Sari la conținut

CONCURS gratuit cu premii GRATIS pentru MOTOCICLISTI


Vizitator MosRahao
 Share

Postări Recomandate

neavand feisbuc, nu am cum sa fac un event sa va adun pe toti, asa ca scriu aici: da' anu' asta nu ne vedem si noi? :)

 

saptamana asta cand vreti .. si hai cu vara ca intru in sevraj .. am fix o saptamana de cand n-am mai mers cu mobra si nu cred ca mai rezist mult :(((

 

L-am sunat pe Plescoi, omu' mi-a spus ca maine are o formatie de jazz live si se plateste intrare, 25 lei/om, bani in care intra un pahar de vin la alegere + o farfurie cu 5 bruschete.

Sper ca vineri nu mai e jazz.

 

eu vin in orice zi spuneti ca se va comite. :) in oricare zi.

 

Ramane pentru vineri ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pentru calatorii energici care merg spre Bike's on Ice, grija mare in zona Sibiului.... am fost in weekend pana la Ramnicu Valcea cu trenul, si in toata zona Sibiului si in partea de sus din Valea Oltului, era un vant de tremura vagonul cand era oprit in statie, asa ceva n-am prea vazut. Drumul in rest din ce am vazut, era uscat.

Editat de RedFox200
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

 

 

A vorbit cineva cu Plescoix pt maine?

 

Pai nu cred ca e musai necesar, mesele cred ca ni le putem aranja si singuri, aia care ajungem mai devreme.

Mi-e lene sa citesc in urma, la ce ora a ramas?

 

 

m am facut motociclist sa violez babe si voi mai aveti un pic si ma duceti la conservator......

 

:-)))))))))) tu vino la carciuma si daca nu ti-o placea jazzul, iesi pe strada la vanatoare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

unora le place jazz-ul

 

Spidere, sa stii ca nu am uitat de rugamintea ta dar Robert am inteles ca nu e in oras - o sa-i rog pe amandoi (Lucian si Robert) cu un drink in umbra celor doua trofee, dar dupa ce se va intoarce si Robert.

 

Eu ajung pe la 19.00.

 

tot asa o sa ajungem si noi. eu am numarat vreo 12 persoane, cu tot cu "apartinatori". zi-i omului sa nu se agite rau cu mesele - ca si in trecut ni le mai aranjam si noi, a fost chiar funny episodul rearanjatului meselor. ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Am vorbit adineauri cu carnacioru' si acesta mi-a confirmat ca avem JAZZZZZZZ si in seara asta.

Am insistat sa schimbe repertoriul si mi-a spus ca-l poate aduce in schimb pe Salam..ce preferati? :crack:

 

PS: Masa o aranjeaza intr-un salon separat de formatie, iar muzica nu este tare..

Editat de l.u.v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

mofturosii sa se hotarasca

 

mofturosii sa faca bine si sa vina - in caz ca-i asa ingrozitor si de nesuportat jazz-ul, ne putem muta: fie peste drum, la OTA fie *** pe Bd. Eroii Sanitari, la 5 min. de mers pe jos, la Pub 35 - http://metropotam.ro/Unde-iesim/Bar-terasa-No-35-art7555782858/

 

*** L.E.: Scuze. La OTA e deschis doar Miercuri si Joi ... .

Dar mai e un local peste drum de Plescoi... Sunt variante.

Editat de Festina Lente
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...