Sari la conținut

Intrunirea de comuniste si atase 2012


Lolo_ID
 Share

Postări Recomandate

post-882-0-92453100-1345793918_thumb.jpg

 

Adunare care a intrat in traditie si care impune respect prin sinceritate.

Evident, nu este vorba numai de ideea de comuniste si cu atas!

Dincolo de motocicletele clasice si de colectie... in primul rand,

se simte o mare si adevarata pasiune pentru motoare si se vede,

dincolo de paduri, rauri involburate sau macadamul muntilor, calitatea oamenilor.

 

Sunt onorat sa salut astfel de motociclisti!

 

Dan Nastase

 

post-882-0-34787100-1345793935_thumb.jpg

Editat de Dan Nastase
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 586
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

post-882-0-92453100-1345793918_thumb.jpg

 

Adunare care a intrat in traditie si care impune respect prin sinceritate.

Evident, nu este vorba numai de ideea de comuniste si cu atas!

Dincolo de motocicletele clasice si de colectie... in primul rand,

se simte o mare si adevarata pasiune pentru motoare si se vede,

dincolo de paduri, rauri involburate sau macadamul muntilor, calitatea oamenilor.

 

Sunt onorat sa salut astfel de motociclisti!

 

Dan Nastase

 

post-882-0-34787100-1345793935_thumb.jpg

multumim frumos domnule Nastase. Sper sa ne onorati cu vizita si la alte evenimente ce se vor anunta pe Coltul Comunistelor sau al Clasicelor, poate va surade sa va apucati de restaurarea vreunei batrane? :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc.

 

:scratch: m-ai pus pe ganduri dupa proba facuta cu m-ul.....

 

 

Asa ca shootingsmilie.gif mi-am luat M63:

 

 

 

motorul + foarte multe piese sunt in atelier

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa ca shootingsmilie.gif mi-am luat M63:

 

...

 

Să-l stăpînești sănătos! :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ai stare deloc :)

Nu e vorba de stare, a fost de ajuns o tură cu Alioșa și s-a convins :burnout: !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator VULPOIU

Altu' cu virusul Ural?!?!

 

Tocma' că modelul ăla îl caut Âşi eu... numai voi le găsiți!

Editat de VULPOIU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Altu' cu virusul Ural?!?!

 

Tocma' că modelul ăla îl caut Âşi eu... numai voi le găsiți!

 

 

 

 

E la cativa km de tine. Cinsteste-l pe Adi Simson Simson si o sa-l ai. Cu tot cu atas.

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa ca shootingsmilie.gif mi-am luat M63:

 

 

 

motorul + foarte multe piese sunt in atelier

 

 

 

 

 

.....mult ti-a mai trebuit sa te hotarasti...... Sa-l stapanesti sanatos !

 

 

 

 

 

PS: stopul de care-ti vorbeam e identic cu cel ce-l ai pe motocicleta.

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare oameni buni. :grinbandit: Scriu cu bucurie aceste randuri. Minunata intalnire. O intalnire cu oameni deosebiti, moment pe care il voi pastra cu entuziasm in memorie.(in afara momentelor cu pierderi de memorie) :drink: . Greu de descris. Felu in care cu putine discutii ne-am hotarat sa plecam vineri dimineata. La Carefout Grozavesti primul grup de atase pe care l-am vazut vreodata (-2 atase):grinbandit: (Pedros si Mihai). Nu-mi rezolvasem toate treburile si am ramas sa-i ajung din urma. La intrarea pe DN1, dupa ce l-am alergat bine pe "Bulane-planeta mea" i-am zarit pe prietenii de drumetie.(mult mai multi la numar-numai atase, eu fiind singurul solo). Drum frumos, intalnirea ce nea Bunu. Am fost si sunt impresionat de toti cei cu care m-am cunoscut. M-am simtit ca intr-un film. Felu cum zambeau si se uitau oamenii de pe drum mi-a placut foarte mult. Montat cort, bere, bere,motoarele din Cluj, palinca,. Padurea care ne-a inconjurat, povesti, revederi, idei. Mi-a placut foarte mult. Oameni despre care pot povesti altora. Motociclete cum rar am ocazia sa vezi. Andreea, prietena mea, cu emotii ca nu cunoaste pe nimeni (de parca eu stiam...Pedros si Lucica :D),s-a acomodat repede in acel loc si i-a foarte mult. Oameni care tot veneau si se intalneau dupa luni de zile cu cei prezenti.La intoarcere, dat fiind ca eram in mijlocul tarii, am decis sa mergem la "vulcanii noroiosi". Alta surpriza de proportii. Drumul spre Buzau cu serpentinele incadrate de copaci As putea povestii zeci de randuri. Sper sa tot fie astfel de intalniri. Revin cu poze!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare oameni buni. :grinbandit: Scriu cu bucurie aceste randuri. Minunata intalnire. O intalnire cu oameni deosebiti, moment pe care il voi pastra cu entuziasm in memorie.(in afara momentelor cu pierderi de memorie) :drink: . Greu de descris. Felu in care cu putine discutii ne-am hotarat sa plecam vineri dimineata. La Carefout Grozavesti primul grup de atase pe care l-am vazut vreodata (-2 atase):grinbandit: (Pedros si Mihai). Nu-mi rezolvasem toate treburile si am ramas sa-i ajung din urma. La intrarea pe DN1, dupa ce l-am alergat bine pe "Bulane-planeta mea" i-am zarit pe prietenii de drumetie.(mult mai multi la numar-numai atase, eu fiind singurul solo). Drum frumos, intalnirea ce nea Bunu. Am fost si sunt impresionat de toti cei cu care m-am cunoscut. M-am simtit ca intr-un film. Felu cum zambeau si se uitau oamenii de pe drum mi-a placut foarte mult. Montat cort, bere, bere,motoarele din Cluj, palinca,. Padurea care ne-a inconjurat, povesti, revederi, idei. Mi-a placut foarte mult. Oameni despre care pot povesti altora. Motociclete cum rar am ocazia sa vezi. Andreea, prietena mea, cu emotii ca nu cunoaste pe nimeni (de parca eu stiam...Pedros si Lucica :D),s-a acomodat repede in acel loc si i-a foarte mult. Oameni care tot veneau si se intalneau dupa luni de zile cu cei prezenti.La intoarcere, dat fiind ca eram in mijlocul tarii, am decis sa mergem la "vulcanii noroiosi". Alta surpriza de proportii. Drumul spre Buzau cu serpentinele incadrate de copaci As putea povestii zeci de randuri. Sper sa tot fie astfel de intalniri. Revin cu poze!!!!

 

pai de ce nu ai zis domle' ca tu esti predavasile, beam si noi o tuica de Buzau! e musai sa vi si la Mizil!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator VULPOIU
pai de ce nu ai zis domle' ca tu esti ...........

 

as vrea sau mai bine zis mi-ar placea ca fiecare forumist sa vina cu tricoul inscriptionat cu numele de user

 

Habar n-am avut cu cine am cinstit. Pe MAXIM 10% din cei de acolo îi cunoÂşteam deja sau i-am cunoscut acolo, trebuind să deduc sau să întreb...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apropo de username. Vreau sa-mi schimb username-ul. Il pot schimba pe acesta sau trebuie sa-mi fac alt cont si sa il inchid pe acesta? p.s. Nu-i asa mare problema pentru ca nu am postat prea mult.

Editat de predavasile
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si video de la Siriu.

 

 

Si video de la Siriu.

 

 

Editat de pedros
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...