Sari la conținut

CONCURS gratuit cu premii GRATIS pentru MOTOCICLISTI


Vizitator MosRahao
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vizitator MosRahao

cui dau piese ca vreau si eu o sarmaluta de la kali ..

 

direct lui tiranspider sau mie - daca iti e mai usor asa - si le trimit eu omului, am mai strans si de la altii si asa a ramas vorba - dar n-as vrea sa i le trimit mai tarziu de 15 noiembrie, sa aive omul timp sa le inchege in noul TROFEU.

 

(valabil pentru toti cei ramasi datori cu o piesa uzata pentru trofeul de anul acesta)

 

am dat si eu 2 bujii, sper ca nu s-au pierdut :D

 

nicidecum!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

4478 km pana acum, cu cativa mai multi decat anul trecut. Sper inca la o iesire, timp sa fie ca RCA nou mi-am facut sambata trecuta.

 

post-16788-0-30216000-1383233479_thumb.jpg

 

Ultima iesire : vizita castelului Bethlen din Cris (Sighisoara-Danes-Cris). Toamna relax intre Danes si Cris:

 

Editat de owene
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cica pisica....probabil..... :crack:

 

Stiu asta ca am vrut sa adopt o pisica pentru o prietena si am ajuns sa sun la vreo 20 de numere de telefoane pana am gasit o pisica care nu era adoptata. Si nici una nu era de rasa si anunturile nu erau mai vechi de o saptamana. Asa ca se adopta pisici in draci. Clar offtopic.

Editat de wawessh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Vizitator MosRahao

varza s-a murat :) sarmalele are loading in 10...9...8....

 

 

:10:

 

iar pe cei care au incheiat sezonul ii rog sa posteze pozele kilometrilor de final,

nu uitati ca peste doua saptamani e 1 decembrie. nu uitati nici de piesele pentru trofeu.

 

si nu uitati nici ca sarmalele lui Kali vor fi asezonate cu tuica lui Incognito.

 

PREMIILE CONCURSULUI SUNT SPONSORIZATE DE

b e p a g r o u p si m e t r i c m o t i o n

 

bepa.png?w=147&h=184

metricmotions.png?w=625

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ar trebui sa-l facem dupa 1 dec, poate in primul weekend :what: . 1 fiind duminica, poate pe 6 (vineri) sau 7 (sambata)? dar sigur se incheie pe 1 concursul? :D eu planuiam sa mai merg nitel si in decembrie

Editat de unnamed
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

ar trebui sa-l facem dupa 1 dec, poate in primul weekend :what: . 1 fiind duminica, poate pe 6 (vineri) sau 7 (sambata)? dar sigur se incheie pe 1 concursul? :D eu planuiam sa mai merg nitel si in decembrie

 

pai pe 1 se incheie, dar sindrofia o sa fie - aproximativ - in intervalul 10-15 dec. o sa anunt, bineinteles, din timp unde si cum si la ce ora. ideea e ca pana pe intai va rog sa trimiteti pozele kilometrilor, probabil si eu o sa mai merg daca vremea permite, cu siguranta si altii dar data finala a incheierii "concursului" este 1 decembrie.

 

cand e spritz-ul???

 

intre 10-15 dec, o sa anunt din timp. nu uitati nici de mici piese de schimb pentru trofeu, cele din Bucuresti le pot prelua eu iar ceilalti le puteti trimite direct lui Taz - Tiranspider, nu o mai lalaiti, sa aive si omul timp sa le potriveasca cap la cap. ...

 

:hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, lant distributie, 4 supape admisie, 2 pistoane, 2 camasi cilinddru, segmenti, garnituri si alte cacareze maine poti sa le ridici pana in 16:00 din militari

Editat de zu1u
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...