Sari la conținut

F L H


valicaddy
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 86
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salutare, am cumparat "autobuzul'' cu doua seturi de genti ,cele de piele si cele de fibra de la standard.

Din motive de criza a trebuit sa dau un set.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Salutare, am cumparat "autobuzul'' cu doua seturi de genti ,cele de piele si cele de fibra de la standard.

Din motive de criza a trebuit sa dau un set.

Frumoasa jucarie ti-ai luat dupa dragstar, sa fiti sanatosi amandoi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Uite una ieftina, nu stiam ca au scazut asa mult, ma vad nevoit sa modific si anuntul meu si sa las pretul la FLH pe la vreo 1500eur, nu? Sau sa o schimb cu vreun IJ, o Jawa, o motocicleta adevarata. Cred ca si un Dominator de 250cc de prin '94 as fi multumit sa imi iau pe el!

 

http://www.tocmai.ro/2004-harley-davidson-road-king-6851932.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce pzda masii spui ca vinzi doar un Road King. A ta e motocicleta de politie, a folosit la ceva mai mult decat o folosesti tu acum. Deci motocicleta ta spune o poveste, n-are nimeni din Romania (cred) ce ai tu oricat de sclipicioase si scumpe ar fi.

Asa cum si Uralul ala tot de politie a fost, foarte rar, nu un Ural de duzina sau fara scop, M70 cum zici ca ti-ai dori in locul politistei asteia.

Editat de Aleko
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite una ieftina, nu stiam ca au scazut asa mult, ma vad nevoit sa modific si anuntul meu si sa las pretul la FLH pe la vreo 1500eur, nu? Sau sa o schimb cu vreun IJ, o Jawa, o motocicleta adevarata. Cred ca si un Dominator de 250cc de prin '94 as fi multumit sa imi iau pe el!

 

http://www.tocmai.ro...ng-6851932.html

Asta-i adevarat pretul? 3500 euro?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite una ieftina, nu stiam ca au scazut asa mult, ma vad nevoit sa modific si anuntul meu si sa las pretul la FLH pe la vreo 1500eur, nu? Sau sa o schimb cu vreun IJ, o Jawa, o motocicleta adevarata. Cred ca si un Dominator de 250cc de prin '94 as fi multumit sa imi iau pe el!

 

http://www.tocmai.ro...ng-6851932.html

 

Ceva este in neregula... Uite aici aceeasi motocicleta:

 

http://www.bikeshop.ro/motociclete/anunturi-vanzare-motociclete-second-hand-harley-davidson-road%20king-din-2004-477015.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cel de pe Tocma e tzeapa. E undeva in Anglia parca si iti baga un mesaj de mai ca-ti vine sa plangi.

Fiti atenti:

 

 

Hello,
The bike is registered in Romania, I worked there 9 months. I am the second owner of the bike, all the service books and original papers comes with the bike. At this time the bike is in my custody and used in Edinburgh/UK. I can arrange a transport to your country using a shipping company service for delivery. They work fast and they are using safety and a guarantee service. The name of the company is CARGOES LTD ( www.cargoes.eu ) and they have a warehouse in Durham/UK.
For shipping they will use a machine trailer and will not late more than 3-4 days. They will ask you for the money proof before starting the shipping procedure. You will have to confirm your payment by bank account to them and your money will be kept in a protection account until you make a decision ( keep it or not ). You will have 5 days to inspect it. If you like it you just sign the papers and they send the money in my account. There is also a refund policy included, in case that you do not agree with the bike condition.
They just refund your money back by the same way ( bank account ). In this way there will be avoided any kind of problem which comes from the buyer such as from the seller! The costs of the transport will be 500 EUR but we can pay it on behalf so the total price will be 3500 EUR.
I need the following info from you to start the deal:
Full name:
Street:
Zip code/City:
Country:
Mobile phone no#:
You will receive a tracking number which allows you to check the transport any time on their web page.
Thank you !
Hello,
The bike is registered in Romania, I worked there 9 months. I am the second owner of the bike, all the service books and original papers comes with the bike. At this time the bike is in my custody and used in Edinburgh/UK. I can arrange a transport to your country using a shipping company service for delivery. They work fast and they are using safety and a guarantee service. The name of the company is CARGOES LTD ( www.cargoes.eu ) and they have a warehouse in Durham/UK.
For shipping they will use a machine trailer and will not late more than 3-4 days. They will ask you for the money proof before starting the shipping procedure. You will have to confirm your payment by bank account to them and your money will be kept in a protection account until you make a decision ( keep it or not ). You will have 5 days to inspect it. If you like it you just sign the papers and they send the money in my account. There is also a refund policy included, in case that you do not agree with the bike condition.
They just refund your money back by the same way ( bank account ). In this way there will be avoided any kind of problem which comes from the buyer such as from the seller! The costs of the transport will be 500 EUR but we can pay it on behalf so the total price will be 3500 EUR.
I need the following info from you to start the deal:
Full name:
Street:
Zip code/City:
Country:
Mobile phone no#:
You will receive a tracking number which allows you to check the transport any time on their web page.
Thank you !
No comment!
Am vrut sa-i cer VIN-ul sa verific dar am zis ca nu are cazul sa mai lungesc discutia.
Editat de RENEGADE
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Cam asa arata motorul meu refacut. Eu si cu haita mea...

