Sari la conținut

Intrunirea de comuniste si atase 2012


Lolo_ID
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 586
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vizitator VULPOIU

Io.... pe Adrian Âşi pe Ovidiu în bat cap în cap cînd îi prind...

 

Acu' nu vin ei să mă corupă: "aidi mă cu noi la BreaÂşov..."

 

Că mă încolțea gîndul, după, să plec prin BraÂşov Oituz înapoi....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aleko e liber de la ora 14.Cine mai merge?Am inteles ca Pedro.Hai sa scriem aici ca sa vedem cati vom fi.De preferat cat mai multi,asa de distractie.Pana acolo vom face cam 4-5 ore de mers lejer.Deci ajungem cam pe la 6-7 seara.E bine.Si poate facem traseul prin Ploiesti ca sa-i adunam si pe ploiesteni si pe mizileni .E o propunere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator corleone

ooo.... o revenit curleone,omul care musca si pleaca.cred k a avut ban o 1 luna de nu a mai dat nici un semn de viatza. crackup.gif

 

Vezi ca esti off topic si strici topicul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as vrea sa vin si eu la siriu dar am o japoneza si nu stiu daca sint bine primit .totusi as vrea sa vad si eu moto comuniste

Salut baieti, sunt cutare, din orasul cutare, am mobra cutare dar cutare,,,,,,,,.E chiar asa de greu,,,?

 

Aleko e liber de la ora 14.

Eu imi iau CO, si vineri si luni. daca Aleko iese de la munca la 14, la 15 e acasa,la 19 plecam, la 22 ajungem? :angryfire:

 

E fro pensiune in zona?

Ptr tine , ma apuc si construiesc eu personal.Ia zi cite camere vrei? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ies vineri la 15 de la munci; la 16 fac bagajele; la 17 is pe motor, plecare de la Kaufland-vest! Croaziera 65-75kmh! Asta ar fi programul! Cine vrea "sa merge" cu mine este binevenit! :cheers:

 

"Posted Today, 06:05 PM

Kikotitoru, on 11 August 2012 - 08:14 PM, said:

as vrea sa vin si eu la siriu dar am o japoneza si nu stiu daca sint bine primit .totusi as vrea sa vad si eu moto comuniste"

 

"Salut baieti, sunt cutare, din orasul cutare, am mobra cutare dar cutare,,,,,,,,.E chiar asa de greu,,,? "

ar fi indicat domnule @Kikotitoru sa va completati profilul si sa va faceti o scurta prezentare, sa stim si noi cu cine stam de vorba! asta pentru a evita clonele! Multumim!

Editat de iuli-voshod
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator corleone

Ptr tine , ma apuc si construiesc eu personal.Ia zi cite camere vrei? :crack:

 

Nu ma bag ca tu esti spion, pui microfoane in camera. Am auzit ca la Focsani ai intrebat de mine. :wink:

 

ar fi indicat domnule @Kikotitoru sa va completati profilul si sa va faceti o scurta prezentare, sa stim si noi cu cine stam de vorba! asta pentru a evita clonele! Multumim!

 

Kikotitoru e clona?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator VULPOIU

Ia hai gata cu bancurile.

 

Pentru est, nord Âşi nord est:

Cine se anunță?

 

Io propun să facem un nod de întîlnire în față la mausoleu la MărăÂşeÂşti.

 

Noi (TheGerman and I....) plecăm vineri la ora x (o stabilim ulterior în funcție de să vedem ce se hotărăÂşte) din HuÂşi, pînă în MărăÂşeÂşti facem maxim 3 ore.

Trecem prin Crasna (adică Vaslui), Bărlad, Tecuci.

