Sari la conținut

HD XR1200


old school
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 52
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

sa-mi bag, iar iti bati ma joc de ei?

ia-ti si un toiag inainte sa te urci pe ea ca sa faci show complet si te tii de shale ;).

am inceput sa comand ceva pise in plus . Sper ca pana in iulie sa arate cat de cat asa;

 

 

Ce zici sinnere , ma tin dupa baietii astia tineri pe R1 , Gsxr si 1198 ?? :crack:

post-16534-0-51628700-1327589791_thumb.jpg

Editat de old school
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce nu inteleg aia cu eR unu si gicser este ca pe cheia poti lipii mucii pe casca si cu un sv 650.. :)) dar lasa-i sa spere, ma distreaza la culme scenariul, parca le vad fetele inainte 'vai p^la mea si tataica asta ce dreaq cauta aici..' si tie iti zic in fata ca 'da, misto, tare' si in gand 'vaai mortii tai tataie'..

 

apoi vreu sa ii opresti intr o parcare unde ai pe stalp o camera ca sa le vad si eu fetzele la final :D :D

 

haha..

 

si as mai inventa un semn de circulatie cu atentie la septuagenari pe harley :)))))))

Editat de Sinner-
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce nu inteleg aia cu eR unu si gicser este ca pe cheia poti lipii mucii pe casca si cu un sv 650.. :)) dar lasa-i sa spere, ma distreaza la culme scenariul, parca le vad fetele inainte 'vai p^la mea si tataica asta ce dreaq cauta aici..' si tie iti zic in fata ca 'da, misto, tare' si in gand 'vaai mortii tai tataie'..

 

apoi vreu sa ii opresti intr o parcare unde ai pe stalp o camera ca sa le vad si eu fetzele la final :D :D

 

haha..

 

si as mai inventa un semn de circulatie cu atentie la septuagenari pe harley :)))))))

 

 

vara asta am iesit de cateva ori pe Cheia cu Softailul de 350kg si vreau sa spun ca merge . Nua re frane , nu are cai , dar sa-mi bag daca nu mananca pamantul. Astia mici se sperie si trag pe dreapta cand vad autobuzul ca nu vrea sa franeaze pe curbe :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce zici sinnere...

 

 

La multi ani, Oresti !

Desca batrana, ai ajuns sa apelezi la "grupa mica"!!!

Ce iti spune tie parerea unor "observatori virtuali"...

si selectioneri de "inalta-clasa" ucigasi de vitezane super-internationale??!

 

Hai, sa traiesti!

Cum si cu cine vrei tu!

 

;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, Oresti !

Desca batrana, ai ajuns sa apelezi la "grupa mica"!!!

Ce iti spune tie parerea unor "observatori virtuali"...

si selectioneri de "inalta-clasa" ucigasi de vitezane super-internationale??!

 

Hai, sa traiesti!

Cum si cu cine vrei tu!

 

;)

salut Dan !!! Eh , schimbari venite odata cu varsta . Mai rad cu nea Sinneru asta si sper sa atrag atentia celor mici catre alte soiuri de fiare . Nu le vor respecta daca nu iau na-na de la ele. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Dan !!! Eh, sper sa atrag atentia celor mici catre alte soiuri de fiare . Nu le vor respecta daca nu iau na-na de la ele. :crack:

 

Adevar graiesti, Americane!

Si eu sunt de parere ca noi, astia mai... dulai in moto...

e musai sa le mai aratam din cand in cand coltii si sa-i marrraim pe catelusii

care una-doua sar sa te muste obraznici de glezne...

 

:ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adevar graiesti, Americane!

Si eu sunt de parere ca noi, astia mai... dulai in moto...

e musai sa le mai aratam din cand in cand coltii si sa-i marrraim pe catelusii

care una-doua sar sa te muste obraznici de glezne...

 

:ok:

 

Corect. Trebuie sa invete ca exista optiuni la sutele de cai pt a merge mai 'tare' tradus 'mai bine'.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

era un proverb care spunea ca orice armasar ajunge la un moment dat o gloaba, dar nu orice gloaba a fost la viata ei.. armasar.

 

Bai dinozaure mi te laudai anu' trecut ca ma vizitezi sa ne invartim cu vitezanele pe pista aici, te mai astept mult sau ce facem aici? ne batem joc?

 

are si cheia aia farmecul ei, dar cu o limita, mai nasol e daca s-o gasi vr un victezist orgolios ca are ieRunu si vrea neaparat sa te dovedeasca, .. da si tu inainte un call pt SMURD sa fie in garda.. sau.. pompe funebre..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

era un proverb care spunea ca orice armasar ajunge la un moment dat o gloaba, dar nu orice gloaba a fost la viata ei.. armasar.

 

Bai dinozaure mi te laudai anu' trecut ca ma vizitezi sa ne invartim cu vitezanele pe pista aici, te mai astept mult sau ce facem aici? ne batem joc?

 

are si cheia aia farmecul ei, dar cu o limita, mai nasol e daca s-o gasi vr un victezist orgolios ca are ieRunu si vrea neaparat sa te dovedeasca, .. da si tu inainte un call pt SMURD sa fie in garda.. sau.. pompe funebre..