 

892396_506917889343709_1630669484_o.jpg

 

901501_506917906010374_1249926427_o.jpg

 

893535_506917892677042_1870390728_o.jpg

 

O sa fac niste poze de cum ve iesi soarele mai de calitate si cu prim-planuri. Merge brici si arata...cum ziceti si voi.

Drum uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DE VANZARE HARLEY DAVIDSON ROAD KING EDITIE SPECIALA ANIVERSARA 100 ANI HD , CARBURATOR,TOBE SUPERTRAPP, PROIECTOARE , COBURI PIELE , STARE TEHNICA SI ESTETICA PERFECTA .


PRET : 10.850 EURO


CONTACT : 0724843344


EMAIL : CRISTI.SCARLAT@YAHOO.COM

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 months later...

Salutare,

 

bag si eu cateva poze daca nu e cu suparare. ( si daca reusesc).. ... sub genericul "cazanu' cu tri roate"

 

 

flhx 2012 , supertrapp stout 4, power commander V, K&N,

zijspan (olandez) Lak lse 2 cu usa pentru pasager + frana de mana

roata atas schimbata cu roata spate flhx

aripa atas schimbata cu aripa spate flhx inclusiv stopul incorporat ( in curs de vopsire)

centura de siguranta sport - prindere in 4 puncte (in curs de montare)

sirena ( in curs de montare)

 

revin cu alte poze cand o fi gata magaoaia.

 

post-72333-0-56170200-1383598486_thumb.jpg

post-72333-0-25662300-1383598826_thumb.jpg

 

 

ciao

Editat de ciprian1975
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fara tractiune pe atas. Bafta dar cred ca e prea mult pentru un FLH. Mai bine pui niste coburi si o geanta mai acatarii. Nu e motor de familie ci de plimbat in max doi. Si aia cu dispensa... :alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Coburi are din fabrica, pregatire pentru atas are din fabrica ( scrie si in COC ) asadar singura varianta de cazan cu atas e clasa de touring, l-am facut pentru plimbat in trei ( eu, fiul meu is un catel). Apropos pentru plimbat in doi prefer patul

 

daca ar fi sa optez pentru plimbat solo, dupa cum spune RENEGADE, cred ca as alege asa ceva

RKb.jpg

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da-i dracu' caini, nu ei erau problema, cu fiul meu de 5 ani ce fac? astept pana face 14 sa putem merge cu motorul in concediu? de asta mi-am facut cazanul

 

daca cumparam un tourpak cu o saua mai smechera si centura de siguranta ma costau 2500 eur ( am analizat si varianta asta) si tot nu putea juniorul sa stea comod 5-6 ore ( se plictiseste, oricum nu vede nimic in fata)

Editat de ciprian1975
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu crezi ca o varianta buna ar fi ca daca vrei sa iei copilul neaparat cu tine, sa te duci in concediu cu masina? nu e prea mult sa pui micutul pe motor? riscam destul ca mergem noi si nevestele, poate ar trebui sa nu expunem copiii la asa riscuri.

eu as da o lege care ar interzice sa te urci pe motor cu pasageri sub 18 ani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...