Sari la conținut

Accident(e) In Timisoara


cstelia
 Share

Postări Recomandate

Da, din ce am auzit la stiri nesimtitul ala jegos s-a bagat in depasire fara sa se asigure... Unul ca ala trebuie castrat. Nu imi iese din cap imaginea cu saracul baiat prins sub masina, abia in jumatate de ora au reusit sa-l scoata...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 119
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Tocmai m-am intors de la inmormantare. In ciuda ploii, pe ultimul drum, Geo a fost condus si de multi motociclisti. Langa mormant un ultim salut din partea lor...

 

Am mai stat de vorba cu unul altul si lumea zice ca soferul Daciei era beat, venea de la ceva chef. Sper din tot sufletul sa se insanatoseasca ca sa poata plati pentru moartea lui Geo.

 

Referitor la celalalt accident (al lui Silviu), taximetristul in cauza ar fi declarat ca: "cum vede un motociclist cum il aranjeaza". Mai poti spune ceva? Pe astia nu-i testeaza nimeni psihologic inainte de a le da autorizatia de taximetrist? Te urci in taxi si nu stii cui iti incredintezi viata...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun (adica rau)! Si nu puteti sa-l invitati de voie, de nevoie asa, pe taximterist la o clatita flambanta si o apa rece ca sa-i spuneti de ce nu e bine cum gandeste si ca ar fi pacat sa se umple de sange? (capota masinii).

 

PS: RIP, pt prietenul vostru! icon3.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun (adica rau)! Si nu puteti sa-l invitati de voie, de nevoie asa, pe taximterist la o clatita flambanta si o apa rece ca sa-i spuneti de ce nu e bine cum gandeste si ca ar fi pacat sa se umple de sange? (capota masinii).

Cine stie , poate nu e o idee rea :hug:

 

Apropos , inregistreaza cineva stirile de la pro TV referitor la inmormantare ? Daca da sa anunte ca as vrea sa vad si eu .Din pacate nu merge tunerul la mine si nu pot nici sa le vad macar :(

Editat de Dacian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai m-am intors de la inmormantare. In ciuda ploii, pe ultimul drum, Geo a fost condus si de multi motociclisti. Langa mormant un ultim salut din partea lor...

 

Am mai stat de vorba cu unul altul si lumea zice ca soferul Daciei era beat, venea de la ceva chef. Sper din tot sufletul sa se insanatoseasca ca sa poata plati pentru moartea lui Geo.

 

Referitor la celalalt accident (al lui Silviu), taximetristul in cauza ar fi declarat ca: "cum vede un motociclist cum il aranjeaza". Mai poti spune ceva? Pe astia nu-i testeaza nimeni psihologic inainte de a le da autorizatia de taximetrist? Te urci in taxi si nu stii cui iti incredintezi viata...

 

Odihneasca-se in pace!

referitor la accidentul lui Silvu, am fost acolo, si nu am auzit taximetristul spunand asa ceva.din contra, chiar mi s-a parut ok, a intrebat tot timpul de cum se simte Silviu si chiar ii parea rau omului. de acolo a plecat la spital sa vada cum se simte Silviu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Repet: e ceea ce am auzit la inmormantare de la ceilalti motociclisti. Parca haus zicea ceva de asta... E posibil ca informatia sa se fi denaturat.

 

 

Informatia asta am primit-o si eu de la ceilalti si i-am spus lui Haus...

So,....

 

 

Shaq

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cica acasa la Silviu (sau ceva de genu) a zis taximetristul asa ceva...

 

posibil.cert este ca la locul accidentului mi s-a parut ok, era speriat, dar a vorbit tot timpul ok, la fel si colegii lui.in mod normal ar ytrebui sa-i plateasca motorul si ceva daune si gata.

stie cineva cat de grav este piciorul lui Silviu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Radio sant :hug:

 

Am auzit si eu varianta asta, am mai auzit ca a mai murit baiatul cu cagiva, am mai auzit ca soferul daciei a fost condamnat (deja?!) si a primit nu's cati ani cu suspendare ... vorbe si interpretari

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aseara pe la Gara de Nord, pe la ora 22.45, un baiat cu ceva enduro a picat usor pe bordura de langa statia de taxi. In cateva secunde era iar calare pe motoi si parea ok. Impropriu spus "a cazut".Probabil motoiu a alunecat de sub el, iar el a ramas in picioare.L-am intrebat daca e ok, a zis ca da, si a plecat :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aseara pe la Gara de Nord, pe la ora 22.45, un baiat cu ceva enduro a picat usor pe bordura de langa statia de taxi. In cateva secunde era iar calare pe motoi si parea ok. Impropriu spus "a cazut".Probabil motoiu a alunecat de sub el, iar el a ramas in picioare.L-am intrebat daca e ok, a zis ca da, si a plecat :hug:

 

KTM...casca madhead portocalie?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu is fara motor inca.. si cand mai citesc cate un post ca asta.. ma trec fiori si ma gandesc chiar f serios.. daca sa-mi iau motor sau nu.. La cati iresponsabili sunt in Romania noastra.. nu ma mir ca sunt asa multe accidente!

 

Odihneasca-se sufletul baiatului! Prea tanar s-a dus... :cheers:

 

:) :D :) :) :)

Editat de TiGrUtZ
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Kristake - nu era Adi , ci , din contra , Adi m-a sunat sa ma anunte ca in seara asta pe la ora 17 a avut accident Seba cu DR-ul negru :cheers:

@Tigrutz - nu poti fugi de soarta , deci , daca e sa se intample ceva se va intampla cu sau fara motor

Daca are cineva inregistrarea o vreau si eu , asa cum am postat si mai sus .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa-l odihneasca in pace.

E trist... parca e sezon de vanatoare.

Am inceput sa evit sa mai intru pe forum de teama ca mereu apare cate un nou "R.I.P." ... din pacate nu asta e solutia. Ca intru sau nu, ele continua sa apara.

Dumnezeu sa-i ierte pe toti si sa-i odihneasca in pace! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nenorociti astia depasesc de parca nici nu am exista. sper sa arda in iad soferu daciei :cheers: . mie imi ies in fata o groza in timpu anului si cand trec pe langa mine stau asa linistiti in masina lor de ca...t de parca nici nu exist. Dumnezeu sa-l ierte!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...