Sari la conținut

accident institutul victor babes


mihai.i
 Share

Postări Recomandate

Poate ar trebui sa observe cineva ca nu admit nicio reclama acolo, ca sa nu se mai sugereze ca as castiga ceva din el ...

 

Hai totusi sa nu-mi jignesti inteligenta si, mai ales, experienta, te rog...

in motociclism oi fi eu incepator si recunosc cu mana pe toba ca nu stiu sa ma dau pe-o-roata, insa la web... altfel sta treaba!!

 

Intr-o alta ordine de idei, cred ca esti datoare cu niste scuze fata de un motociclist anume!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 89
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

nu ai ce vedea la ea

nu , e chiar o fata schiloada

Eram doar curioasa cine ar putea sa vina sa-mi faca poze la un eventual accident, ca mai apoi sa rada si de motoru' meu.

Si na, e bine de stiut daca o vezi pe strada, sa o feliciti. :pow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da

Offtopic: Va rog sa incetati sa faceti chat pe la accidente.

Inteleg ca benzina e scumpa dar facutul de misto pe aici nu tine loc de plimbare pe Cheia.

Daca mai vad abateri de la subiect dau cu buzduganul cu warn si ban fara sa ma mai uit in cine dau...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Offtopic: Va rog sa incetati sa faceti chat pe la accidente.

Inteleg ca benzina e scumpa dar facutul de misto pe aici nu tine loc de plimbare pe Cheia.

Daca mai vad abateri de la subiect dau cu buzduganul cu warn si ban fara sa ma mai uit in cine dau...

esti off topic , doar am raspuns la niste intrebari

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are cineva o poza cu guralizda asta?

Hai IT-istilor si astia care mai sunteti hackeri, dezgropati "comoara". :laugh:

e o fata bruneta, parul lung, inaltime aproximativ 1,60m, slabuta intradevar...dar pana la urma eu zic sa o lasam balta si sa ne vedem de ale noastre, asa ca rog un administrator sa inchida topicul!!!

asfalt uscat tuturor si Dumnezeu sa ne aiba in paza!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vai, ce pixde plangacioase si cu gura plina sunteti! Fata a facut niste poze si a scris un text, impotentii forumului i-au umplut frigiderul cu carne pe care au visat c-o au. Trebuie sa stie toata lumea ce e un "custom bobber"? Pentru mine e o basina de cateva sute de kile pe care un prost si-a rupt mufarina figuranta, cu casca tichie. Ca_cat bomber. Exista in Bucuresti cel putin 3-4 motocicliste care se pisa pe voi din mers in privinta controlului moto, printre care si asta mica ;) Oana, Nana, Tasha, Nicole. Dar labagiii o vor arde mereu online cu gura mare. Cand n-o sa va mai tremure poponeata pe strazi, o sa iesiti de sub birou! Pana atunci, ochelaristilor, mai sugeti joystick-ul!

Prostu' ala iti garantez ba mooie ca nu e mai prost ca tine si sa stii ca eu nu am avut nici cea mai mica vina in accidentu' asta. Taximetristul a intors pe linie continua (la mai putin de 50 de metri de scuarul de statie de tramvai), fara sa se asigure si fara sa-mi dea prioritate. Ia-o'n gura jegule ordinar :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prostu' ala iti garantez ba mooie ca nu e mai prost ca tine si sa stii ca eu nu am avut nici cea mai mica vina in accidentu' asta. Taximetristul a intors pe linie continua (la mai putin de 50 de metri de scuarul de statie de tramvai), fara sa se asigure si fara sa-mi dea prioritate. Ia-o'n gura jegule ordinar :finger:

Te rog sa te potolesti si tu. Accidentat-neaccidentat dar nu se cade sa vorbesti asa pe un forum... Daca ai nemultumiri relativ la ce s-a discutat pe aici da-mi mesaj pe PM ca se pot sterge din prostioare, doar ca eu nu am timp sa le citesc pe toate....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prostu' ala iti garantez ba mooie ca nu e mai prost ca tine si sa stii ca eu nu am avut nici cea mai mica vina in accidentu' asta. Taximetristul a intors pe linie continua (la mai putin de 50 de metri de scuarul de statie de tramvai), fara sa se asigure si fara sa-mi dea prioritate. Ia-o'n gura jegule ordinar :finger:

Stai, mah, linistit, s-o fi jucat Nicoleta cu joystick lui si este indragostit, de-a fost asa patimas.

Tu sa fii sanatos... :cheers:

Da' fa ceva cu saua aia cand iti revii, ca te faci de ras cu ea. :D

Editat de TARKA 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prostu' ala iti garantez ba mooie ca nu e mai prost ca tine si sa stii ca eu nu am avut nici cea mai mica vina in accidentu' asta. Taximetristul a intors pe linie continua (la mai putin de 50 de metri de scuarul de statie de tramvai), fara sa se asigure si fara sa-mi dea prioritate. Ia-o'n gura jegule ordinar :finger:

 

chiar te obosesti sa bagi in seama pe don quijote asta , aparatorul domnitelor , poate prinde si el ceva

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator sangerete

s-au simtit ofensati chopperistii ca o femeie si-a batut joc de motorul omului. biggrin.gif

asta e, unii au motociclete urate (sau urate in viziunea celor mai multi oameni) si poarta brain cap....

daca o arzi asa este inteles ca iti asumi eventualele critici si glume.

 

s-au gasit rockerii-avocati ai accidentatului sa faca potera ca sa o prinda pe fotografa schiloada hahahaha laugh.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate ar trebui sa observe cineva ca nu admit nicio reclama acolo, ca sa nu se mai sugereze ca as castiga ceva din el ...

 

poate ar trebui să observe cineva că nu îți oferă nimeni reclame, nu că nu le admiți tu.

 

ps. lucrezi cumva pe ambulanță? că prea pozezi tu ambulanțele Âşi Âştii câte minute fac până la accident.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...