Sari la conținut

CONCURS gratuit cu premii GRATIS pentru MOTOCICLISTI


Vizitator MosRahao
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@Kali, sa nu uitati sa ne faceti fericiti cu o poza a copilasului care primeste de ziua lui o masinuta

 

 

Va multumesc pentru tot :) nu prea gasesc cuvinte :) da intelegeti voi :)

Editat de tiranspider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@tiranspider, asta mă uitam și eu acuma, Robert și-a plătit acu' trofeul care i se cuvenea :) Dar scopul scuză mijloacele... o să vedem un copil fericit. Kali dacă-mi e permis, propun să nu folosiți toată suma pentru mașinuță, poate se mai pot adăuga și alte lucruri la cadou care să-i fie de folos.

Eu vă mulțumesc pe rând (moamă, ca la Oscaruri), Kali pentru idee și organizare, tiranspider pentru trofeu și ultimul (dar nu cel din urmă) Robert pentru că s-a dovedit un "adversar" pe cinste.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Roxynel stie detalii despre copil. Cu siguranta ca se vor adauga si niste dulciuri. Pana la urma, copilaria e facuta din jucarii, dulciuri, zambete, prieteni si julituri in genunchi. :)

 

Frumoasa competitie in seara asta... Mi-ati pus si mie un zambet pe buze. Va imbratiseaza fata :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

restul copilasilor?? Rares??

 

Adaug si eu 50 de roni (in afara licitatiei), pentru jucaria copilasului sau pentru orice altceva crede Roxi ca mai trebuie pe langa masinutza... am ajuns tarziu aseara, iertare.

 

Felicitari celor care au miscat ideea pana a ajuns la ceva bun. Aveti tot respectul meu!

 

Felicitari, Robert, pentru trofeu dar si pentru kilometri! Cat si tuturor celorlalti! :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scuzati de intarziere ..am primit mesajul tau aseara kali dar inca eram cu treaba ..am ajuns tarziu si am adormit direct ca deh ..azi iar ca negru pe plantatie :(

sunteti minunati..

acum doar ce s-a montat noul geam la casa de copii unde sta si baietelul de care va spuneam

de restul banilor propun sa mai luam alimente de baza ca tre sa se faca mari dupa ce termina de jucat cu masinutele :)

eventual cand mergem la casa de copii va anunt si poate daca va lasa raceala va alaturati :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ Festina, as avea o rugaminte: poti sa vb cu Lucian sa se intalneasca cu @robert sa faca o poza cu trofeele?

 

@Roxi Poza cu copilasul cand primeste jucaria te rugam :)

 

 

@ All Sa va aduca Mosu' tot ce va doriti si sa ne vedem la anul la o bere pe undeva :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

1. @ Festina, as avea o rugaminte: poti sa vb cu Lucian sa se intalneasca cu @robert sa faca o poza cu trofeele?

 

2. @Roxi Poza cu copilasul cand primeste jucaria te rugam :)

 

3. @ All Sa va aduca Mosu' tot ce va doriti si sa ne vedem la anul la o bere pe undeva :)

 

1. bineinteles, am vorbit cu Lucian in sensul acesta inca de cand m-ai rugat prima oara, sunt sigur ca mica ta dorinta o vor rezolva!

2. am inteles de la fetele celelalte, tovarasele Roxinelei de ispravi moshociclistice, ca fotografierea copiilor institutionalizati nu prea este ingaduita, din motive care tin de protectia imaginii acestor copii...

3. la fel sa-ti aduca si tie Mosul, pe masura sufletului tau bun! :hug: sa ne vedem cu bine, la o bere si chiar la mai multe!

 

 

cat se poate de potrivita! nu e nici prea scumpa, e si foarte frumoasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, copii!

 

De doua zile, ma tortureaza o pofta de clatite. Singura, doar pentru mine, nu-mi place sa fac. Daca mai gasesc adepti, prestez unele sambata seara. Va tenteaza?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, copii!

 

De doua zile, ma tortureaza o pofta de clatite. Singura, doar pentru mine, nu-mi place sa fac. Daca mai gasesc adepti, prestez unele sambata seara. Va tenteaza?

Sar'na, eu zic pas.

Si asa am pus deja 2 kile....... :stuck:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sarbatori fericiteee ..astazi astept sa vina si robert ca m-a sunat ieri din plimbare .. ce om ..altii dormeau mancau sarmale si el era calare :)poze va pot da pe privat deoarece nu avem voie sa le facem publice. sau cine are facebook le poate gasi pe grupul nostru

@kali.. ciorba de burta si clatite? ma ia cu leashin :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sarbatori fericiteee ..astazi astept sa vina si robert ca m-a sunat ieri din plimbare .. ce om ..altii dormeau mancau sarmale si el era calare :)poze va pot da pe privat deoarece nu avem voie sa le facem publice. sau cine are facebook le poate gasi pe grupul nostru

@kali.. ciorba de burta si clatite? ma ia cu leashin :))

care grup pe fb ??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

care grup pe fb ??

 

uite, aici: https://www.facebook.com/events/573530012721403/584391514968586/?notif_t=plan_mall_activity

 

La multi ani, copii!

 

De doua zile, ma tortureaza o pofta de clatite. Singura, doar pentru mine, nu-mi place sa fac. Daca mai gasesc adepti, prestez unele sambata seara. Va tenteaza?

 

La Multi Ani, Kali si celorlalti!

 

(din pacate, nu pot veni - noi o sa plecam un pic, zilele acestea)... desi suna al naibii de bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...