Sari la conținut

Duminica 30 Oct.


asdfghjk
 Share

Postări Recomandate

Eu o sa ies sigur undeva, si azi am dat o tura. Totusi, ora 9 e cu minus in termometru, la mine acasa. Pe la 11 cred ca devine suportabil, si-asa o sa-mi iau saptamana viitoare portia de frig pina la Chiflik.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu vreau sa dau o fuga maine pana in sinaia, cu ceva treaba. probabil ma duc si pana in poiana. care vrea ma poate insoti. fara viteza, 120-140. azi sa stiti ca a fost super. dupa 12 mergeai fara pb.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi a fost super pana a apus soarele, dupa ce s-a intunecat a fost cumplit de frig.

 

-> Proaspat intors de pe cheia..

 

Posteaza si tu unde te duci maine pana la urma , poate mai sunt doritori :ok:

Editat de Inspektor
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi dam o tura spre Lepsa (3 motociclete). Mers pe Brasov, intors pe Buzau. Plecam la 9.00 (ora noua) de la benzinaria Mol de langa McDonalds de pe DN1 in Otopeni (dupa podul de trece peste centura).

 

Sunt vreo 5 km de forestier intre Tg. Secuiesc si Lepsa unde s-ar putea sa fie ceva probleme pentru o sportiva (sau un GT :) ).

 

Nu mergem foarte repede dar nici nu o frecam. Vrem sa ajungem inapoi pe lumina. Tura are in jur de 530 km.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-am sculat, sunt 2c, nu ies la 9, ma duc sa fac niste cumparaturi, dau o tura mai scurta la pranz 1-2 ore, n-am nici o placere sa ma congelez sau sa merg cu frica. mare atentie la viteza care iesiti, vaporii de apa congelati in asfalt va pun jos intr-o clipa daca ii dati in goarna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi dam o tura spre Lepsa (3 motociclete). Mers pe Brasov, intors pe Buzau. Plecam la 9.00 (ora noua) de la benzinaria Mol de langa McDonalds de pe DN1 in Otopeni (dupa podul de trece peste centura).

 

Sunt vreo 5 km de forestier intre Tg. Secuiesc si Lepsa unde s-ar putea sa fie ceva probleme pentru o sportiva (sau un GT :) ).

 

Nu mergem foarte repede dar nici nu o frecam. Vrem sa ajungem inapoi pe lumina. Tura are in jur de 530 km.

 

 

zi mi si mie despre astia 5 km sau cati sunt !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

zi mi si mie despre astia 5 km sau cati sunt !!

 

"Slabutz", nic palpitant. Drum batut, uscat... nici daca ploua nu cred ca se face noroi. In afara de partea inca neasfaltata, cateva bucati cu bruma / polei / asfaltul busit... in rest drumul e ok... se poate face cu orice. In rest nu cred ca am mai vazut atatea radare cate am vazut azi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Slabutz", nic palpitant. Drum batut, uscat... nici daca ploua nu cred ca se face noroi. In afara de partea inca neasfaltata, cateva bucati cu bruma / polei / asfaltul busit... in rest drumul e ok... se poate face cu orice. In rest nu cred ca am mai vazut atatea radare cate am vazut azi...

Plus ca a fost si prima data in care ne-au oprit de doua ori intr-o tura. :) Asta e. Drumul a meritat. Cu echipament corespunzator se poate merge. Asfaltul a fost uscat cu cateva mici exceptii, dar nu au fost probleme de aderenta. Bucata fara asfalt merge lejer. Cu o moto standard ca a mea am mers cam 40-50.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...