă optica ei generală după ce îi pun şi rezervor sus pe cadru.

 

deocamdată mă lupt cu rateurile când decelerez... dar încet încet o să se rezolve.

 

numa bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta este cruiserul meu, o cheama Bestia, iar pe mine Duracell. Suntem mai noi in domeniu, dar ne straduim.

 

Cautam tovarasi de plimbari.

 

Cel din dreapta sunt EU, alturi de domnul BD.

post-24-1119270364_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta este cruiserul meu, o cheama Bestia, iar pe mine Duracell. Suntem mai noi in domeniu, dar ne straduim.

 

Cautam tovarasi de plimbari.

 

Cel din dreapta sunt EU, alturi de domnul BD.

 

Cred ca te-am vazut sambata seara. Sa-ti traiasca motorul.

 

Pe unde stai?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca te-am vazut sambata seara. Sa-ti traiasca motorul.

 

Pe unde stai?

E foarte posibil, ca m-am fatzait prin bucuresti vreo cateva ore..Daca ieseam de la peco din baneasa, inseamna ca te-am vazut si eu :finger:

 

Stau pe langa universitate, la armeneasca.

 

Vii la mare? Ca incerc sa gasesc un grup de chopperisti in sensul asta, sa mai cunosc si eu lume :what:

 

Ce-i drept, nu am ajuns pana acuma la arc, dar am cunoscut superbaieti pe forum.

 

Daca vrei sa iesim la o plimbarica candva, ori PM, ori scrie si tu pe topicul meu de la Motociclisti, in fiecare zi :lol:

 

Asfalt uscat, sa-ti traiasca fierul si sa aiba grija de tine. :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta este cruiserul meu, o cheama Bestia, iar pe mine Duracell. Suntem mai noi in domeniu, dar ne straduim.

 

Cautam tovarasi de plimbari.

 

Cel din dreapta sunt EU, alturi de domnul BD.

şi dacă vă veţi uita atenţi , sub şaua lu BDu se găseşte un CDI care nu-i apartine..al cui să fie oare?

:banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E foarte posibil, ca m-am fatzait prin bucuresti vreo cateva ore..Daca ieseam de la peco din baneasa, inseamna ca te-am vazut si eu :finger:

 

Stau pe langa universitate, la armeneasca.

 

Vii la mare? Ca incerc sa gasesc un grup de chopperisti in sensul asta, sa mai cunosc si eu lume :lol:

 

Ce-i drept, nu am ajuns pana acuma la arc, dar am cunoscut superbaieti pe forum.

 

Daca vrei sa iesim la o plimbarica candva, ori PM, ori scrie si tu pe topicul meu de la Motociclisti, in fiecare zi :finger:

 

Asfalt uscat, sa-ti traiasca fierul si sa aiba grija de tine. :what:

 

Nu erai prin fata pe la casa poporului ... cu o tipa in spate.. am schimbat citeva cuvinte la semafor

 

Numarul indoit artistic mi-a atras atentia. :banana:

 

La mare.. cred ca ma mai gindesc

 

hai sa facem un topic aici la choperisti poate facem un grup.. unde mai pui ca eu sunt constantean.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator AndreiRN

Pai ca chopper preferat am ales o Honda Super Magna cu 750 cm2 V4 si sunt tare multumit mecanic. Mi-a atras ochiul de cind a aparut si motorul respectiv deja ma convinsese de performantele lui. Axul cardanic cere f. putina ingrijire si recunosc ca nu prea ii dau mare atentie cosmetica. Am pus pe Magna deja peste 75000km si merge ca noua. Am avut un Harley Sporster citiva ani dar eram mecanic mai mult decit calare. Un chopper de vis ce mi-as dori in garaj este un Honda Rune dar este inca am piperat la pret acuma.

:banana:

post-24-1119369897_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:banana: Si motorul meu. Izh Planeta 5 Deluxe cu ceva modificari estetice si multe modificari electronice; aprindere electonica fara platina, avans cetrifugal, turometru electronic, voltmetru electonic si indicator de temperatura al motorului.

post-24-1119507970_thumb.jpg

Editat de cretescu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si inca o poza. Am montat si doua ventilatoare pe lateralele motorului pentru o racire mai buna si isi fac treaba mai bine decit speram.

:banana:

post-24-1119508040_thumb.jpg

Editat de cretescu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...