 

 

cand acel individ apare o sa ii dau un link sa citeasca un anume articol care spune ca nu e ok sa te inhaitezi cu alti motocicliti la drum pt a dovedi ca mergi mai bine decat acestia. :crack:

 

acum lasand mistourile la o parte, au pierit mai multi pe Cheia in 2011 in incercarea de a se depasi pe ei insusi. TRIST .

Editat de old school
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motivul pt care am vandut 1098'ul a fost exact acesta. Duapa o pauza de un an + incepusem sa scot combinezonul la asfalt inca odata ,nu de alta dar doream sa ma asigur ca inca pot sta in sa. Incepusem sa ma prostesc peste masura si am decis ca e timpul sa renunt la el. Acum ce sa zic, nu ca pe Harley nu se poate finaliza la fel de bine dar parca totusi e mai calm , mai domol mai ............ ma face sa ma simt mai bine . Adevarul este ca satisfactia de a merge bine pe un asemenea porc e mult mai mare decat ar fi pe un 1098 care practic se conduce singur.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din pacate smekeria este un tribut si tot din pacate multi convinsi ca pot stapani rezultatul final, ca doar.. nu..? prietenii stiu cat de smeker este el. poate dovedi asta oricunde.

oricat ai discuta cu astia sa le explici, n-ai cu cine..

 

vezi ce pnerui pui :D

 

cat despre 1098... trag speranta ca imi dau ambele fete (748 si 749) ca sa finalizez en fanfare cu un testastretta evoluzione.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut oresti! ce faci frate esti viu? te-ai luat iar de moto? ce mai faceti?

salut batrane. Ce mai faci ? tot pe BMWuri ? Nu am renuntat la moto ci doar stilul. Am dat ultima vitezana acum 2 ani dar merg de 5 ani pe Harley'uri . Am 3 acum :cheers:

 

din pacate smekeria este un tribut si tot din pacate multi convinsi ca pot stapani rezultatul final, ca doar.. nu..? prietenii stiu cat de smeker este el. poate dovedi asta oricunde.

oricat ai discuta cu astia sa le explici, n-ai cu cine..

 

vezi ce pnerui pui :D

 

cat despre 1098... trag speranta ca imi dau ambele fete (748 si 749) ca sa finalizez en fanfare cu un testastretta evoluzione.

pneuri? ceva race med.

 

sinere ia de aici 996:

post-16534-0-46387100-1327596790_thumb.jpg

Editat de old school
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

acum lasand mistourile la o parte, au pierit mai multi pe Cheia in 2011 in incercarea de a se depasi pe ei insusi. TRIST .

Aud mereu cum se moare pe Cheia, nu stiu de ce dar nu-mi pot aduce aminte de un astfel de caz, nici in 2011 si nici in alt an. Au iesit baietii prin prapastii, s-au dat pe jos, dar au supravietuit.

Ai un exemplu de care iti aduci aminte de motorist mort pe Cheia?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aud mereu cum se moare pe Cheia, nu stiu de ce dar nu-mi pot aduce aminte de un astfel de caz, nici in 2011 si nici in alt an. Au iesit baietii prin prapastii, s-au dat pe jos, dar au supravietuit.

Ai un exemplu de care iti aduci aminte de motorist mort pe Cheia?

anul trecut nu o singura data a trecut smurdul in sus dupa politia rutiera. La intoarcere am purtat o discutie cu unul dintre 'sefi' care spuneau ca a mai donat un amarat organe pe asfalt. Nu pot da nume si sincer nu ma intereseaza care a fost ghinionistul dar se intampla. Probabil ca nu ajunge la urchile celor de pe motociclism, dar cu siguranta sunt cazuri reale.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut batrane. Ce mai faci ? tot pe BMWuri ? Nu am renuntat la moto ci doar stilul. Am dat ultima vitezana acum 2 ani dar merg de 5 ani pe Harley'uri . Am 3 acum :cheers:

 

 

 

eu sunt ok, tot pe bmw. parca ti-am vazut o poza cu un rkc, ziceai de mult ca vrei, ti-ai luat? nu-l dai? as lua si eu un harley sa lustruiesc la el. custom-ul ala il mai ai?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt ok, tot pe bmw. parca ti-am vazut o poza cu un rkc, ziceai de mult ca vrei, ti-ai luat? nu-l dai? as lua si eu un harley sa lustruiesc la el. custom-ul ala il mai ai?

Customul verde l-am dat acum 3 ani. Acum am customul HD pe 300, un softail si acum XR'ul. Caut de ceva timp un RK dar nu am gasit ceva pe gustul meu inca.

 

revenind la subiect ;

 

check this out : http://www.storzperf.com/index.html

post-16534-0-94826900-1327600184_thumb.jpg

post-16534-0-63531700-1327600192_thumb.jpg

Editat de old school
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai invitatia este lansata:

/index.php?/topic/673219-b-bv-via-siriu/

looooooooooool. Pe ce pe atv'uri? Abia urca tirurile pe lanturi pe cheia -babarunca. Probabil ca va dati cu genunchiul pe jos? :crack: Glumesc. Multumesc de invitatie dar la varsta mea nu mai ies decat cand cauciucul promite a se incalzi repede pt a face priza pe muchie. :bounce:

 

 

scuze . am uitat sa mentionez ca eu locuiesc in Cheia .

Editat de old school
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...