Sari la conținut

Vand simson 425s custom


bach
 Share

Postări Recomandate

Sus cu Simson-ul !

 

 

multumesc de "Up", esti un domn!

 

1800LEI VALABIL O SAPTAMANA!!!

 

1800LEI VALABIL O SAPTAMANA!!! 0741 962 259

Editat de bach
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 52
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

In curand Aline va trebui sa dai tu bani cuiva sa-ti ia simsonelul, poate si o cantare la nunta ceva... :angryfire: si eu ma chinui cu Bombita sa o dau asa ca nu dispera, o sa-ti gaseasca ele pe cineva care sa le ia... :cheers:

Editat de magic4ce
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alo,guvernarea.pai daca infiintati Asociatia celor ce nu vand nic,ma bag si io

 

hai sa-ti spun eu un mic secret.. ca vad ca te plingi ca nu vinzi..ma refer la nipru ala al tau,banuesc ca la el te referi..

daca vrei sal vinzi repede, dul spre original si schimbai culoarea obligatoriu,arunca de pe el toate nebuniile ce nau ce cauta acolo..si ai sa vezi ca o vinzi imediat..in general se cauta nipru cit mai original...fara improvizati si nebunii puse aiurea...

 

despre simson la fel cum spuneam..la cum arata sismonul ala greu de gasit un client..care sai place modificariile care lea facut fostul prop.

 

vind pe an 10-20 de motociclete si stiu exact despre ce vorbesc.

 

spor :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are dreptate Dany,eu cind cumpar un moto cautam cit mai original,nu rujate,coafate.toate moto ce le detin sunt originale 90%,ultimul ij 56 cumparat este mai mult decit 100% original.;)

 

Are dreptate Dany eu cind cumpar un moto,caut cit mai original nu coafat,rujat.toate moto ce le detin sunt originale 90%,ultimul cunparat, ij 56 este mai mult decit 100% original :)

 

Are dreptate Dany,eu cind cumpar un moto cautam cit mai original,nu rujate,coafate.toate moto ce le detin sunt originale 90%,ultimul ij 56 cumparat este mai mult decit 100% original.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are dreptate Dany,eu cind cumpar un moto cautam cit mai original,nu rujate,coafate.toate moto ce le detin sunt originale 90%,ultimul ij 56 cumparat este mai mult decit 100% original.;)

 

Are dreptate Dany eu cind cumpar un moto,caut cit mai original nu coafat,rujat.toate moto ce le detin sunt originale 90%,ultimul cunparat, ij 56 este mai mult decit 100% original :)

 

Posteaza cateva poze cu IJ-ul 56 pentru ochiul critic al lui Lolo_ID (chiar sunt curios cum arata un IJ 56 tinut in stare originala la noi in tara - sincer sa fiu ... nu am vazut niciunul ... e posibil sa fie asta o premiera).

Editat de Lolo_ID
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Posteaza cateva poze cu IJ-ul 56 pentru ochiul critic al lui Lolo_ID (chiar sunt curios cum arata un IJ 56 tinut in stare originala la noi in tara - sincer sa fiu ... nu am vazut niciunul ... e posibil sa fie asta o premiera).

 

Lolo poze nu pot pune,nu rade dar cred ca sunt singurul care nu am tel.care pozeaza,sau aparat foto modern(nu sunt pasionat de electronica,si nici priceput)nu ma interesat niciodata.am un junghi de laptop numai ptr.a coresponda cu voi.daca nu crezi cu moto intreaba-l pe krokodilu,daca vrei sa te convingi vino la mine,chear te invit cind vin in tara,am si alte .moto a fost tinut in casa de fostul prop.SUNT DE PAROLA :cheers: am nr.tau

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Posteaza cateva poze cu IJ-ul 56 pentru ochiul critic al lui Lolo_ID (chiar sunt curios cum arata un IJ 56 tinut in stare originala la noi in tara - sincer sa fiu ... nu am vazut niciunul ... e posibil sa fie asta o premiera).

 

roagal pe crocodilu sa posteze ceva poze cu fostul ij56 pe care la avut,avea si vopsea originala,o bijuterie de motocicleta.

 

daca se urmareste diferitele adrese unde se vind moto..vedeti ce se vinde si ce nu...e simplu de verioficat..

