Sari la conținut

DACORUM HALLOWEEN PARTY VI


DAC MOTORS
 Share

Postări Recomandate

DAC MOTORS, impreuna cu OPEN PUB, au placerea sa va invite la HALLOWEEN PARTY VI

 

Locatia: OPEN PUB, str. Tunari nr. 65

 

Data: 29.10.2011

 

Program: incepand cu ora 19:00 si pana ultimul "mascat" pica sub masa. :friends:

 

post-4148-0-64010200-1319034423_thumb.jpg

 

Eveniment organizat cu sprijinul Open Pub, Ciuc Premium, Dambla motors, Editura Dacica, Scoala Moto louis si ABA Security.

post-4148-0-63422600-1318680832_thumb.jpg

post-4148-0-25193200-1319284040_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok primul concurs,din cele doua DANS PE CHOPPER INGERASUL SI DRACUSOARA premiul este zicem noi destul de consistent,se va tine cont de costumatie impresia artistica si timp, mai exista un premiu pt cel mai original costum..in rest va asteptam sa va destrabalati

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Primim si dracusori...Tu nu esti dracusoara aia, mare fan ducati? :cheers:

 

nu stiu eu d'astea... tu nu esti "ingerasul" ala, mare fan honda?? ... si PS: Abia astept sa dansez pe chopper:))))) va iau premiile anul asta.. pe toate mah:))))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu eu d'astea... tu nu esti "ingerasul" ala, mare fan honda?? ... si PS: Abia astept sa dansez pe chopper:))))) va iau premiile anul asta.. pe toate mah:))))))

 

pt concurs dracusoarea cistigatoare primeste printre altele o bustiera din piele,asa ca va rog ''dracusoarelor sa va masurati si sa trimiteti masurile,bustiera ttrebuie sa vi se potriveasca nuuu?? :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

pt concurs dracusoarea cistigatoare primeste printre altele o bustiera din piele,asa ca va rog ''dracusoarelor sa va masurati si sa trimiteti masurile,bustiera ttrebuie sa vi se potriveasca nuuu?? :moto:

 

dada.. unde trimit masurile ... ca va iau premiu... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...