Cineva se alătură din acest traseu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu imi iau CO, si vineri si luni. daca Aleko iese de la munca la 14, la 15 e acasa,la 19 plecam, la 22 ajungem? :angryfire:

nu pot sa-mi iau liber vineri, o sa incerc sa plec mai devreme de atat ca pe la 15 sa o luam efectiv din loc (Charlie si cu mine) si sa ne intalnim. :what:

 

deci e ziua Z minus 4 zile :D

Editat de Aleko
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vulpoiule, dacă nu se anunță nimeni pe traseul propus de tine ce zici de traseul asta.

plecam vineri de dimineață Âşi o tinem toată ziulica pe drum, trecem de Vaslui spre Bacău, peste deal spre Onesti, apoi pe la pasul Oituz, iar drumurile din Transilvania sunt superbe mai ales pe langa Covasna. drumuri buniÂşoare iar la munte te simți motociclist ce dracu.

Pe mine ma incanta ideea, nu vreau sa mân ca prostu pe E85 printre tiruri, drum drept si plictisitor.

Ce zici?

Asta asa ca să avem cu ce povesti când ajungem La Siriu.

Baftă.

Editat de thegerman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Kikotitoru e clona?

 

noi de unde sa stim? presupunem! atat timp cat profilul e vag, si nu se prezinta in niciun fel, singurele 2 postari sunt 2 chestii aberante! nu stiu cum l-au validat, parca era pe recomandari, cu obligativitatea completarii profilului, iar cei care recomanda, raspund pentru noul user! :what:

 

Deci: Cine pleaca vineri din (sau trece prin) Ploiesti in jurul orelor 17? :bike-037:

Editat de iuli-voshod
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator VULPOIU

ZăJermane!! Florine, pupați-aÂş meseria ta, la marele fix ai vorbit! Voiam să fac chestia asta, însă la întors (că de la iaz la Siriu pînă la BraÂşov mai e cale cît un fleac*)! ), însă luni lucrăm amîndoi Âşi nu prea avem timp de plimbat! Plus că partea frumoasă a Oituzului e cu urcarea dinspre Moldova...

Eu ies dimineață la 8 din servciu. Cum facem să ne sincronizăm?

 

*) - distanța dintre anus Âşi vagin haha

 

Hîc! m-o plesit ideea:

 

Face cineva Sîmbătă o incursiune pînă la Lacul Vulturilor? ;)

 

Le faceți enduriste?

 

lacul%20vulturilor.png

Editat de VULPOIU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ies dimineață la 8 din servciu. Cum facem să ne sincronizăm?

 

traseul meu e destul de lung, cam 350 km, pe drumuri de munte, din experienta mea cred ca va dura cam 10 ore cu tot cu pauze, sper sa nu fie tehnice, si ca sa ajungem la o ora decenta plecam la prima ora, eu din Iasi, max ora 9 sunt la Crasna, dupa aia la drum nenica, sper ca stai bine cu spatele si umerii.

maine bag motorul intr o mica revizie, spalare, reglaje.

vorbim la telefon joi si ne hotaram cum si la ce ora.

pregateste de drum, bagaje, vezi cum le legi daca nu ai terminat portbagajul, cheii, sufe, o camera de cauciuc, saci de plastic... tot tacamul

 

 

 

 

cam asa arata bagajele, e adevarat pt doua persoane, dar tot nu pot sa mai scad prea mult

vorbim......

post-28232-0-33504600-1344874894_thumb.jpg

post-28232-0-73662600-1344875035_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator VULPOIU

Ne întîlnim în Vaslui Âşi mergem de acolo spre Bacău? Nu are rost să facem Podu Turcului sau mai rău, Tecuci.

 

Întrebare pt. toată lumea:

are cineva un alezor mobil? poate rezolv Âşi eu bolțul Âşi bucÂşa noi. cam bate....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca ,cortul achizitionat o sa se duca la mare cu fratemiu'..... are cineva un loc liber in cort pt mine?? care eventual sa ajunga si de vineri?... (posibil sa vin de vineri)...

 

 

 

 

multumesc anticipat.

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne întîlnim în Vaslui Âşi mergem de acolo spre Bacău? Nu are rost să facem Podu Turcului sau mai rău, Tecuci.

 

Întrebare pt. toată lumea:

are cineva un alezor mobil? poate rezolv Âşi eu bolțul Âşi bucÂşa noi. cam bate....

 

 

cred ca alezor reglabil iti trebuie, din pacate insa nu stiu pe nimeni care are.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...