 

cu ceva ani in urma se mai cumpara cite o comunsite sa se foloseasca de ea omul...acuma sint scutere si alte nebuni acesibile care nu consuma si nus stricacioase...cine cauta o comunista in general o cauta cit mai originala sa poata surubai la ea..ca se poarta de la o vreme cu reconditionatul..e la moda acuma cica reconditionatul de vechituri...de aia zic si voi zice tot timpul:ca sa vinzi o moto pe banii care ii merita tre sa fie origianla in proportie de 90%...nu ati vazut cit a ajuns un buson de mz :D 100 lei.. cam cu cit gasesti un mz complet pe la tara abandonat pe care nu lau luat iubiti nostri tigani

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apropo de originalitate, spunea tata ca cineva din Focsani are un moto de nou tinut in boxa, el zice ca e ceva rt dar cum descrie el eu cred ca este DCW

 

 

 

Vezi ca "DCW" se scrie cu "K" si tu postezi deja minuni pe topicul pe care eu incerc sa-mi vand urata si atat de neoriginala si neinteresanta motocicleta care o detin!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

roagal pe crocodilu sa posteze ceva poze cu fostul ij56 pe care la avut,avea si vopsea originala,o bijuterie de motocicleta.

 

daca se urmareste diferitele adrese unde se vind moto..vedeti ce se vinde si ce nu...e simplu de verioficat..

 

cu ceva ani in urma se mai cumpara cite o comunsite sa se foloseasca de ea omul...acuma sint scutere si alte nebuni acesibile care nu consuma si nus stricacioase...cine cauta o comunista in general o cauta cit mai originala sa poata surubai la ea..ca se poarta de la o vreme cu reconditionatul..e la moda acuma cica reconditionatul de vechituri...de aia zic si voi zice tot timpul:ca sa vinzi o moto pe banii care ii merita tre sa fie origianla in proportie de 90%...nu ati vazut cit a ajuns un buson de mz :D 100 lei.. cam cu cit gasesti un mz complet pe la tara abandonat pe care nu lau luat iubiti nostri tigani

 

"figlio della migniota"stii ijul?acela este,este la mine.daca are krokodilu poze dai un pm.ca eu sunt putin mai practic sa le puna.daca nu il sun personal.:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi ca "DCW" se scrie cu "K" si tu postezi deja minuni pe topicul pe care eu incerc sa-mi vand urata si atat de neoriginala si neinteresanta motocicleta care o detin!

 

nu tre sa ne placa noua simsonul tau,e a ta si parerea nostra chiar nu conteaza aici deloc.

 

mai urcam topicul,nui cu suparare.

sa fim seriosi acuma pe adresa asta nu cred ca sau vindut in ultimi ani 10 motociclete..aici e asa mai....se sta la pinda pt.cite un chilipir sau alte rahaturi pe care le pune unul.. altul.. ca nu stie unde sa le posteze..e un loc unde mai poti comenta sau te mai iei de unul altul ca in alte parti nu poti face asta, postezi anuntul si gata..dar aici e alta treba..sint 2,3 cerculete care se ajuta pe la spate.. si aici mai dau unul la altul cite un impuls....sa fim seriosi daca ai ochiul format vezi imediat care cu care se ling :lol: si am mai observat ca pt.2,3 fiare ruginite chiar au inceput sa se placa :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apropo de originalitate, spunea tata ca cineva din Focsani are un moto de nou tinut in boxa, el zice ca e ceva rt dar cum descrie el eu cred ca este DCW

Si io cred tot le fel.... :grinbandit:

post-15361-0-06141100-1323808457_thumb.jpg

post-15361-0-38587200-1323808629_thumb.jpgpost-15361-0-90112900-1323808784_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi ca "DCW" se scrie cu "K" si tu postezi deja minuni pe topicul pe care eu incerc sa-mi vand urata si atat de neoriginala si neinteresanta motocicleta care o detin!

 

Scuze de greseala.Spor la vanzare.:peace:

 

Cumparati samsonul acesta, pentru cadou de sarbatori...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuze de greseala.Spor la vanzare.:peace:

 

Cumparati samsonul acesta, pentru cadou de sarbatori...

 

 

Saru`mana, esti un domn, nu e graba oricum graba era sa iau un moto cu atas da deja e cam tarziu ca se pun zapezile si e mai nasol deja, cine stie poate la anu`, da poate atunci nu-l mai dau :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

Ce zici de un schimb cu oaresice masina? Am prea mult de lucru si imi trebuie o scuza. Sunt mai degraba masinist decat motorist, dar intrucat nu vreau sa divortez... Ia-o ca pe o propunere decenta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

Ce zici de un schimb cu oaresice masina? Am prea mult de lucru si imi trebuie o scuza. Sunt mai degraba masinist decat motorist, dar intrucat nu vreau sa divortez... Ia-o ca pe o propunere decenta!

 

 

Multzam de oferta, am mai primit oferte de masini, n-am ce face cu ele ca n-am "B-ul" si nah nu cred ca as renunta la moto :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...