Sari la conținut

CONCURS gratuit cu premii GRATIS pentru MOTOCICLISTI


Vizitator MosRahao
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

la fel sa fie sezonul 2013 si pentru tine!

 

(am ceva probleme cu computerul, asa ca de-abia luni am sa te inscriu in lista, dar considera ca esti deja inscris. drumuri frumoase sa ai!)

 

petrecere de start:

 

la que pasa, incepand cu ora 19, pe david praporgescu nr. 13. sambata, 13 aprilie... :-)

 

http://www.pubbing.r...uresti/que-pasa

 

o bere pleaca de la 6 lei (ciuc la sticla de jumate), 8 lei heineken, cea mai scumpa e 11 lei, zipfer mica. se asculta rock. fumatul e permis si atmosfera e civilizata. maine pun si poze cu meniul si o poza dinspre exterior a locului, sa nimeriti usor. in mare, locul este in spatele intercontinentalului, la 5 min de mers pe jos de la statia de metrou "universitatii".

 

am fost rugat sa apreciez cat de cat cam cati vom fi, asa ca va rog frumos pe cei ce veti veni sigur sa semnalati asta, multumesc!

 

sa ne vedem sanatosi!

 

Si... un mic secret: La que pasa poate fi intalnit, uneori si Mihai Barbu. Cel care a vandut kilometri pentru Mongolia... O sa-i dau de veste, poate se nimereste prin preajma si bea si el o bere cu noi...

 

apăi să ne vedem sănătoşi :) eu abia aştept să vă văd :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai... mobilizeaza-te! si cu una si cu cealalta. :-)

 

 

Super! Ai "numarul de tricou" 24 ! :-)

Chiar ne dai tricouri?!Sau e un tricou virtual? Daca se poate io vreau unu adevarat si cu dedicatie de la tine.Pentru colectie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

E un tricou virtual, din pacate; nu imi shade in puterea financiara sa tiparesc tricouri, desi ar fi fost o idee funny...

 

Corina e a 26-a inscrisa in "concurs", nu uitati de party si nu uitati sa aduceti cate o piesa mica, uzata, pentru construirea trofeului.

 

petrecere de start: la que pasa, incepand cu ora 19, pe david praporgescu nr. 13. sambata, 13 aprilie... :-) http://www.pubbing.r...uresti/que-pasa



Este cam tirziu pentru provincie, mai ales ca venim la tirg dimineata, oricum multumim pentru invitatie

 

Totusi, poate ai cum sa ajungi si tu. Am zis sa fie mai tarziu gandindu-ne ca oamenii zabovesc pana mai tarzior la targ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

petrecere de start:

 

 

la que pasa, incepand cu ora 19, pe david praporgescu nr. 13. sambata, 13 aprilie...

 

http://www.pubbing.r...uresti/que-pasa

 

o bere pleaca de la 6 lei (ciuc la sticla de jumate), 8 lei heineken, cea mai scumpa e 11 lei, zipfer mica. se asculta rock. fumatul e permis si atmosfera e civilizata. maine pun si poze cu meniul si o poza dinspre exterior a locului, sa nimeriti usor. in mare, locul este in spatele intercontinentalului, la 5 min de mers pe jos de la statia de metrou "universitatii".

 

am fost rugat sa apreciez cat de cat cam cati vom fi, asa ca va rog frumos pe cei ce veti veni sigur sa semnalati asta, multumesc!

 

sa ne vedem sanatosi!

 

Si... un mic secret: La que pasa poate fi intalnit, uneori si Mihai Barbu. Cel care a vandut kilometri pentru Mongolia... O sa-i dau de veste, poate se nimereste prin preajma si bea si el o bere cu noi...

 

Dragii mei, nu uitaţi de petrecerea de sâmbătă :laugh:

 

De asemenea, nu uitaţi să anunţaţi dacă veniţi sigur, ca să putem aprecia cam câţi vom fi :)

 

Şi nici de piesa mică, uzată, pentru construirea trofeului.

 

Să ne vedem cu bine! :mexicanwave:

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

- Locul 1 la motociclisti : Nelu Bodean : poza 2 ( de pe Probike )

nelu_bodean1.jpg

 

- Locul 1 la motocicliste : Incognito ( de pe Motociclism )

 

Incognito+-+17+martie+Curtea+de+Arges.JP

 

Multumesc frumos Achimoto pentru amabilitate, pentru filtrul de aer (la alegerea mea) si tricoul cu Honda :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

daaa, am crezut ca mor! si-acu` ma dor falcile de la atata ras!

 

:mexicanwave:




mai tineti minte unde am zis ca am lasat masina.....?

 

si vad ca nu te potolesti nici acum! :-))))))))

Editat de Festina Lente
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baii sa dea dracii

mai tineti minte unde am zis ca am lasat masina.....?

oO intai ne zici ca vii cu avionu' si-acu' o scalzi cu masinute :P

 

Bai baiatule...n-am mai ras demult cum am ras aseara!

si nu numai :D faina seara :)

Editat de incognito
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma bucur ca ne-am cunoscut :D si poate ne vedem si cu alte ocazii, cum ar fi aici http://www.blackhelmets.ro/2013/03/18/atentie-soferi-si-motociclistii-exista-in-trafic-2/ weekendul urmator sau la parada moto si concertul din 27 aprilie de care cred ca stie mai multa lume. daca nu, in cel mai rau caz ramane sa ne vedem la petrecerea de final cand speram sa venim si noi cu niste poze faine :cheers:

 

 

salut, sunt inscris in concurs, dar mi-am schimbat motoreta. o sa revin cu poza de la cea veche si poza de la cea noua.

numa' bine!

hai odata cu pozele alea :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

speram sa venim si noi cu niste poze faine

 

nu ca sa speram, sa veniti cu siguranta cu ceva poze. nu suntem nici unul vreun fotograf profesionist, nu despre asta e vorba, ci poze de calatorie. anul trecut a fost proiectie cu poze si a fost foarte funny. anul acesta finalul se va celebra la "Clubul Taranului" din spatele Muzeului Taranului, acolo au scule profi pentru proiectii.

 

si eu ma bucur mult ca v-am cunoscut pe toti si a fost o seara reusita, kilometri multi si frumosi sa fie, tuturor!

 

poate ne vedem si cu alte ocazii, cum ar fi aici http://www.blackhelmets.ro/2013/03/18/atentie-soferi-si-motociclistii-exista-in-trafic-2/ weekendul urmator sau la parada moto si concertul din 27 aprilie

 

cred ca vin si eu, pe 27 aprilie macar, sa ne vedem cu bine! de asemenea, as vrea sa merg la M.A.N. : /index.php?/topic/693080-man-romania-editiai-5-7-iulie-2013-fagaras/

 

 

si reamintesc, premiile "concursului" nostru sunt oferite de

b e p a g r o u p si m e t r i c m o t i o n

Editat de Festina Lente
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...