Sari la conținut

SUZUKI GS 500 '89


BELgoR
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 65
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

sa inteleg ca moto din pozele de la tng este al tau cum i se zice Hayabusa .....

 

bash.gif

A fost motocicleta mea si este unica in felul ei,asta pentru ca merge cu un soft modificat 80% de mine si un Quick shifter proiectat si realizat tot de mine,fiind primul dispozitiv de acest gen origine romaneasca cu functie de pull/push si reglaj al fortei de apasare!

Editat de tng
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da a fost motocicleta mea si este unica in felul ei,asta pentru ca merge cu un soft modificat 80% de mine si un Quick shifter proiectat si realizat tot de mine,fiind primul dispozitiv de acest gen origine romaneasca cu functie de pull/push si reglaj al fortei de apasare!

 

Foarte tare ce sa zic, imi cer scuze ca te-am jignit ..... (daca ai avut Hayabusa si ai supravietuit esti un tip tare)

 

Orcum o sa mai curga injuraturi pentru mine incep sa ma obisnuiesc ..... uneori e bine si asa rau .....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost motocicleta mea si este unica in felul ei,asta pentru ca merge cu un soft modificat 80% de mine si un Quick shifter proiectat si realizat tot de mine,fiind primul dispozitiv de acest gen origine romaneasca cu functie de pull/push si reglaj al fortei de apasare!

 

sorry de off topic(sper sa nu ma injure nimeni)

 

am si eu un f650gs din 2003,m-am uitat pe site la tine si ma intereseaza si pe mine 1 parbriz din acela marit,foarte fain! se poate face in vreun fel sa am asa ceva ?

 

multumesc anticipat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si voi tot nu ati inteles ce voia de fapt acest baiat.Voia ca un mecanic dintre noi, sa zicem astia mai buni si cu chef de treaba sa-i faca motorul fara sa-l desfaca si doar daca era neaparat necesar sa il faca moca si in aceeiasi zi si sa fie ca nou.Dar a rezolvat problema ,si-a luat alta troaca.Si va rog frumos TNG si Stres,tot nu v-ati obisnuit cu acesti clienti din Romanica.Eu chiar am avut unul(in trecut).Aici nu se intampla asa ceva,si da pot spune ca pot sa o fac cu pasiune stiind ca pui ce trebuie si da am piesele in max 24h.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

TNG, inca o data respect ptr ca ai avut Busa si ai supravietuit! :crack:

ptr asta meriti respect, nu ptr zecile,sutele de motociclete puse la punct... :bigstar:

Multumesc frumos,dar cand ai 26 de ani de mers pe doua roti cu diferite tipuri, marci, si cilindree.....da poti spune ca am supravietuit! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

G

 

PS: nu vrei tu sa faci ceva pt mine ? Fa un INFART

 

pt Blegor

 

Multi retardati in virtual dar unii fac tot posibilul sa se remarce. Gore cel Frumos, ai reusit se te afirmi fara un efort deosebit, doar din cateva postari penibile si pline de ineptii delicat asortate cu un nivel gramatical care arata ca Bac-ul ramane doar un deziderat.

 

Nu mai zic nimic de mobra ta, ca poate nu-ti permiti altceva, dar omul asta a incercat sa te ajute indiferent ce pocnitoare fara motor calaresti desi a lucrat la mobre mult mai performante si mai noi, nu clasice de la revolutie pentru care vrei sa te serveasca omul, pe loc!

 

Cum poti sa-i spui "fa un INFART" indiferent de ce a scris cineva pe forum? Geezas, in prostia ta ai reusit sa "legitimezi" un nou cuvant, in romana si ceea ce este si mai amuzant ti se potriveste, dar in engleza - ca sa-ti traduc, esti o mare basina pe interior! Keep it in!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

TNG,

 

nu te cunosc, dar am prieteni care si-au servisat mobrele la tine si/sau au echipamente aftermarket pe ele tot de la tine. vorbesc de mobre serioase nu junghiuri. ma astept ca nu toti vin la tine pentru ca ii iei la misto si sunt nemultumiti! daca avea babuinul macar un argument firav, taceam, dar sa debitezi numai basini, astfel de specimene trebuie puse la punct chiar si in virtual.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Esti de belea omule, ai jignit un om ok doar pentru faptul ca nu ti-a dat raspunsul dorit.

 

Mai invata sa te porti si apoi poate vei avea parte de oameni in jurul tau.

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...