Sari la conținut

CONCURS gratuit cu premii GRATIS pentru MOTOCICLISTI


Vizitator MosRahao
 Share

Postări Recomandate

Voi decideti la ce il folositi, asa cum am spus : scopul e stabilit de voi.

 

 

Azi fac poza cu produsul final, astept sa imi confirme Kali cum e cu expedierea :)

 

 

@ Rares: da-i de stire si lui Lucian, poate liciteaza si mareste colectia ;)

 

 

 

In trofeu au intrat piesele donate de voi ( in mare parte ).

Editat de tiranspider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Voi decideti la ce il folositi, asa cum am spus : scopul e stabilit de voi.

 

 

Azi fac poza cu produsul final, astept sa imi confirme Kali cum e cu expedierea :)

 

 

@ Rares: da-i de stire si lui Lucian, poate liciteaza si mareste colectia ;)

Eu zic sa nu pui poze cu el.

Mai bine ne vedem ca sa n-il arati. :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai am o idee. Un alt fel de a licita :)

 

Se liciteaza pana la suma maxima, apoi toti participantii doneaza sumele pe care erau dispusi sa le ofere pentru trofeu. cel care ofera cel mai mult pleaca fericit acasa cu jucaria, ceilalti pleaca fericiti ca au facut un gest frumos. Totul se poate desfasura la un vinisor de-ala bun de-al lui plescoi (ocazie cu care ii asteptam si pe spaidãrilã, si pe Foxtrot) sau online, cum va e mai usor :)

 

Pentru licitatie online, stabilim un interval in care sa desfasuram activitatea, apoi spaidarul declara castigatorul.

 

Va bagati? ;;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai am o idee. Un alt fel de a licita

 

Se liciteaza pana la suma maxima, apoi toti participantii doneaza sumele pe care erau dispusi sa le ofere pentru trofeu. cel care ofera cel mai mult pleaca fericit acasa cu jucaria, ceilalti pleaca fericiti ca au facut un gest frumos. Totul se poate desfasura la un vinisor de-ala bun de-al lui plescoi (ocazie cu care ii asteptam si pe spaidãrilã, si pe Foxtrot) sau online, cum va e mai usor

 

Pentru licitatie online, stabilim un interval in care sa desfasuram activitatea, apoi spaidarul declara castigatorul.

 

Va bagati? ; ;)

 

Fain, cu banutii rezultati puteti cumpara o parte mai mare sau mai mica din cele necesare :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai am o idee. Un alt fel de a licita :)

 

Se liciteaza pana la suma maxima, apoi toti participantii doneaza sumele pe care erau dispusi sa le ofere pentru trofeu. cel care ofera cel mai mult pleaca fericit acasa cu jucaria, ceilalti pleaca fericiti ca au facut un gest frumos. Totul se poate desfasura la un vinisor de-ala bun de-al lui plescoi (ocazie cu care ii asteptam si pe spaidãrilã, si pe Foxtrot) sau online, cum va e mai usor :)

 

Pentru licitatie online, stabilim un interval in care sa desfasuram activitatea, apoi spaidarul declara castigatorul.

 

Va bagati? ; ;)

 

Ma bag.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu :)

 

Si mai am o propunere, daca sunteti de acord: sa directionam banutii catre mosociclisti. :) ori banutii, ori dulciuri sau alimente, zic ei ce le trebuie si noi shoppinguim :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Moshociclistii va astepta diseara in club Panic (fostul Control) incepand cu orele 21:00 la un concert umanitar cu JerryCo , Red Magnetic , The DaDa , si Intact, prezentare de Hrubaru de la RockFm. Intrarea se face pe baza de donatie pt cazurile sociale si cei din casele de copii.

ce ziceti ... va bagati? ne vedem diseara?

 

vineri mergem la cumparaturi iar in weekend mergem sa impartim cadourile. daca va face placere puteti veni si atunci :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Roxette, suna-ma, sunt fierbinte :))

 

Nu-ti pot da PM. Am nevoie de nr tau de tel in legatura cu moshociclistii. Mai aduc ai mei cate ceva maine si mai am prieteni care vor sa ajute. Eu nu pot sa ma misc, am febra, abia mi-am tinut orele azi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

Moshociclistii va astepta diseara in club Panic (fostul Control) incepand cu orele 21:00 la un concert umanitar cu JerryCo , Red Magnetic , The DaDa , si Intact, prezentare de Hrubaru de la RockFm.

 

Intrarea se face pe baza de donatie pt cazurile sociale si cei din casele de copii.

 

ce ziceti ... va bagati? ne vedem diseara?

 

Normal!

 

1476394_649919831720518_1209550777_n.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trofeul a ajuns. :)

 

Mi-au trecut o multime de nebunii prin cap, inclusiv aceea de a licita "pe neve", intrucat cutia cu trofeul era sigilata si emotiile, va dati seama, ar fi fost mai mari :) este o adevarata bijuterie jucaria, n-am mai rezistat eroic si am tras cu ochiul in cutie.

 

Ta-naaaaa:

 

post-2978-0-90753400-1387567476_thumb.jpgpost-2978-0-05400100-1387567491_thumb.jpgpost-2978-0-89680200-1387567521_thumb.jpgpost-2978-0-69130400-1387567530_thumb.jpg

 

Inspectia finala si ok-ul oferit de Mikuni :)

 

post-2978-0-64304500-1387567593_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rautate mica ce esti :) nu-l marcheaza, ca menajera noastra a demisionat de mult, asa ca, vrand-nevrand, ne impartim rolurile in casa. Ei ii vine randul acum sa stearga praful de pe bibelouri :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

 

Se liciteaza pana la suma maxima, apoi toti participantii doneaza sumele pe care erau dispusi sa le ofere pentru trofeu. cel care ofera cel mai mult pleaca fericit acasa cu jucaria, ceilalti pleaca fericiti ca au facut un gest frumos. Totul se poate desfasura la un vinisor de-ala bun de-al lui plescoi (ocazie cu care ii asteptam si pe spaidãrilã, si pe Foxtrot) sau online, cum va e mai usor :)

 

Pentru licitatie online, stabilim un interval in care sa desfasuram activitatea, apoi spaidarul declara castigatorul.

 

 

Cum procedam, cand incepem, cand incheiem ? Zi-ne cum/cand/unde - in ce fel ...

 

trofeul

 

Foarte misto a iesit si cel din acest an! Bravo!

Editat de Festina Lente
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...